У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без руху
Львів
04.08.2010р. № 2а-7148/10/1370
Суддя Львівського окружного адміністративного суду Кравчук Володимир Миколайович, ознайомившись з позовною заявою
Державна податкова інспекція у Самбірському районі Львівської області
до
ПП "Енергія-плюс"
про
про надання дозволу на проведення позапланової перевірки,
В С Т А Н О В И В :
03 серпня 2010 року на розгляд Львівського окружного адміністративного суду надійшла позовна заява Державної податкової інспекції у Самбірському районі до Приватного підприємства «Енергія-плюс»про надання дозволу на проведення позапланової перевірки.
Стаття 106 КАС України в редакції Закону від 07.07.2010 р. встановлює вимоги до позовної заяви. Зокрема, ч. 3 ст. 106 КАС України передбачено, що до позовної заяви додаються її копії та копії всіх документів, що приєднуються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб, крім випадків подання адміністративного позову суб'єктом владних повноважень. Суб'єкт владних повноважень при поданні адміністративного позову зобов'язаний додати до позовної заяви доказ надіслання відповідачу і третім особам копії позовної заяви та доданих до неї документів.
Серед документів, що відповідно до ст..106 КАС України, додаються до позовної заяви відсутній документ, що підтверджує надіслання відповідачу копії позовної заяви та доданих до неї документів.
З урахуванням наведеного, позивачу слід привести позовну заяву у відповідність до вимог ч.3 ст.106 КАС України
Відповідно до ст. 108 КАС України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.
Зазначене вище порушення відносно вимог, що ставляться до позовної заяви, є перешкодою для відкриття провадження у справі, а тому позовну заяву слід залишити без руху.
Способом усунення зазначених недоліків є подання до суду документа, що підтверджує надіслання відповідачу копії позовної заяви та доданих до неї документів, відповідно до вимог ст. 106 КАС України.
Для виконання ухвали та усунення недоліків позивачеві слід надати час до 18 серпня 2010 року. Роз‘яснити, що відповідно до ст. 108 КАС України якщо позивач усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, вона вважається поданою у день первинного її подання до адміністративного суду. Позовна заява повертається позивачеві, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху.
Керуючись ст.ст. 106, 108, 165 КАС України, суддя -
У Х В А Л И В :
1. Позовну заяву Державної податкової інспекції у Самбірському районі до Приватного підприємства «Енергія-плюс»про надання дозволу на проведення позапланової перевірки –залишити без руху.
2. Позивачу надати строк до 18.08.10 р. для усунення зазначених в мотивувальній частині ухвали недоліків шляхом подання до суду подання до суду документа, що підтверджує надіслання відповідачу копії позовної заяви та доданих до неї документів, відповідно до вимог ст. 106 КАС України.
3. Роз‘яснити позивачеві, що якщо позивач не усуне недоліки позовної заяви, яку залишено без руху, позовна заява повертається позивачеві.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Львівського апеляційного адміністративного суду.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п’яти днів з дня отримання копії цієї ухвали.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Суддя Кравчук В.М.
Суд | Львівський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 04.08.2010 |
Оприлюднено | 31.08.2010 |
Номер документу | 10900448 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Львівський окружний адміністративний суд
Кравчук Володимир Миколайович
Адміністративне
Львівський окружний адміністративний суд
Кравчук Володимир Миколайович
Адміністративне
Львівський окружний адміністративний суд
Кравчук Володимир Миколайович
Адміністративне
Львівський окружний адміністративний суд
Кравчук Володимир Миколайович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні