Справа 556/1033/22
Номер провадження 1-кс/556/336/2022
У Х В А Л А
Іменем України
про надання дозволу на обшук
09.11.2022 року.
Слідчий суддя Володимирецького районного суду Рівненської області ОСОБА_1
при секретарі ОСОБА_2 ,
за участю прокурора ОСОБА_3 ,
розглянув у закритому судовому засіданні клопотання слідчого СВ відділення поліції №1 Вараського РВП ГУНП в Рівненській області капітана поліції ОСОБА_4 , яке погоджено прокурором Володимирецького відділу Вараської окружної прокуратури ОСОБА_3 про проведення обшуку домогосподарства у кримінальному провадженні №12022181230000114 внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань 10.06.2022, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 240-1 КК України
Перевіривши надані матеріали клопотання та дослідивши докази по даних матеріалах, заслухавши думку прокурора, слідчий суддя, -
в с т а н о в и в:
Слідчий СВ віділення поліції №1 Вараського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області капітан поліції ОСОБА_4 звернувся до суду з клопотанням про проведення обшуку домогосподарства.
В обґрунтування клопотання вказував, що до ЄРДР за №12022181230000114 від 10.06.2022, внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.240-1 КК України.
Під час досудового розслідування у даному кримінальному провадженні, встановлено, що 10.06.2022 на підставі ухвали слідчого судді було проведено санкціонований обшук домоволодіння ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , жительки АДРЕСА_1 . В ході проведення обшуку було виявлено та вилучено бурштин у сировині масою 9787,98 кг., документи про законність походження якого відсутні.
08.11.2022 надійшов рапорт оперуповноваженого СКП ВП №1 Вараського РВП ГУНП в Рівненській області ОСОБА_6 про те, що громадянка ОСОБА_5 , жителька АДРЕСА_1 , продовжує скуповувати каміння бурштину у осіб, які незаконно його видобувають та зберігає його за місцем свого проживання .
З метою виявлення та фіксації відомостей про вчинення даного кримінального правопорушення виникла потреба у проведенні обшуку в домогосподарстві за місцем проживання, ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , яка проживає за адресою: АДРЕСА_1 з метою відшукання і вилучення каміння бурштину, законність походження якого не підтверджується відповідними документами та знаряддя для його видобутку .
В судовому засіданні прокурор, який є процесуальним керівником у даному кримінальному провадженні, підтримав клопотання.
При розгляді клопотання слідчим суддею встановлено наступне.
Як вбачається зі ст.234 КПК України, обшук проводиться з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукання знаряддя кримінального правопорушення або майна, яке було здобуте у результаті його вчинення. Обшук проводиться на підставі ухвали слідчого судді.
Надане суду клопотання відповідає вимогам ст.234 КПК України, і до нього долучено письмові докази, які свідчать про достатньо обґрунтовані підстави вважати, що в господарстві за адресою: АДРЕСА_1 , знаходяться каміння бурштину, законність походження якого не підтверджується відповідними документами та знаряддя для його видобутку.
Також суду надано витяг з ЄРДР, з якого вбачається, що повідомлення про вчинення кримінального правопорушення за ознаками ч.1 ст.240-1 КК України внесено до Реєстру 10.06.2022 за №12022181230000114 .
Згідно інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та реєстр прав власності на рухоме майно №301727886, сформованої 30 травня 2022 року, нерухоме майно, що знаходяться за адресою: АДРЕСА_1 перебуває у власності гр. ОСОБА_7 , РНОКПП: НОМЕР_1 , зареєстрована за адресою: с. Луко, Вараського району Рівненської області.
Таким чином, прокурором при розгляді клопотання доведено факт вчинення кримінального правопорушення; а також ту обставину, що проведення обшуку конкретного господарства є необхідним для виявлення предметів, які слугували б речовими доказами.
З урахуванням викладеного, слідчий суддя приходить до висновку, що клопотання про проведення обшуку є обґрунтованим і підлягає задоволенню.
На підставі викладеного і керуючись ст. ст.233-236 КПК України,
п о с т а н о в и в :
Клопотання слідчого СВ віділення поліції №1 Вараського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області капітана поліції ОСОБА_4 про проведення обшуку в домогосподарстві, по кримінальному провадженні №12022181230000114 внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань 10.06.2022, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 240-1 КК України - задовольнити.
Надати дозвіл на проведення обшуку території господарства та наявних на ній будівель та споруд, яка розташована по АДРЕСА_1 , власником якого є ОСОБА_7 та перебуває в постійному користуванні ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , з метою відшукання та вилучення речей та документів, які відповідно до ст. 98 КПК України можуть бути використані як речові докази у кримінальному провадженні, зокрема: каміння бурштину, законність походження якого не підтверджується відповідними документами, знарядь для його видобутку.
Строк дії ухвали становить один місяць з часу її постановлення.
Ухвала надає право проникнути до житла чи іншого володіння особи лише один раз.
Ухвала є остаточною і апеляційному оскарженню не підляга
Слідчий суддя: ОСОБА_1 .
Суд | Володимирецький районний суд Рівненської області |
Дата ухвалення рішення | 09.11.2022 |
Оприлюднено | 10.11.2023 |
Номер документу | 107213163 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про проведення обшуку житла чи іншого володіння особи |
Кримінальне
Володимирецький районний суд Рівненської області
Котик Л.О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні