Ухвала
від 03.03.2023 по справі 933/902/21
ДНІПРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

ДНІПРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Провадження № 22-ц/803/2449/23 Справа № 933/902/21 Суддя у 1-й інстанції - Попович І.А. Суддя у 2-й інстанції - Тимченко О. О.

УХВАЛА

03 березня 2023 року м. Кривий Ріг

Дніпровський апеляційний суд у складі:

судді-доповідача Тимченко О.О.,

суддів Мірути О.А., Хейло Я.В.,

розглянувши в приміщенні суду в м. Кривий Ріг Дніпропетровської області клопотання ОСОБА_1 , яка діє в інтересах ОСОБА_2 , про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції у справі № 933/902/21 за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_2 про розірвання договору оренди земельної ділянки та стягнення суми орендної плати, за апеляційною скаргою ОСОБА_2 на рішення Олександрівського районного суду Донецької області від 25 березня 2022 року, -

В С Т А Н О В И В :

Олександрівським районним судом Донецької області 25 березня 2022 року ухвалено рішення, на яке ОСОБА_2 подано апеляційну скаргу.

Розгляд справи призначено на 07 березня 2023 року о 09 годині 40 хвилин.

02 березня 2023 року від ОСОБА_1 , яка діє в інтересах ОСОБА_2 надійшло клопотання, в якому вона просить забезпечити участь ОСОБА_2 в судовому засіданні в режимі відеоконференції з приміщення Олександрівського районного суду Донецької області; дозволити їй приймати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного підпису.

Дослідивши матеріали справи, апеляційний суд вважає, що клопотання підлягає задоволенню.

За частинами 1, 2, 4 статті 212 ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.

Згідно з частиною 8 статті 212 ЦПК України у клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду в обов`язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Таке клопотання може бути подано не пізніш як за п`ять днів до відповідного судового засідання.

За таких обставин, апеляційний суд вважає за можливе задовольнити клопотання представника відповідача про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції.

Керуючись статтями 212, 368 ЦПК України, апеляційний суд,

У Х В А Л И В:

Клопотання ОСОБА_1 , яка діє в інтересах ОСОБА_2 , про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції у справі № 933/902/21 задовольнити.

Доручити Олександрівському районному суду Донецької області (вул. Шкільна, буд. 1, с.м.т. Олександрівка, Донецька область, 84000) забезпечення участі ОСОБА_2 в судовому засіданні, призначеному на 07 березня 2023 року о 09 годині 40 хвилин, в режимі відеоконференції.

Роз`яснити ОСОБА_1 , яка діє в інтересах ОСОБА_2 , що ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Копію ухвали направити для виконання - Олександрівському районному суду Донецької області, для відома - ОСОБА_1 .

Ухвала касаційному оскарженню не підлягає.

Судді: О.О. Тимченко

О.А. Мірута

Я.В. Хейло

СудДніпровський апеляційний суд
Дата ухвалення рішення03.03.2023
Оприлюднено06.03.2023
Номер документу109349710
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них: що виникають з договорів оренди

Судовий реєстр по справі —933/902/21

Постанова від 07.03.2023

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Тимченко О. О.

Постанова від 07.03.2023

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Тимченко О. О.

Ухвала від 03.03.2023

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Тимченко О. О.

Ухвала від 20.02.2023

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Тимченко О. О.

Ухвала від 06.02.2023

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Тимченко О. О.

Ухвала від 03.01.2023

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Тимченко О. О.

Рішення від 24.03.2022

Цивільне

Олександрівський районний суд Донецької області

Попович І. А.

Рішення від 24.03.2022

Цивільне

Олександрівський районний суд Донецької області

Попович І. А.

Ухвала від 31.01.2022

Цивільне

Олександрівський районний суд Донецької області

Попович І. А.

Ухвала від 31.12.2021

Цивільне

Олександрівський районний суд Донецької області

Попович І. А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні