Копія Справа №678/813/22
Провадження №2-678-298/22
УХВАЛА
25 жовтня 2022 року смт.Летичів
Летичівський районний суд Хмельницької області в складі:
головуючого-судді Цибульського Д.В.,
при секретарі судового засідання Іськовій Т.Л.,
розглянувши у підготовчому судовому засіданні за правилами загального позовного провадження в залі суду в смт.Летичів справу за позовною заявою Фермерського господарства «Селянське (фермерське) господарство Писаренка Олексія Степановича» в особі ОСОБА_1 до Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області, ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 про скасування державної реєстрації земельних ділянок та визнання протиправними та скасування наказів,
встановив:
02.08.2022 року до суду надійшла позовна заява Фермерського господарства «Селянське (фермерське) господарство Писаренка Олексія Степановича» в особі представника Писаренка О.С. від 02.08.2022 року до Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області, ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 про скасування державної реєстрації земельних ділянок та визнання протиправними та скасування наказів.
05.08.2022 року ухвалою Летичівського районного суду Хмельницької області, вищевказану позовну заяву було залишено без руху з наданням позивачу строку для усунення недоліків.
08.08.2022 року представник позивача ОСОБА_1 усунув недоліки відповідно до вищевказаної ухвали суду.
12.08.2022 року ухвалою Летичівського районного суду Хмельницької області справу прийнято до розгляду, відкрито провадження у ній за правилами загального позовного провадження з призначенням по справі підготовчого судового засідання.
Представник позивача ОСОБА_1 подав до суду письмову заяву від 25.10.2022 року про проведення підготовчого судового засідання за його відсутності, без фіксування судового засідання технічними засобами, просить призначити справу до судового розгляду по суті у судовому засіданні.
Представник відповідача Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області, та відповідачі ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 у підготовче судове засідання не з`явився, про дату час та місце проведення підготовчого судового засідання двічі повідомлялись належним чином, заяв або клопотань про відкладення розгляду справи від них не надходило.
05.09.2022 року від представника відповідача Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області Плюх В.О. надійшов відзив на позовну заяву від 01.09.2022 року, в якому остання просить відмовити у задоволенні позовних вимог.
Відповідачі відзив на позов до суду не надсилали.
Суд, ознайомившись з матеріалами справи, вважає, що є підстави для закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті, оскільки на стадії підготовчого провадження судом проведені, передбачені ст.197 ЦПК України, дії з метою забезпечення правильного, своєчасного і безперешкодного розгляду справи по суті протягом розумного строку.
Відповідно до п.3 ч.2ст.200 ЦПК України, за результатами підготовчого судового засідання суд постановляє ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.
Враховуючи вище зазначене, суд приходить до висновку про закриття підготовчого засідання та призначення справи до судового розгляду по суті.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст.189, 196-198, 200 ЦПК України, суд
постановив:
Закрити підготовче засідання у справі за позовом Фермерського господарства «Селянське (фермерське) господарство Писаренка Олексія Степановича» в особі ОСОБА_1 до Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області, ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 про скасування державної реєстрації земельних ділянок та визнання протиправними та скасування наказів.
Призначити справу до судового розгляду по суті суддею одноособово у відкритому судовому засіданні в залі судових засідань в приміщенні суду (адреса суду: 31500, смт.Летичів, пров.Шкільний, 4/а, Хмельницького (Летичівського) району Хмельницької області) на 09 год. 00 хв. 15 листопада 2022 року, про що повідомити учасників процесу.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: підпис Д.В.Цибульський
Суддя Летичівського районного суду
Хмельницької області Д.В.Цибульський
Суд | Летичівський районний суд Хмельницької області |
Дата ухвалення рішення | 25.10.2022 |
Оприлюднено | 27.10.2022 |
Номер документу | 106944802 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них: визнання незаконним акта, що порушує право власності на земельну ділянку |
Цивільне
Летичівський районний суд Хмельницької області
Цибульський Д. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні