СХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
УХВАЛА
10 лютого 2023 року м. Харків Справа № 922/191/22
Східний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючий суддя Лакіза В.В., суддя Бородіна Л.І., суддя Здоровко Л.М.
розглянувши матеріали апеляційної скарги Фізичної особи-підприємця Хахітви Валентина Миколайовича, с.Радомислівка, Харківська область (вх.№1493 Х/2)
на рішення Господарського суду Харківської області від 27.10.2022 у справі №922/191/22 (суддя Жигалкін І.П., повний текст рішення складено 02.12.2022)
за позовом Фізичної особи-підприємця Хахітва Валентина Миколайовича, с. Радомислівка, Харківська область
до Біляївської сільської ради Лозівського району Харківської області, с. Біляївка, Первомайський район, Харківська область
про визнання угоди укладеною,-
ВСТАНОВИВ:
У січні 2022 року Фізична особа-підприємець Хахітва Валентин Миколайович звернувся до Господарського суду Харківської області із позовом до Біляївської сільської ради Лозівського району Харківської області про визнання укладеною додаткової угоди щодо договору оренди земельної ділянки (кадастровий номер 6324584000:03:000:0091, площею 24,016 га) від 17.05.2005 у наданій позивачем редакції.
Рішенням Господарського суду Харківської області від 27.10.2022 у позові відмовлено повністю.
Позивач із вказаним рішенням не погодився, звернувся до Східного апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою, в якій, посилаючись на порушення судом першої інстанції норм матеріального та процесуального права, просить рішення Господарського суду Харківської області від 27.10.2022 скасувати та прийняти нове, яким позовні вимоги задовольнити. Судові витрати покласти на відповідача.
Ухвалою Східного апеляційного господарського суду від 16.01.2023 відкрито апеляційне провадження за апеляційною скаргою Фізичної особи-підприємця Хахітви В.М. на рішення Господарського суду Харківської області від 27.10.2022 у справі №922/191/22. Призначено справу до розгляду на 22.02.2023 об 11:00 годині у приміщенні Східного апеляційного господарського суду за адресою: 61058, місто Харків, проспект Незалежності, 13, 1-й поверх, в залі засідань №104. Встановлено учасникам справи строк для подання відзиву на апеляційну скаргу, заяв і клопотань по суті справи та з процесуальних питань - 10 днів з дня вручення даної ухвали. Вирішено інші процедурні питання.
Відповідно до частин другої та третьої статті 120 ГПК України суд повідомляє учасників справи про дату, час і місце судового засідання чи вчинення відповідної процесуальної дії, якщо їх явка не є обов`язковою; виклики і повідомлення здійснюються шляхом вручення ухвали в порядку, передбаченому цим Кодексом для вручення судових рішень.
Колегія суддів повідомляє, що судове засідання у справі №922/191/22 за апеляційною скаргою Фізичної особи-підприємця Хахітви Валентина Миколайовича на рішення Господарського суду Харківської області від 27.10.2022 у справі №922/191/22, розгляд якої призначено на 22.02.2023 об 11:00 годині не відбудеться, у зв`язку із знаходженням в період 22.02.2023-23.02.23 судді доповідача Лакізи В.В. у відпустці.
Частиною 9 ст. 32 ГПК України встановлено, що невирішені судові справи за вмотивованим розпорядженням керівника апарату суду, що додається до матеріалів справи, передаються для повторного автоматизованого розподілу справ виключно у разі, коли суддя (якщо справа розглядається одноособово) або суддя-доповідач зі складу колегії суддів (якщо справа розглядається колегіально) у передбачених законом випадках не може продовжувати розгляд справи більше чотирнадцяти днів, що може перешкодити розгляду справи у строки, встановлені цим Кодексом.
З огляду на неможливість проведення судового засідання 22.02.2023 у справі №922/191/22 через знаходження судді-доповідача Лакізи В.В. 22.02.2023-23.02.2023 у відпустці, відсутністю підстав для здійснення повторного автоматизованого розподілу даної справи в порядку ч. 9 ст. 32 ГПК України, з метою забезпечення процесуальних прав сторін, судова колегія вважає за необхідне призначити іншу дату судового засідання, про що повідомити сторони.
Керуючись ст.ст. 120, 234, 281 ГПК України, Східний апеляційний господарський суд,-
УХВАЛИВ:
Повідомити учасників справи, що розгляд апеляційної скарги Фізичної особи-підприємця Хахітви Валентина Миколайовича на рішення Господарського суду Харківської області від 27.10.2022 у справі №922/191/22 відбудеться "09" березня 2023 р. о 13:15 год. у приміщенні Східного апеляційного господарського суду за адресою: 61058, місто Харків, проспект Незалежності, 13, 1-й поверх, в залі засідань №104.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та не підлягає оскарженню.
Головуючий суддя В.В. Лакіза
Суддя Л.І. Бородіна
Суддя Л.М. Здоровко
Суд | Східний апеляційний господарський суд |
Дата ухвалення рішення | 10.02.2023 |
Оприлюднено | 13.02.2023 |
Номер документу | 108901684 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів Невиконання або неналежне виконання зобов’язань оренди |
Господарське
Східний апеляційний господарський суд
Лакіза Валентина Володимирівна
Господарське
Східний апеляційний господарський суд
Лакіза Валентина Володимирівна
Господарське
Східний апеляційний господарський суд
Лакіза Валентина Володимирівна
Господарське
Східний апеляційний господарський суд
Лакіза Валентина Володимирівна
Господарське
Східний апеляційний господарський суд
Лакіза Валентина Володимирівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні