Ухвала
від 08.11.2022 по справі 752/21406/21
КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

УХВАЛА

08 листопада 2022 року

справа № 752/21406/21

провадження № 22-ц/824/12696/2022

Київський апеляційний суд у складі судді судової палати з розгляду цивільних справ Музичко С.Г. вирішуючи питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою представника ОСОБА_1 - ОСОБА_2 на рішення Обухівського районного суду Київської області від 30 вересня 2022 року, постановлене під головуванням судді Сташків Т.Г., у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Централ Капітал» до ОСОБА_1 , за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, Спільного українсько-німецького підприємства «Марком» у формі Товариства з обмеженою відповідальністю, про визнання договорів недійсними та відновлення становища, яке існувало до порушення прав,

в с т а н о в и в :

До Київського апеляційного суду надійшла апеляційна скарга представника ОСОБА_1 - ОСОБА_2 на ухвалу Обухівського районного суду Київської області від 30 вересня 2022 року.

Відповідно до даних Єдиного державного реєстру судових рішеньрішенням Обухівського районного суду Київської області від 30 вересня 2022 року позов задоволено.

Статтею 355 ЦПК України визначено, що апеляційна скарга подається безпосередньо до суду апеляційної інстанції.

Відповідно до ч. 3 ст. 359 ЦПК України в ухвалі про відкриття апеляційного провадження зазначається строк для подання учасниками справи відзиву на апеляційну скаргу та вирішується питання про витребування матеріалів справи.

Питання про відкриття апеляційного провадження не може бути вирішено через відсутність матеріалів справи.

З урахуванням наведеного, матеріали справи підлягають витребуванню з суду першої інстанції.

Керуючись ст. ст. 354, 356, 359 ЦПК України, -

у х в а л и в:

Витребувати з Обухівського районного суду Київської області цивільну справу №752/21406/21 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Централ Капітал» до ОСОБА_1 , за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, Спільного українсько-німецького підприємства «Марком» у формі Товариства з обмеженою відповідальністю, про визнання договорів недійсними та відновлення становища, яке існувало до порушення прав.

Матеріали, які запитує суд, необхідно направити на адресу Київського апеляційного суду, судді Музичко С.Г.

Суддя

СудКиївський апеляційний суд
Дата ухвалення рішення08.11.2022
Оприлюднено11.11.2022
Номер документу107217384
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них дарування

Судовий реєстр по справі —752/21406/21

Постанова від 24.05.2023

Цивільне

Київський апеляційний суд

Музичко Світлана Григорівна

Ухвала від 01.02.2023

Цивільне

Київський апеляційний суд

Музичко Світлана Григорівна

Ухвала від 08.12.2022

Цивільне

Київський апеляційний суд

Музичко Світлана Григорівна

Ухвала від 08.11.2022

Цивільне

Київський апеляційний суд

Музичко Світлана Григорівна

Ухвала від 27.10.2022

Цивільне

Обухівський районний суд Київської області

Сташків Т. Г.

Рішення від 30.09.2022

Цивільне

Обухівський районний суд Київської області

Сташків Т. Г.

Ухвала від 07.09.2022

Цивільне

Обухівський районний суд Київської області

Сташків Т. Г.

Ухвала від 28.08.2022

Цивільне

Обухівський районний суд Київської області

Сташків Т. Г.

Ухвала від 20.07.2022

Цивільне

Обухівський районний суд Київської області

Сташків Т. Г.

Ухвала від 13.12.2021

Цивільне

Обухівський районний суд Київської області

Сташків Т. Г.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні