Справа № 308/574/23
1-кс/308/156/23
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
16 січня 2023 року м. Ужгород
Слідчий суддя Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області ОСОБА_1 , при секретарі судового засідання ОСОБА_2 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Ужгороді клопотання старшого слідчого в особливо важливих справах відділу розслідування злочинів скоєних проти життя та здоров`я особи слідчого управління Головного управління Національної поліції в Закарпатській області, старшого лейтенанта поліції ОСОБА_3 , погоджене прокурором Закарпатської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері ОСОБА_4 ,у кримінальномупровадженні за№ 42022071210000510 від 22 листопада 2022 року, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 263 КК України, про арешт майна,-
В С Т А Н О В И В :
У провадженні слідчого управління ГУНП в Закарпатській області перебувають матеріали досудового розслідування, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 42022071210000510 від 22.11.2022 року за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 263 КК України.
Досудовим розслідуванням встановлено, що у листопаді 2022 року ОСОБА_5 запропонував ОСОБА_6 придбати у нього зброю і боєприпаси, після чого ОСОБА_6 звернувся до правоохоронних органів із відповідною заявою та діяв під контролем на викриття злочинної діяльності ОСОБА_5 .
ОСОБА_5 , у невстановлений досудовим розслідуванням час, але не пізніше 26.11.2022, у невстановлених досудовим розслідуванням місці та спосіб придбав бойову автоматичну нарізну вогнепальну зброю, автомат моделі «АК-74», калібру 5,45х39 мм, із серійним номерним позначенням « НОМЕР_1 », 1990 року випуску та 4 бойові проміжні патрони центрального бою, калібру 5,45х39 мм, споряджені звичайною кулею зі сталевим осердям та призначені для стрільби з відповідної вогнепальної зброї калібром 5,45х39 мм, які є боєприпасами, виготовлені промисловим способом та придатні до стрільби, та зберігав їх за місцем свого проживання за адресою: АДРЕСА_1 .
У подальшому 26.11.2022 близько 20 год. 00 хв. ОСОБА_5 , перебуваючи поблизу магазину «Добробут-М» за адресою: с. Угля, вул. Центральна, 91Є, Тячівського району, усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер свого діяння, передбачаючи його суспільно-небезпечні наслідки та бажаючи їх настання, з метою незаконного збагачення, збув ОСОБА_6 бойову автоматичну нарізну вогнепальну зброю, автомат моделі «АК-74», калібру 5,45х39 мм, із серійним номерним позначенням « НОМЕР_1 », 1990 року випуску та 4 бойові проміжні патрони центрального бою, калібру 5,45х39 мм, споряджені звичайною кулею зі сталевим осердям та призначені для стрільби з відповідної вогнепальної зброї калібром 5,45х39 мм, які є боєприпасами, виготовлені промисловим способом та придатні до стрільби за грошові кошти в розмірі 1000 доларів США.
Слідчий зазначає, що ОСОБА_5 , у невстановлений досудовим розслідуванням час, але не пізніше 10.01.2023, у невстановлених досудовим розслідуванням місці та спосіб повторно придбав предмет, схожий на бойову автоматичну нарізну вогнепальну зброю, автомат моделі «АК-74», калібру 5,45х39 мм, із серійним номерним позначенням « НОМЕР_2 », 1990 року випуску та 20 предметів, схожих на бойові патрони, калібру 5,45х39 мм, які зберігав у невстановленому досудовим розслідуванням місці.
У подальшому 10.01.2023 11 год. 13 хв., ОСОБА_5 перебуваючи на території АЗС «Маркет», за адресою: смт. Буштино, вул. Головна, 444, Тячівського району, усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер свого діяння, передбачаючи його суспільно-небезпечні наслідки та бажаючи їх настання, з метою незаконного збагачення, повторно збув ОСОБА_6 предмет, схожий на бойову автоматичну нарізну вогнепальну зброю, автомат моделі «АК-74», калібру 5,45х39 мм, із серійним номерним позначенням « НОМЕР_2 », 1990 року випуску та 20 предметів, схожих на бойові патрони, калібру 5,45х39 мм за грошові кошти в розмірі 61000 грн.
В ході проведення огляду місця події від 10.01.2023 року, який проводився за адресою: Закарпатська область, Тячівський район, смт. Буштино, вул. Головна, 444, на території АЗС «Маркет», з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення або майна, яке будь-яким чином має відношення до кримінального правопорушення було виявлено та вилучено:
- автомат Калашникова із маркуванням № НОМЕР_2 , 1990 року випуску, який поміщено до поліпропіленового пакету, який скріплено стяжкою за №Е21723788
- магазин до автомату Калашникова, який поміщено до спеціального пакету НПУ №WAR 1113971
- набої в кількості 20 шт. калібру 5,45мм., які поміщено до спеціального пакету НПУ №WAR 1113972
- грошові кошти номіналом по 500 гривень в кількості 122 шт. в загальній сумі 61000 грн., які поміщено до поміщено до спеціального пакету НПУ №WAR 1113970
- мобільний телефон марки «Samsung Galaxy A31», який поміщено до поміщено до спеціального пакету НПУ №WAR 1113968
Враховуючи, що постановою слідчого від 10.01.2023 вказані речі визнані речовими доказами у даному кримінальному провадженні, є достатні підстави вважати, що вони зберегли на собі сліди вчиненого кримінального правопорушення, а окремі з них (автомат та набої) є знаряддями вчиненого злочину, а також можуть містити інші відомості, які можуть бути використані як доказ факту чи обставин, що встановлюються під час кримінального провадження, а тому є необхідність у накладенні арешту на них.
На підставі викладеного, орган досудового розслідування просить накласти арешт на майно, яке було вилучено 10.01.2023 в ході проведення огляду місця події на території АЗС «Маркет», що за адресою Закарпатська область, Тячівський район, смт. Буштино, вул. Головна, 444, а саме: автомат Калашникова із маркуванням № НОМЕР_2 , 1990 року випуску, магазин до автомату Калашникова, набої в кількості 20 шт. калібру 5,45мм., грошові кошти номіналом по 500 гривень в кількості 122 шт. в загальній сумі 61000 грн., мобільний телефон марки «Samsung Galaxy A31»., шляхом заборони відчуження, розпорядження та користування вказаним майном.
У судове засідання слідча будучи повідомлена про час і місце розгляду справи не з`явилася, проте подала заяву про можливість розгляду справи за її відсутності. Разом з тим, через канцелярію суду подала доповнення до клопотання із зазначенням номіналів купюр.
Володілець майна у судове засідання не прибув, будучи належним чином повідомленим про час і місце розгляду справи. Через канцелярію суду подав заяву про розгляд справи у його відсутності.
Відповідно до ч. 1 ст. 172 КПК України, неприбуття цих осіб у судове засідання не перешкоджає розгляду клопотання.
На підставі ч. 4 ст. 107 КПК України, у зв`язку з неприбуттям в судове засідання всіх осіб, які беруть участь у судовому провадженні, фіксування за допомогою технічних засобів кримінального провадження в суді не здійснюється.
Дослідивши матеріали справи, слідчий суддя доходить наступного висновку.
Згідно з ч. 1 ст. 170 КПК України, арештом майна є тимчасове, до скасування у встановленому цим Кодексом порядку, позбавлення за ухвалою слідчого судді або суду права на відчуження, розпорядження та/або користування майном, щодо якого існує сукупність підстав чи розумних підозр вважати, що воно є доказом злочину, підлягає спеціальній конфіскації у підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, третіх осіб, конфіскації у юридичної особи, для забезпечення цивільного позову, стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди, можливої конфіскації майна. Арешт майна скасовується у встановленому цим Кодексом порядку. Завданням арешту майна є запобігання можливості його приховування, пошкодження, псування, знищення, перетворення, відчуження.
Згідно з ч. 1 ст. 173 КПК України, слідчий суддя, суд відмовляють у задоволенні клопотання про арешт майна, якщо особа, що його подала, не доведе необхідність такого арешту, а також наявність ризиків, передбачених абзацом другим частини першої статті 170 цього Кодексу.
Як вбачаєтьсяз матеріалівсправи,Головним управліннямНаціональної поліціїв Закарпатськійобласті здійснюєтьсядосудове розслідуванняу кримінальномупровадженні за№ 42022071210000510 від 22 листопада 2022 року, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 263 КК України, про арешт майна.
Згідно протоколу огляду від 10.01.2023 року було проведено огляд місця події, який проводився за адресою: Закарпатська область, Тячівський район, смт. Буштино, вул. Головна, 444, на території АЗС «Маркет», було виявлено та вилучено: автомат Калашникова із маркуванням № НОМЕР_2 , 1990 року випуску, який поміщено до поліпропіленового пакету, який скріплено стяжкою за №Е21723788, магазин до автомату Калашникова, який поміщено до спеціального пакету НПУ №WAR 1113971, набої в кількості 20 шт. калібру 5,45мм., які поміщено до спеціального пакету НПУ №WAR 1113972, грошові кошти номіналом по 500 гривень в кількості 122 шт. в загальній сумі 61000 грн., які поміщено до поміщено до спеціального пакету НПУ №WAR 1113970, мобільний телефон марки «Samsung Galaxy A31», який поміщено до поміщено до спеціального пакету НПУ №WAR 1113968.
Ухвалою слідчого судді від 13.01.2023 надано дозвіл стороні кримінального провадження на проведення огляду, який проводився за правилами обшуку 10.01.2023 року на території АЗС «Маркет», що за адресою: Закарпатська область, Тячівський район, смт. Буштино, вул. Головна, 444, яка належить на праві приватної власності Товариству з обмеженою відповідальністю «Нью Енерджі Холдінг» (код ЄДРПОУ 42041400), під часякоговиявленота вилучено: автомат Калашникова із маркуванням № НОМЕР_2 , 1990 року випуску, магазин до автомату Калашникова, набої в кількості 20 шт. калібру 5,45мм., грошові кошти номіналом по 500 гривень в кількості 122 шт. в загальній сумі 61 000 грн., мобільний телефон марки «Samsung Galaxy A31».
Постановою старшого слідчого в ОВС відділу СУ ГУНП в Закарпатській області старшого лейтенанта поліції ОСОБА_7 від 10.01.2023 року вищезазначені виявлені та вилучені: автомат Калашникова із маркуванням № НОМЕР_2 , 1990 року випуску, який поміщено до поліпропіленового пакету, який скріплено стяжкою за №Е21723788, магазин до автомату Калашникова, який поміщено до спеціального пакету НПУ №WAR 1113971, набої в кількості 20 шт. калібру 5,45мм., які поміщено до спеціального пакету НПУ №WAR 1113972, грошові кошти номіналом по 500 гривень в кількості 122 шт. в загальній сумі 61000 грн., які поміщено до поміщено до спеціального пакету НПУ №WAR 1113970, мобільний телефон марки «Samsung Galaxy A31», який поміщено до поміщено до спеціального пакету НПУ №WAR 1113968 визнано речовими доказами у даному кримінальному провадженні.
Згідно з ч. 2 ст. 170 КПК України, арешт майна допускається з метою забезпечення: 1) збереження речових доказів; 2) спеціальної конфіскації; 3) конфіскації майна як виду покарання або заходу кримінально-правового характеру щодо юридичної особи; 4) відшкодування шкоди, завданої внаслідок кримінального правопорушення (цивільний позов), чи стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди.
Згідно з ч. 3 ст. 170 КПК України, у випадку передбаченому пунктом 1 частини другої цієї статті (збереження речових доказів), арешт накладається на майно будь-якої фізичної або юридичної особи за наявності достатніх підстав вважати, що воно відповідає критеріям, зазначеним у статті 98 цього Кодексу. Арешт може бути накладений і на майно, на яке раніше накладено арешт відповідно до інших актів законодавства. У такому разі виконанню підлягає ухвала слідчого судді, суду про накладення арешту на майно відповідно до правил цього Кодексу.
Відповідно до ч. 10 ст. 170 КПК України, арешт може бути накладений у встановленому цим Кодексом порядку на рухоме чи нерухоме майно, гроші у будь-якій валюті готівкою або у безготівковій формі, в тому числі кошти та цінності, що знаходяться на банківських рахунках чи на зберіганні у банках або інших фінансових установах, видаткові операції, цінні папери, майнові, корпоративні права, щодо яких ухвалою чи рішенням слідчого судді, суду визначено необхідність арешту майна. Не може бути арештовано майно, якщо воно перебуває у власності добросовісного набувача, крім арешту майна з метою забезпечення збереження речових доказів.
Враховуючи,що єдостатні підставивважати,що виявленіта вилучені10.01.2023року вході проведенняогляду,який проводивсяза правиламиобшуку натериторії АЗС«Маркет»,що заадресою:Закарпатська область,Тячівський район,смт.Буштино,вул.Головна,444,яка належитьна правіприватної власностіТовариству зобмеженою відповідальністю«Нью ЕнерджіХолдінг» (кодЄДРПОУ 42041400): автоматКалашникова ізмаркуванням № НОМЕР_2 ,1990року випуску,магазин доавтомату Калашникова,набої вкількості 20шт.калібру 5,45мм.,грошові коштиноміналом по500гривень вкількості 122шт.в загальнійсумі 61000грн.,мобільний телефонмарки «SamsungGalaxyA31» мають значення речових доказів у вказаному кримінальному провадженні, вилучені на законних підставах, з метою збереження речових доказів, оскільки ці докази мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, та для запобігання відчуження, знищення або передачі даного майна в тимчасове володіння іншим особам, слідчий суддя приходить висновку, що клопотання є обґрунтованим та підлягає до задоволення.
Керуючись ст. ст. 98, 167, 169, 170-173, 175, 309, 372, 392, 532 КПК України, слідчий суддя, -
П О С Т А Н О В И В:
Клопотання слідчого задовольнити.
Накласти арештна вилучені10.01.2023у ходіпроведення огляду,який проводивсяза правиламиобшуку укримінальному провадженніза № 42022071210000510від 22листопада 2022року на території АЗС «Маркет», що за адресою: Закарпатська область, Тячівський район, смт. Буштино, вул. Головна, 444, яка належить на праві приватної власності Товариству з обмеженою відповідальністю «Нью Енерджі Холдінг» (код ЄДРПОУ 42041400), у вигляді заборони відчуження, розпорядження та користування вказаним майном, а саме:
-автомат Калашникова із маркуванням № НОМЕР_2 , 1990 року випуску,
- магазин до автомату Калашникова, набої в кількості 20 шт. калібру 5,45мм.,
-грошові кошти номіналом по 500 гривень в кількості 122 шт. в загальній сумі 61000 грн., а саме:
1. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ФЖ1463003;
2. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ФЗ2217021;
3. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору УИ2588923;
4. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору МА7276891;
5. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ЛД3142346;
6. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору МА6326184;
7. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору МБ0197096;
8. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ЛБ5728058;
9. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору МБ2031815;
10. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору УИ1311352;
11. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору АА4666200;
12. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ЛА8886582;
13. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору СД7965921;
14. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ФГ9592702;
15. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ЛИ2346258;
16. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ВГ0588695;
17. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ЗГ0922558;
18. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору СЖ9427418;
19. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору МА1435432;
20. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ЛА3234959;
21. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору СЖ0286724;
22. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору БН1550002;
23. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору МА1139804;
24. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору СЖ2367552;
25. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ФЗ5603284;
26. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ФГ3073420;
27. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору МБ5377863;
28. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ЗБ2597458;
29. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ЛБ4505488;
30. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ВА1153194;
31. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору СБ1828086;
32. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ЛД8405217;
33. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору СЗ6182248;
34. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору УД6178668;
35. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ЛИ4669599;
36. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ГТ3956331;
37. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ФБ4467405;
38. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору УД1216710;
39. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору АА6840175;
40. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору УЖ8126942;
41. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору МА2363066;
42. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору МА1052360;
43. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ВЕ9935195;
44. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ФГ8607983;
45. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору УД2852706;
46. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ЛВ6581312;
47. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ВЗ7116049;
48. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ВЗ7116050;
49. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору УД9204355;
50. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору УГ8432834;
51. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ЛД8327335;
52. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ЛД3947069;
53. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ЛД7975922;
54. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ВИ9891691;
55. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору МБ6962746;
56. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору МБ1310797;
57. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ВЕ5627375;
58. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ВА3959456;
59. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору УБ1911469;
60. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору МВ6948731;
61. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ЗФ3691205;
62. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору МВ3380017;
63. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ЗИ0523933;
64. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору УЖ3333253;
65. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ГК7000173;
66. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору УИ8846317;
67. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ВБ2251047;
68. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору УИ9308148;
69. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору УГ1303902;
70. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору УБ4429599;
71. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору УГ8084280;
72. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ЛГ9591166;
73. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору СЖ5341428;
74. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору АА2904929;
75. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ВБ8609862;
76. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору СИ5470593;
77. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ФД5011063;
78. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ЗИ5963869;
79. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору МА6445163;
80. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ЛЗ2214830;
81. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору АА4937161;
82. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ЛВ7365755;
83. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ФД7130424;
84. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору МА3039673;
85. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ВЖ0805803;
86. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ФБ2970314;
87. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ЗГ2222858;
88. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ЛЗ6664511;
89. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ФЗ5124612;
90. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ЛГ7802428;
91. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору СЗ2233674;
92. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору УЗ6104571;
93. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ВХ2362915;
94. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ЛВ0170112;
95. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ГК6747104;
96. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ВБ0139950;
97. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ЗГ5153487;
98. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ВИ1801087;
99. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору МБ4173505;
100. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ВХ0508326;
101. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ЗБ2114985;
102. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ВЕ5761507;
103. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору МБ9676388;
104. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ВЗ0529836;
105. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ЛГ7647601;
106. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ЗЗ0576352;
107. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ВЕ7068850;
108. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ВД0186880;
109. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ЛД9116409;
110. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ФЖ4935242;
111. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ВА6275505;
112. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ВА0960724;
113. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору СБ6470161;
114. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ЗЗ0200625;
115. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ЗГ5885807;
116. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору СБ0087629;
117. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ЗБ7529071;
118. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ЗД3911207;
119. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору МБ5178161;
120. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ФГ4222047;
121. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ВА1512336;
122. Купюра номіналом п`ятсот гривень серійний номер на звороті купюри у лівому верхньому кутку нанесений барвником чорного кольору та правому нижньому кутку купюри нанесений барвником червоного кольору ВЗ8722273.
--мобільний телефон марки «Samsung Galaxy A31».
Ухвала може бути оскаржена безпосередньо до Закарпатського апеляційного суду протягом п`яти днів з дня її оголошення. Якщо ухвалу суду або слідчого судді було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то строк апеляційного оскарження для такої особи обчислюється з дня отримання нею копії судового рішення.
У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції.
Слідчий суддя Ужгородського
міськрайонного суду ОСОБА_1
Суд | Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області |
Дата ухвалення рішення | 16.01.2023 |
Оприлюднено | 10.05.2024 |
Номер документу | 108427508 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про арешт майна |
Кримінальне
Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області
Дергачова Н. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні