Справа №278/2893/22
У Х В А Л А
09 грудня 2022 року м. Житомир
Суддя Житомирськогорайонного судуЖитомирської областіДубовік О.М.,переглянувши звласної ініціативиматеріали позовноїзаяви ОСОБА_1 , від імені якої діє ОСОБА_2 , до ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , законним представником якого є ОСОБА_4 , про визнання майна спільною сумісною власністю подружжя, визначення частки статутного фонду, визнання права власності в порядку спадкування, -
ВСТАНОВИВ:
08.12.2022 року у вказаній вище цивільні справі було постановлено ухвалу про відкриття провадження у справі.
Дослідивши матеріали справи та ухвалу суду, судом встановлено, що у вступній частині ухвали суду допущено описку.
Згідно зі ст. 269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала.
Верховний Суд у своїй Постанові від 21.07.2020 року в справі № 521/1074/17 роз`яснив, що описка - це зроблена судом механічна (мимовільна, випадкова) граматична помилка в рішенні, яка допущена під час його письмово-вербального викладу (помилка у правописі, у розділових знаках тощо). Виправленню підлягають лише ті описки, які мають істотний характер.
З огляду на наведене, на підставіст. 269 ЦПК України, суд вважає за потрібне внести виправлення до вступної та резолютивної частини ухвали суду.
Керуючисьст. 269 ЦПК України, суд
ПОСТАНОВИВ:
Внести до ухвали Житомирського районного суду Житомирської області від 08.12.2022 року.
Вступну частину ухвали викласти у наступній редакції: «Суддя Житомирськогорайонного судуЖитомирської областіДубовік О.М.,переглянувши звласної ініціативиматеріали позовноїзаяви ОСОБА_1 , від імені якої діє ОСОБА_2 , до ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , законним представником якого є ОСОБА_4 , про визнання майна спільною сумісною власністю подружжя, визначення частки статутного фонду, визнання права власності в порядку спадкування».
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п`ятнадцяти днів з дня її складення. Учасник справи має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження в разі пропуску строку з поважних причин. Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
СуддяО.М. Дубовік
Суд | Житомирський районний суд Житомирської області |
Дата ухвалення рішення | 09.12.2022 |
Оприлюднено | 12.12.2022 |
Номер документу | 107777844 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них |
Цивільне
Житомирський районний суд Житомирської області
Дубовік О. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні