ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
11.10.2022 р. Справа № 914/3773/21
Господарський суд Львівської області у складі судді Трускавецького В. П., розглянувши матеріали
клопотання:Товариства з обмеженою відповідальністю «Західземлепроект Плюс», м. Львів,про:заміну сторони виконавчого провадження.У справі за позовом:Товариства з обмеженою відповідальністю «Західземлепроект Плюс», м. Львів,до відповідача:Бродівської міської ради Львівської області, м. Броди Львівської області,про: стягнення 13'493,26 грн заборгованості за Договором № 28 з проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів від 13.11.2019.Представники сторін не викликались (не повідомлялись).ВСТАНОВИВ:
Рішенням Господарського суду Львівської області від 28.02.2022 позовні вимоги задоволено повністю, стягнуто з Бродівської міської ради Львівської області 13'493,26 грн за Договором № 28 з проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів від 13.11.2019 та 2'270,00 грн відшкодування витрат на оплату судового збору.
На примусове виконання зазначеного рішення 28.03.2022 судом видано відповідний наказ.
07 жовтня 2022 року ТзОВ «Західземлепроект Плюс» подано клопотання (вх. № 3250/22), в якому заявник просить суд замінити Бродівську міську раду Львівської області (боржника) у виконавчому провадженні в справі № 914/3773/21 на Виконавчий комітет Бродівської міської ради Львівської області.
Згідно з частиною першої статті 331 Господарського процесуального кодексу України, за заявою сторони суд, який розглядав справу як суд першої інстанції, може відстрочити або розстрочити виконання рішення, а за заявою стягувача чи виконавця (у випадках, встановлених законом), - встановити чи змінити спосіб або порядок його виконання.
Відповідно до частин 1, 2 статті 169 ГПК України, при розгляді справи судом учасники справи викладають свої вимоги, заперечення, аргументи, пояснення, міркування щодо процесуальних питань у заявах та клопотаннях, а також запереченнях проти заяв і клопотань. Заяви, клопотання і заперечення подаються в письмовій або усній формі. У випадках, визначених цим Кодексом, або на вимогу суду заяви і клопотання подаються тільки в письмовій формі.
Частиною 2 статті 170 ГПК України письмові заява, клопотання чи заперечення підписуються заявником чи його представником. До заяви, скарги, клопотання чи заперечення, які подаються на стадії виконання судового рішення, в тому числі в процесі здійснення судового контролю за виконанням судових рішень, додаються докази їх надіслання (надання) іншим учасникам справи (провадження).
Відповідно до ч. 10 ст. 11 ГПК України, якщо спірні відносини не врегульовані законом і відсутній звичай ділового обороту, який може бути до них застосований, суд застосовує закон, що регулює подібні відносини (аналогія закону), а за відсутності такого - виходить із загальних засад і змісту законодавства (аналогія права).
Позивач, особа, яка звертається з позовом в інтересах іншої особи, зобов`язані до подання позовної заяви надіслати учасникам справи її копії та копії доданих до неї документів листом з описом вкладення (ч. 1 ст. 172 ГПК України).
Згідно з «Правилами надання послуг поштового зв`язку», затвердженими Постановою Кабінету Міністрів України від 05.03.2009 № 270, належним доказом направлення документів стороні у справі є бланк опису вкладення, який згідно з пунктом 61 Правил заповнюється відправником у 2-х примірниках. Працівник поштового зв`язку повинен перевірити відповідність вкладення опису, розписатися на обох його примірниках і проставити відбиток календарного штемпеля. Один примірник опису вкладається до поштового відправлення, другий видається відправникові. На примірнику опису, що видається відправникові, працівник поштового зв`язку повинен зазначити номер поштового відправлення.
Однак, як вбачається із матеріалів поданого клопотання, на підтвердження надіслання іншій стороні копії клопотання, заявником не надано жодних належних та допустимих доказів.
Наслідки невідповідності заяви вимогам частини 2 статті 170 ГПК України зазначені у ч. 4 ст. 170 ГПК України, згідно з якою суд, встановивши, що письмову заяву (клопотання, заперечення) подано без додержання вимог частини першої або другої цієї статті, повертає її заявнику без розгляду.
Водночас, суд роз`яснює заявнику, що повернення клопотання не перешкоджає повторному зверненню з ним до господарського суду в загальному порядку після усунення недоліків.
Відтак, враховуючи зазначені обставини, клопотання ТзОВ «Західземлепроект Плюс» про заміну сторони виконавчого провадження (вх. № 3250/22 від 07.10.2022) підлягає поверненню заявнику без розгляду.
Враховуючи наведене, керуючись статтями 42, 170, 232 - 236, 331 Господарського процесуального кодексу України, суд
П О С Т А Н О В И В:
Клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю «Західземлепроект Плюс» про заміну сторони виконавчого провадження (вх. № 3250/22 від 07.10.2022) повернути заявнику без розгляду.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання.
Ухвала може бути оскаржена у порядку та строки передбачені розділом IV Господарського процесуального кодексу України.
Суддя Трускавецький В.П.
Суд | Господарський суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 11.10.2022 |
Оприлюднено | 13.10.2022 |
Номер документу | 106706594 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Львівської області
Трускавецький В.П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні