від 25.01.2023 по справі 907/319/22
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Коцюбинського, 2А, м. Ужгород, 88000, e-mail: inbox@zk.arbitr.gov.ua, вебадреса: http://zk.arbitr.gov.ua

У Х В А Л А

про затвердження звіту арбітражного керуючого про нарахування і виплату грошової винагороди

"25" січня 2023 р. Справа № 907/319/22

Господарський суд Закарпатської області у складі судді Пригуза П.Д., дослідивши заяву про затвердження звіту про нарахування та виплату грошової винагороди арбітражного керуючого, здійснення та відшкодування витрат за підсумками реструктуризації боргів за період з 09.06.2022 по 09.11.2022 у справі №907/319/22 про неплатоспроможність фізичної особи ОСОБА_1 ,

Боржника: ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянство України, місце проживання: АДРЕСА_1 , РНОКПП - НОМЕР_1 ,

про неплатоспроможність боржника фізичної особи,

Кредитор-1: ТОВ "Діджи фінанс", код ЄДРПОУ - 42649746, адреса: 04112, місто Київ, ВУЛИЦЯ АВІОКОНСТРУКТОРА ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО, будинок 8;

Кредитор-2: ТОВ "Вердикт капітал", код ЄДРПОУ - 36799749, адреса: 04053, місто Київ, ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКИЙ УЗВІЗ, будинок 5-Б;

Кредитор-3: АТ "А-БАНК", код ЄДРПОУ - 14360080, адреса: 49074, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ БАТУМСЬКА, будинок 11;

Кредитор-4: АТ КБ "ПРИВАТБАНК", код ЄДРПОУ - 14360570, адреса: 01001, місто Київ, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 1Д;

Кредитор-5: ТОВ "МІЛОАН", код ЄДРПОУ - 40484607, адреса: 04107, місто Київ, ВУЛИЦЯ БАГГОВУТІВСЬКА, будинок 17-21;

Кредитор-6: ТОВ "АВЕНТУС УКРАЇНА", код ЄДРПОУ - 41078230, адреса: 03062, місто Київ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 90-А;

Кредитор-7: ТОВ "СЛОН КРЕДИТ", код ЄДРПОУ - 42350798, адреса: 03062, місто Київ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 90-А;

Кредитор-8: АТ "ПУМБ", код ЄДРПОУ - 14282829, адреса: 04070, місто Київ, ВУЛИЦЯ АНДРІЇВСЬКА, будинок 4,

без участі представників сторін,

Секретар судового засідання - Сінкіна Е.В.

в с т а н о в и в:

Фізична особа ОСОБА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , далі - Боржник, звернулася 27.05.2022 до Господарського суду Закарпатської області із заявою про відкриття провадження у справі про свою неплатоспроможність, посилаючись на наявність заборгованості перед кредиторами, загальний розмір якої становить 231 391, 21 грн., яку вона неспроможна погасити відповідно до умов укладених договорів, просить прийняти заяву до розгляду та відкрити провадження у справі.

Ухвалою Господарського суду Закарпатської області від 30.05.2022 заява була прийнята господарським судом до розгляду, підготовче засідання суду призначено на 09.06.2022 року.

Ухвалою суду від 09.06.2022 року відкрито провадження у справі про неплатоспроможність фізичної особи ОСОБА_1 , уведено процедуру реструктуризації боргів боржника, введено мораторій на задоволення вимог кредиторів, оприлюднено на офіційному вебсайті Вищого господарського суду України повідомлення про відкриття провадження у справі, призначено попереднє судове засідання суду на 06.09.2022 року. Даною ж ухвалою суду призначено арбітражного керуючого Белінську Наталію Олександрівну керуючим реструктуризацією боргів фізичної особи боржниці і встановлено грошову винагороду за виконання нею повноважень керуючого реструктуризацією у справі №907/319/22 в розмірі 1784,25 грн. щомісячно за рахунок фонду авансування винагороди арбітражного керуючого. Джерело сплати винагороди - за рахунок коштів, авансованих боржником на депозитний рахунок Господарського суду Закарпатської області.

14.07.2022 суд постановив ухвалу, якою сплатив ОСОБА_2 основну грошову винагороду за період з 09.06.2022 по 09.07.2022 в розмірі 1784.25 грн.

26.08.2022 суд постановив ухвалу, якою відмовив у задоволенні клопотання арбітражного керуючого (керуючої реструктуризацією) Белінської Н.О. про сплату основної грошової винагороди.

Ухвалою суду від 19.09.2022 суд відмовив у задоволенні клопотання арбітражного керуючого (керуючої реструктуризацією) Белінської Н.О. про сплату основної грошової винагороди.

Ухвалою суду від 21.09.2022 суд сплатив ОСОБА_2 основну грошову винагороду за період з 10.07.2022 по 09.08.2022 в розмірі 1784.25 грн.; з 10.08.2022 по 09.09.2022 в розмірі 1784.25 грн.

Ухвалою суду від 16.11.2022 суд сплатив ОСОБА_2 основну грошову винагороду за період з 10.10.2022 по 09.11.2022 в розмірі 1784.25 грн.

24.11.2022 суд своєю ухвалою затвердив план реструктуризації боргів боржника у справі №907/319/22 про неплатоспроможність фізичної особи - ОСОБА_1 і припинив повноваження керуючого реструктуризацією Белінської Наталії Олександрівни у справі №907/319/22.

21.11.2022 на адресу суду надійшла заява від арбітражного керуючого Белінської Н.О. про затвердження звіту про нарахування та виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат за підсумками реструктуризації боргів за період з 09.06.2022 по 09.11.2022 у справі №907/319/22.

Керуюча реструктуризації боргів в даній заяві зазначає, що загальна сума нарахованої основної грошової винагороди за період з 09.06.2022 по 09.11.2022 становить - 8921.25 грн., з яких 1784.00 грн. - сплачено, а 7 137.25 грн. - не сплачено.

ОСОБА_2 в поданій заяві зазначає, що нею станом на 18.11.2022 не понесені витрати по справі №907/319/22.

18.10.2022 відбулися збори кредиторів фізичної особи ОСОБА_1 шляхом опитування. Зборами кредиторів було вирішено утриматись від схвалення звіту про нарахування та виплату основної грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат арбітражного керуючого Белінської Н.О. при виконанні повноважень керуючої реструктуризацією у справі №907/319/22 про неплатоспроможність фізичної особи ОСОБА_1 за період з 09.06.2022 по 09.10.2022 року.

Відтак, ОСОБА_2 в поданій заяві просила затвердити звіт про нарахування та виплату грошової винагороди арбітражного керуючого Бешлінської Н.О., здійснення та відшкодування витрат за підсумками процедури реструктуризації боргів, за період з 09.06.2022 по 09.11.2022, по справі №907/319/22, а саме:

- загальна нарахована основна грошова винагорода арбітражного керуючого - становить 8921.25 грн., з них 1784,00 грн. - сплачено, а 7137.25 грн. - не сплачено;

- витрати арбітражного керуючого - 0,00 грн.

Розглянувши подану заяву, суд зазначає наступне.

Відповідно до ст. 30 КУзПБ, арбітражний керуючий виконує повноваження за грошову винагороду. Грошова винагорода арбітражного керуючого складається з основної та додаткової грошових винагород.

Згідно ч. 2 ст. 30 КУзПБ, розмір основної грошової винагороди арбітражного керуючого за виконання ним повноважень керуючого реструктуризацією становить п`ять розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб за кожен місяць виконання арбітражним керуючим повноважень.

Право вимоги основної грошової винагороди виникає в арбітражного керуючого в останній день кожного календарного місяця виконання ним повноважень.

Сплата основної винагороди арбітражного керуючого за виконання ним повноважень розпорядника майна, ліквідатора, керуючого санацією, керуючого реструктуризацією, керуючого реалізацією здійснюється за рахунок коштів, авансованих заявником (кредитором або боржником) на депозитний рахунок господарського суду, який розглядає справу, до моменту подання заяви про відновлення відкриття провадження у справі.

Згідно ч. 6 ст. 30 КУзПБ, арбітражний керуючий не менше одного разу на два місяці звітує про нарахування та виплату грошової винагороди арбітражного керуючого, здійснення та відшкодування його витрат на засіданнях зборів кредиторів (у процедурі банкрутства фізичної особи) чи комітету кредиторів (у процедурі банкрутства юридичної особи), а в частині витрат, що стосуються заставного майна, - перед забезпеченим кредитором.

Відповідно до п. 3 ч. 6 ст. 30 КУзПБ, звіт про нарахування та виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат за підсумками процедур розпорядження майном, санації, ліквідації, реструктуризації заборгованості, погашення боргів подається арбітражним керуючим до господарського суду за п`ять днів до закінчення відповідної процедури, розглядається судом та затверджується ухвалою, що може бути оскаржена у встановленому порядку.

Як встановлено судом, протоколом №1 зборів кредиторів у справі про неплатоспроможність фізичної особи ОСОБА_1 від 18.10.2022 засвідчується, що кредитори утримались від схвалення звіту про нарахування та виплату основної грошової винагороди.

Судом також встановлено, що з депозитного рахунку Закарпатської області було перераховано за реквізитами арбітражного керуючого Белінської Н.О. як 1784,25 грн., так і 7137,00 грн.

Відтак, суд задовольняє заяву керуючої реструктуризацією частково.

Керуючись ст. 30 КУзПБ, ст.ст. 234, 235 ГПК України, суд -

п о с т а н о в и в:

1. Заяву арбітражного керуючого Белінської Н.О. про затвердження звіту про нарахування та виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат за підсумками реструктуризації боргів за період з 09.06.2022 по 09.11.2022 у справі №907/319/22 - задовольнити частково.

2. Затвердити звіт про нарахування та виплату грошової винагороди арбітражного керуючого, здійснення та відшкодування витрат за підсумками реструктуризації боргів за період з 09.06.2022 по 09.11.2022 у справі №907/319/22 про неплатоспроможність фізичної особи ОСОБА_1 у наступному розмірі: загальна нарахована основна грошова винагорода арбітражного керуючого - становить 8921,25 грн.; витрати арбітражного керуючого - 0,00 грн.

Ухвалу надіслати: арбітражному керуючому.

Відповідно до ч. 1 ст. 235, ст. 255 ГПК України, ухвала набрала законної сили негайно після її оголошення та може бути оскаржена. Згідно з ч. 1 ст. 256 ГПК України, апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів з дня складення її повного тексту. Апеляційна скарга подається до Західного апеляційного господарського суду в установленому порядку.

Суддя П.Д. Пригуза

Дата ухвалення рішення25.01.2023
Оприлюднено31.01.2023
Номер документу108651726
СудочинствоГосподарське
Сутьнеплатоспроможність боржника фізичної особи, Кредитор-1: ТОВ "Діджи фінанс", код ЄДРПОУ - 42649746, адреса: 04112, місто Київ, ВУЛИЦЯ АВІОКОНСТРУКТОРА ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО, будинок 8; Кредитор-2: ТОВ "Вердикт капітал", код ЄДРПОУ - 36799749, адреса: 04053, місто Київ, ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКИЙ УЗВІЗ, будинок 5-Б; Кредитор-3: АТ "А-БАНК", код ЄДРПОУ - 14360080, адреса: 49074, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ БАТУМСЬКА, будинок 11; Кредитор-4: АТ КБ "ПРИВАТБАНК", код ЄДРПОУ - 14360570, адреса: 01001, місто Київ, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 1Д; Кредитор-5: ТОВ "МІЛОАН", код ЄДРПОУ - 40484607, адреса: 04107, місто Київ, ВУЛИЦЯ БАГГОВУТІВСЬКА, будинок 17-21; Кредитор-6: ТОВ "АВЕНТУС УКРАЇНА", код ЄДРПОУ - 41078230, адреса: 03062, місто Київ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 90-А; Кредитор-7: ТОВ "СЛОН КРЕДИТ", код ЄДРПОУ - 42350798, адреса: 03062, місто Київ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 90-А; Кредитор-8: АТ "ПУМБ", код ЄДРПОУ - 14282829, адреса: 04070, місто Київ, ВУЛИЦЯ АНДРІЇВСЬКА, будинок 4, без участі представників сторін, Секретар судового засідання - Сінкіна Е.В