Справа № 761/28717/21
Провадження № 2/761/3334/2023
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
06 лютого 2023 року суддя Шевченківського районного суду м. Києва Мальцев Д.О., розглянувши клопотання позивачки ОСОБА_1 про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Освітній центр «ІНТЕЛЕКТ ГІД» про зобов`язання оформлення трудових відносин, стягнення заробітної плати, визнання формулювання причин звільнення неправильним, стягнення середнього заробітку за час затримки розрахунку при звільненні,-
ВСТАНОВИВ:
У провадженні Шевченківського районного суду м. Києва знаходиться вказана цивільна справа.
Через канцелярію суду позивачка подала заяву про участь в судовому засіданні, розгляд якого призначено на 11:00 год. 16 лютого 2023 року в режимі відеоконференції поза межами суду з використанням власних технічних засобів за допомогою програмного забезпечення «EasyCon».
Дослідивши матеріали цивільної справи, подане клопотання, суд дійшов до наступного висновку.
Відповідно до ч. 1 ст. 212 ЦПК України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.
Згідно ч. 2 ст. 212 ЦПК України, учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.
Проведення судового засідання в режимі відеоконференції є не обов`язком, а правом суду, відповідне питання вирішується з урахуванням характеру справи, обставин, які підлягають з`ясуванню і перевірці, обсягу і характеру доказів, матеріалів, які підлягають огляду, дослідженню тощо. Судом береться до уваги необхідність забезпечення усім учасникам справи можливості належного вчинення процесуальних дій, виконання процесуальних обов`язків і здійснення процесуальних прав, у тому числі, щодо участі в судовому засіданні та перевірки відповідних доказів.
Разом з тим, учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи. В матеріалах клопотання не надано доказів надсилання копії заяви іншому учаснику справи.
Відтак, суд приходить до висновку, що клопотання подане з порушенням дотримання вимог ч. 2 ст. 212 ЦПК України та підлягає поверненню.
На підставі викладеного, керуючись ст. 212 ЦПК України, суд -
УХВАЛИВ:
Клопотання ОСОБА_1 про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Освітній центр «ІНТЕЛЕКТ ГІД» про зобов`язання оформлення трудових відносин, стягнення заробітної плати, визнання формулювання причин звільнення неправильним, стягнення середнього заробітку за час затримки розрахунку при звільненні - повернути позивачці.
Ухвала може бути оскаржена протягом п`ятнадцяти днів з дня її складення шляхом подачі апеляційної скарги до Київського апеляційного суду. Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження ухвали суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Ухвала суду набирає законної сили в порядку ст. 261 ЦПК України.
Суддя
Суд | Шевченківський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 06.02.2023 |
Оприлюднено | 20.02.2023 |
Номер документу | 109031206 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них |
Цивільне
Шевченківський районний суд міста Києва
Мальцев Д. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні