Ухвала
від 20.10.2022 по справі 207/2654/22
БАГЛІЙСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА

207/2654/22

№ 1-м/207/1/22

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

20 жовтня 2022 року м. Кам`янське

Слідчий суддя Баглійського районного суду міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області ОСОБА_1 , розглянувши клопотання представника Міністерства юстиції України ОСОБА_2 про проведення судового засідання в режимі відеоконференції по справі № 207/2654/22 про приведення вироку суду Республіки Казахстан у відповідність із законодавством України,-

В С Т А Н О В И В:

В провадженніБаглійського районногосуду містаДніпродзержинська Дніпропетровськоїобласті знаходяться клопотання представника Міністерства юстиції України ОСОБА_2 про приведення вироку суду Республіки Казахстан у відповідність із законодавством України.

20.10.2022до судунадійшло клопотанняпредставника Міністерства юстиції України ОСОБА_2 про проведення судового засідання призначеного на 26.10.2022 на 13 год. 00 хв. в режимі відеоконференції між Баглійським районним судом м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області та Жовтневим районним судом міста Дніпропетровська, у зв`язку з територіальною віддаленістю від місця знаходження суду, де відбувається засідання.

Суд, вивчивши клопотання приходить до наступного висновку.

Відповідно до вимог п. 1 ч. 1ст. 336 КПК України, судове провадження може здійснюватися у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі яке знаходиться поза межами приміщення суду у разі неможливості безпосередньої участі учасника кримінального провадження в судовому провадженні з поважних причин, визнаних судом достатніми для прийняття такого рішення.

Частиною 2ст. 336 КПК Українипередбачено, що суд ухвалює рішення про здійснення дистанційного судового провадження за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи інших учасників кримінального провадження.

Хід і результати процесуальних дій, проведених у режимі відеоконференції, фіксуються за допомогою технічних засобів відеозапису.

Оскільки особа, яка уповноважена діяти в судах України від імені Міністерства юстиції України знаходиться у м. Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, буд. 21А, яке є достатньо віддаленим від м. Кам`янське,найближчим судом, до якого може прибути представник МЮУ для участі у судовому засіданні у режимі відеоконференції є Жовтневий районний суд міста Дніпропетровська, з метою забезпечення оперативності судового провадження та розумних строків розгляду скарги, суд вважає за необхідне провестисудовий розгляд клопотання в режимі відеоконференції.

Керуючись вимогами ст.336,369-372КПК України, суд -

У Х В А Л И В:

Клопотання представника Міністерства юстиції України ОСОБА_2 про проведення судового засіданняу режимі відеоконференції - задовольнити.

Здійснювати судовезасідання по справі№ 207/2654/22за участіпредставника Міністерстваюстиції Українипро приведеннявироку судуРеспубліки Казахстану відповідністьіз законодавствомУкраїни,в режимівідеоконференції між Баглійським районнимсудом містаДніпродзержинська Дніпропетровськоїобласті та Жовтневим районним судом міста Дніпропетровська, який розташований за адресою: 49044, м. Дніпро, вул. Паторжинського, 18а.

Відповідальній особі Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська забезпечити проведеннясудового розгляду о 13 год. 00 хв. 26 жовтня 2022 рокуза участю представника Міністерства юстиції України в режимі відеоконференції.

Копію ухвали негайно надіслати до Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська (E-mail: inbox@gt.dp.court.gov.ua) для організації проведення відеоконференції відповідно до вимогст. 366 КПК Українита особі, яка братиме участь у судовому засіданні в режимі відео конференції (E-mail: inter_dnepr@dp.minjust.gov.ua).

Хід та результати процесуальних дій, проведених у режимі відеоконференції, фіксувати за допомогою технічних засобів відеозапису.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя ОСОБА_1

СудБаглійський районний суд м.Дніпродзержинська
Дата ухвалення рішення20.10.2022
Оприлюднено17.01.2023
Номер документу106946356
СудочинствоКримінальне
КатегоріяПровадження в порядку надання міжнародної правової допомоги

Судовий реєстр по справі —207/2654/22

Ухвала від 18.02.2025

Кримінальне

Дніпровський апеляційний суд

Джерелейко О. Є.

Ухвала від 12.02.2025

Кримінальне

Дніпровський апеляційний суд

Джерелейко О. Є.

Ухвала від 13.02.2025

Кримінальне

Дніпровський апеляційний суд

Джерелейко О. Є.

Ухвала від 29.01.2025

Кримінальне

Дніпровський апеляційний суд

Джерелейко О. Є.

Ухвала від 22.01.2025

Кримінальне

Дніпровський апеляційний суд

Джерелейко О. Є.

Ухвала від 26.10.2022

Кримінальне

Баглійський районний суд м.Дніпродзержинська

Юрченко І. М.

Ухвала від 20.10.2022

Кримінальне

Баглійський районний суд м.Дніпродзержинська

Юрченко І. М.

Ухвала від 29.09.2022

Кримінальне

Баглійський районний суд м.Дніпродзержинська

Юрченко І. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні