Справа № 303/6827/22
2/303/1052/22
УХВАЛА
28 лютого 2023 року м. Мукачево
Мукачівський міськрайонний суд Закарпатської області у складі судді Полянчука Б.І., при секретарі Ляпіній А.С., розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , яка виступає в своїх інтересах та інтересах малолітньої ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , треті особи: Виконавчий комітет Мукачівської міської ради, Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Мукачівської міської ради» про визнання осіб такими, що втратили право користування житловим приміщенням,
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернулася з позовом до ОСОБА_2 , яка виступає в своїх інтересах та інтересах малолітньої ОСОБА_3 , ОСОБА_4 про визнання осіб такими, що втратили право користування житловим приміщенням.
Рішенням Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області від 15.02.2023 у задоволенні позову ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , яка виступає в своїх інтересах та інтересах малолітньої ОСОБА_3 , ОСОБА_4 про визнання осіб такими, що втратили право користування житловим приміщенням відмовлено повністю.
При розгляді справи встановлено, що в позовній заяві в якості відповідача зазначена малолітня ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , яка відповідно до ст.47 ЦПК України не наділена цивільно-процесуальною дієздатністю, а тому вона не може особисто здійснювати цивільні процесуальні права та виконувати свої обов`язки в суді
Водночас при ухваленні скороченого рішення (вступної та резолютивної частин) було допущено описку, оскільки малолітню ОСОБА_3 зазначено відповідачем.
Згідно ст.269 ч.1, 2 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи, виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала.
Суд вважає, що в скорочене рішення (вступну та резолютивну частину) Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області від 15.02.2023 необхідно внести виправлення, оскільки у вступній та резолютивній частині вказаного рішення допущено описку у зазначенні відповідачем малолітньої ОСОБА_3 .
За таких обставин описка підлягає виправленню шляхом зазначення особи, яка представляє ОСОБА_3 , як законний представник та діє в її інтересах.
Керуючись ст.ст. 258-261, 269, 353-355 ЦПК України, суд
УХВАЛИВ:
Виправити описку у скороченому рішенні (вступній та резолютивній частині) Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області від 15 лютого 2023 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , яка виступає в своїх інтересах та інтересах малолітньої ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , треті особи: Виконавчий комітет Мукачівської міської ради, Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Мукачівської міської ради» про визнання осіб такими, що втратили право користування житловим приміщенням, виклавши текст вступної та резолютивної частин скороченого рішення наступним чином:
Мукачівський міськрайонний суд Закарпатської області у складі судді Полянчука Б.І., при секретарі Ляпіній А.С., розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 (представник - адвокат Біловар Богдан Юрійович) до ОСОБА_2 , яка виступає в своїх інтересах та інтересах малолітньої ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , треті особи: Виконавчий комітет Мукачівської міської ради, Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Мукачівської міської ради» про визнання осіб такими, що втратили право користування житловим приміщенням.
У задоволенні позову ОСОБА_1 (місце проживання: АДРЕСА_1 , реєстраційний номер облікової картки платника податків: НОМЕР_1 ) до ОСОБА_2 (місце проживання: АДРЕСА_2 ), яка виступає в своїх інтересах та інтересах малолітньої ОСОБА_3 (місце проживання: АДРЕСА_2 ), ОСОБА_4 (місце проживання: АДРЕСА_2 ), треті особи: Виконавчий комітет Мукачівської міської ради, Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Мукачівської міської ради про визнання осіб такими, що втратили право користування жилим приміщенням - відмовити повністю.
Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення, якщо інше не передбаченоЦПК України.
Ухвали, що постановлені судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи, набирають законної сили з моменту їх підписання суддею (суддями).
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини ухвали або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного тексту ухвали.
Учасник справи, якому повна ухвала суду не була вручена в день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження ухвали суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Строк на апеляційне оскарження може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин, крім випадків, зазначених у частині другій статті 358 ЦПК України.
Апеляційна скарга подається безпосередньо до суду апеляційної інстанції.
Суддя
Суд | Мукачівський міськрайонний суд Закарпатської області |
Дата ухвалення рішення | 28.02.2023 |
Оприлюднено | 02.03.2023 |
Номер документу | 109245127 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах щодо права власності чи іншого речового права на нерухоме майно (крім землі), з них: про комунальну власність щодо усунення перешкод у користуванні майном |
Цивільне
Мукачівський міськрайонний суд Закарпатської області
Полянчук Б. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні