КИЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД м.ПОЛТАВИ
Справа №552/6955/22
Провадження № 1-кп/552/734/22
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
02.11.2022 року Київський районний суд м.Полтави в особі судді ОСОБА_1 , розглянувши кримінальне провадження з обвинувальним актом відносно ОСОБА_2 , у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.185 КК України,-
В С Т А Н О В И В :
В провадженні Київського районного суду м. Полтави перебуває кримінальне провадження з обвинувальним актом відносно ОСОБА_2 , у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.185 КК України
02.11.2022 на електронну адресу суду надійшло клопотання від обвинуваченого ОСОБА_2 про проведення підготовчого судового засідання у режимі відеоконференції, з використанням програмного забезпечення «EASYCON».
Відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 336 КПК України судове провадження може здійснюватися у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження) у разі, наявності інших підстав визначених судом достатніми.
Згідно ч. 2 ст. 336 КПК України суд ухвалює рішення про здійснення дистанційного судового провадження за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи інших учасників кримінального провадження.
У зв`язку з викладеним вище, з метою забезпечення оперативності судового провадження у розумні строки, здійснення підготовчого судового засідання доцільно проводити у режимі відеоконференції, тим самим задовольнивши клопотання обвинуваченого ОСОБА_2 про проведення судового засідання у режимі відеоконференції, з використанням програмного забезпечення «EASYCON».
Керуючись ст.ст. 336, 372 КПК України, суддя,-
П О С Т А Н О В И В:
Клопотання обвинуваченого ОСОБА_2 - задовольнити.
Забезпечити участь обвинуваченого ОСОБА_2 в підготовчому судовому засіданні по кримінальному провадженні з обвинувальним актом відносно ОСОБА_2 , у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.185 КК України у режимі відеоконференції.
Застосовувані в дистанційному судовому провадженні технічні засоби і технології мають забезпечувати належну якість зображення і звуку, дотримання принципу гласності та відкритості судового провадження, а також інформаційну безпеку.
Учасникам кримінального провадження має бути забезпечена можливість чути та бачити хід судового провадження, ставити запитання і отримувати відповіді, реалізовувати інші надані їм процесуальні права та виконувати процесуальні обов`язки, передбаченіКПК України.
Хід і результати процесуальних дій, проведених у режимі відеоконференції повинні фіксуватися за допомогою технічних засобів відеозапису.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя ОСОБА_1
Суд | Київський районний суд м. Полтави |
Дата ухвалення рішення | 02.11.2022 |
Оприлюднено | 24.01.2023 |
Номер документу | 107085226 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Злочини проти власності Крадіжка |
Кримінальне
Київський районний суд м. Полтави
Клімова С. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні