ДНІПРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
Провадження № 22-ц/803/3258/23 Справа № 183/6284/21 Суддя у 1-й інстанції - Городецький Д. І. Суддя у 2-й інстанції - Максюта Ж. І.
УХВАЛА
про призначення справи до розгляду
31 січня 2023 року м. Дніпро
Дніпровський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати у цивільних справах:
Головуючого судді Максюти Ж.І.
Суддів - Биліни Т. І., Зайцевої С.А.
заслухавши доповідь судді доповідача Максюти Ж.І. про проведення підготовчих дій за апеляційною скаргою адвоката Шпакової Тетяни Сергіївни, яка діє в інтересах та від імені ОСОБА_1 на ухвалу Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області від 26 травня 2022 року у цивільній справі за позовом керівника Новомосковської окружної прокуратури Дніпропетровської області в інтересах держави в особі Дніпропетровської обласної державної адміністрації, Державного підприємства «Новомосковське лісове господарство» до ОСОБА_2 , ОСОБА_1 , третя особа Новомосковська районна державна адміністрація Дніпропетровської області про визнання недійсним договору купівлі-продажу земельної ділянки, усунення перешкод в користуванні земельною ділянкою шляхом витребування земельної ділянки із чужого незаконного володіння, -
ВСТАНОВИЛА:
Постановою Верхового Суду від 18 січня 2023 року касаційну скаргу заступника керівника Дніпропетровської обласної прокуратури задоволено частково.
Постанову Дніпровського апеляційного суду від 22 вересня 2022 року скасовано та передано справу на новий розгляд до суду апеляційної інстанції.
Передбачені ст. 365 ЦПК України необхідні підготовчі дії, пов`язані з призначенням справи до розгляду в апеляційному суді, - проведені і справа може бути призначена до розгляду апеляційним судом.
Керуючись ст. 366 ЦПК України, Дніпровський апеляційний суд, -
УХВАЛИЛА:
Закінчити дії з підготовки справи до апеляційного розгляду.
Призначити справу до апеляційного розгляду о 14:10годині 23березня 2023року вприміщенні Дніпровського апеляційного суду (м.Дніпро, вул.Харківська,13).
В судове засідання викликати учасників справи.
Головуючий суддя Ж.І. Максюта
Судді Т.І. Биліна
С.А. Зайцева
Суд | Дніпровський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 31.01.2023 |
Оприлюднено | 02.02.2023 |
Номер документу | 108683521 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Інші справи |
Цивільне
Дніпровський апеляційний суд
Максюта Ж. І.
Цивільне
Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Городецький Д. І.
Цивільне
Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Городецький Д. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні