Справа № 683/534/22
2/683/477/2022
У Х В А Л А
22 вересня 2022 року м. Старокостянтинів
Суддя Старокостянтинівського районного суду Хмельницької області Луговий О.П., розглянувши питання про внесення виправлень до рішення Старокостянтинівського районного суду Хмельницької області від 30 березня 2022 року по цивільній справі №683/534/22 за позовом ОСОБА_1 до Староостропільської сільської ради Хмельницької області про визнання права власності,
встановив:
Рішенням Старокостянтинівського районного суду Хмельницької області від 30 березня 2022 року за позовом ОСОБА_1 до Староостропільської сільської ради Хмельницької області про визнання права власності, позовні вимоги задоволено, та ухвалено: «Визнати за ОСОБА_1 право власності на земельну частку (пай) розміром 3,56 га в умовних кадастрових гектарах, згідно сертифікату на право на земельну частку (пай) серії ХМ №0322953 від 10 червня 1997 року із земель колективного сільськогосподарського підприємства «Іскра» с.Губин Старокостянтинівського району Хмельницької області виданого на ім`я ОСОБА_2 . Визнати за ОСОБА_1 право вланості на будинковолодіння, яке розташоване по АДРЕСА_1 .».
Судом встановлено, що в третьому абзаці резолютивної частини рішення суду допущено описку, а саме незазначено назву населеного пункту місця знаходження будинковолодіння на яке визнано право власності.
Отже, слід виправити вказану описку в третьому абзаці резолютивної частини рішення суду та зазначити вірно «Визнати за ОСОБА_1 право вланості на будинковолодіння, яке розташоване по АДРЕСА_1 .».
Відповідно до положень ст.269 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала.
Враховуючи вищевикладене, зазначена описка в рішенні суду підлягає виправленню.
Керуючись ст.269 ЦПК України, суддя,-
постановив:
Виправити описку в третьому абзаці резолютивної частини рішення Старокостянтинівського районного суду Хмельницької області від 30 березня 2022 року, ухваленому у справі за позовом ОСОБА_1 до Староостропільської сільської ради Хмельницької області про визнання права власності, а саме зазначити вірно: «Визнати за ОСОБА_1 право вланості на будинковолодіння, яке розташоване по АДРЕСА_1 .».
Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана протягом п`ятнадцяти днів з дня її складення до Хмельницького апеляційного суду через Старокостянтинівський районний суд.
Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання.
Суддя
Суд | Старокостянтинівський районний суд Хмельницької області |
Дата ухвалення рішення | 21.09.2022 |
Оприлюднено | 23.09.2022 |
Номер документу | 106372813 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них: визнання права власності на земельну ділянку |
Цивільне
Старокостянтинівський районний суд Хмельницької області
Луговий О. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні