МАКАРІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Д.Ростовського, 35, смт. Макарів, Київська область, 08001, тел/факс (04578)5-13-39, e-mail inbox@mk.ko.court.gov.ua
У Х В А Л А
"28" жовтня 2022 р. Справа № 370/1720/20
суддя Макарівського районного суду Київської області Мазка Н.Б., перевіривши на відповідність вимогам ст.175, 177 ЦПК України заяву представника ОСОБА_1 адвоката Сподар Андрія Володимировича про ухвалення додаткового рішення у справі за позовом
ОСОБА_1 до Релігійної громади Української православної церкви Київський патріархат Свято Миколаївська парафія, ОСОБА_2 про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою,
в с т а н о в и в :
адвокат Сподар Андрій Володимирович звернувся до суду із заявою про ухвалення додаткового рішення у цивільний справі №370/1720/20.
У відповідності до вимог ч.1 ст.270 ЦПК України, суд, що ухвалив рішення, може за заявою учасників справи чи з власної ініціативи ухвалити додаткове рішення, якщо: 1) стосовно певної позовної вимоги, з приводу якої сторони подавали докази і давали пояснення, не ухвалено рішення; 2) суд, вирішивши питання про право, не зазначив точної грошової суми, присудженої до стягнення, або майно, яке підлягає передачі, або дії, що треба виконати; 3) судом не вирішено питання про судові витрати; 4) суд не допустив негайного виконання рішення у випадках, встановлених статтею 430 цього Кодексу. Заяву про ухвалення додаткового рішення може бути подано до закінчення строку на виконання рішення (ч.2 ст. 270 ЦПК України).
Вивчивши матеріали заяви втановлено, що вказана заява підлягає залишенню без руху, оскільки не відповідає вимогам закону.
Згідно ч.9 ст.10 ЦПК України, якщо спірні відносини не врегульовані законом, суд застосовує закон, що регулює подібні за змістом відносини (аналогія закону), а за відсутності такого суд виходить із загальних засад законодавства (аналогія права).
Відповідно до п.2 ч.3 ст. 175 ЦПК України позовна заява повинна містити: повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові - для фізичних осіб) сторін та інших учасників справи, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), поштовий індекс, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України), а також реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта для фізичних осіб - громадян України (якщо такі відомості позивачу відомі), відомі номери засобів зв`язку, офіційної електронної адреси та адреси електронної пошти.
Всупереч вказаних вимог закону, заява про ухвалення додаткового рішення не містить інформації про учасників справи.
У поданій заяві не зазначено дату ухвалення рішення суду.
Відповідно до п.4,5 ч.3 ст.175 ЦПК України позовна заява повинна містити зміст позовних вимог: спосіб (способи) захисту прав або інтересів, передбачений законом чи договором, або інший спосіб (способи) захисту прав та інтересів, який не суперечить закону і який позивач просить суд визначити у рішенні; якщо позов подано до кількох відповідачів - зміст позовних вимог щодо кожного з них; виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги; зазначення доказів, що підтверджують вказані обставини.
В поданій заяві адвокат Сподар А.В. просив: «ухвалити додаткове рішення, у зв`язку з оплатою послуг «проведення судової експертизи в межах цивільної справи №370/1720/20 по якій було подано заяву про залишення справи без розгляду».
Проте, в порушення вимог ст.175 ЦПК України зміст заяви є не зрозумілим.
У відповідності до ч.1ст. 185 ЦПК України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
За вказаних обставин, заяву слід залишити без руху, надавши заявнику строк, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху для усунення вищевказаних недоліків.
Недоліки слід усунути шляхом надання викладеної у новій редакції заяви.
Керуючись вимогами 175, 177, 185 ЦПК України, суддя,
у х в а л и в:
залишити без руху заяву представника ОСОБА_1 адвоката Сподар Андрія Володимировича про ухвалення додаткового рішення у справі за позовом ОСОБА_1 до Релігійної громади Української православної церкви Київський патріархат Свято Миколаївська парафія, ОСОБА_2 про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою.
Надати заявнику строк п`ять днів з дня вручення копії ухвали суду для виправлення вказаних в ухвалі суду недоліків.
У разі, якщо вказані недоліки не будуть виправлені, заява вважатиметься неподаною та підлягатиме поверненню.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя
Суд | Макарівський районний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 28.10.2022 |
Оприлюднено | 04.11.2022 |
Номер документу | 107095517 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Заява про ухвалення додаткового рішення |
Цивільне
Макарівський районний суд Київської області
Мазка Н. Б.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні