Ухвала
від 20.01.2023 по справі 208/4597/21
ЗАВОДСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА 

справа № 208/4597/21

№ провадження 2/208/3/23

УХВАЛА

про проведення судового засідання

врежимі відеоконференції

20 січня 2023 р. м. Кам`янське

Заводський районний суд міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області, у складі:

Головуючого, судді - Івченко Т.П.,

Секретаря судового засідання Оніщук Д.Р.,

розглянув у відкритому судовому засіданні у місті Кам`янське Дніпропетровської області клопотання адвоката Стефківського В.І., який діє в інтересах позивача ОСОБА_1 , по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 , яка діїв своїхінтересах таінтересах малолітніх ОСОБА_2 та ОСОБА_3 до Приватного акціонерноготовариства «Страховакомпанія «ЮНІВЕС»«про відшкодуванняшкоди завданоїсмертю фізичноїособи» «про розгляд справи в режимі відеоконференції», -

встановив:

В провадженні Заводського районного суду міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області знаходиться цивільна справа за позовом ОСОБА_1 , яка діїв своїхінтересах таінтересах малолітніх ОСОБА_2 та ОСОБА_3 до Приватного акціонерного товариства «Страхова компанія «ЮНІВЕС» «про відшкодування шкоди завданої смертю фізичної особи».

20 січня 2023 року через електронну пошту Заводського районного суду міста Дніпродзержська від адвоката Стефківського В.І., який діє в інтересах ОСОБА_1 , надійшло клопотання про участь в судовому засіданні, призначеному на 24 січня 2023 року о 09 год. 00 хв. та всіх інших наступних судових засіданнях в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Перевіривши матеріали справи, суд приходить до наступного висновку.

Відповідно до ч.1ст.212 ЦПК України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.

У відповідності до ст. 212 ч. 5 ЦПК України, суд може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду, визначеному судом.

Відповідно до Положення про порядок функціонування окремих підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи затвердженого Рішенням Вищоюрадою правосуддя 17 серпня 2021 року № 1845/0/15-21, за наявності в суді технічної можливості учасник справи може брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у приміщенні іншого суду за допомогою технічних засобів суду. Технічну можливість участі у відеоконференції, належну якість зображення та звуку, інформаційну безпеку тощо забезпечує такий суд.

Враховуючи вище викладене, суд з метою додержання вимог цивільно-процесуального законодавства про строки розгляду справ, вважає клопотання представника позивача є обґрунтованим та таким, що підлягає задоволенню.

Керуючись ст.212 ЦПК України, суд

постановив:

Клопотання адвоката Стефківського В.І., який діє в інтересах позивача ОСОБА_1 , по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 , яка діїв своїхінтересах таінтересах малолітніх ОСОБА_2 та ОСОБА_3 до Приватного акціонерноготовариства «Страховакомпанія «ЮНІВЕС»«про відшкодуванняшкоди завданоїсмертю фізичноїособи» «пророзгляд справив режимівідеоконференції» - задовольнити.

Надати можливість адвокату Стефківському В.І. брати участь у судовому засіданні по цивільній справі № 208/4597/21 за позовом ОСОБА_1 , яка діїв своїхінтересах таінтересах малолітніх ОСОБА_2 та ОСОБА_3 до Приватного акціонерноготовариства «Страховакомпанія «ЮНІВЕС»«про відшкодуванняшкоди завданоїсмертю фізичноїособи» в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів, а саме системи «EasyCon».

Роз`яснити відповідачу, що відповідно до ч. 5 ст.212ЦПК Україниризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку, тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Відеоконференція буде проведена за допомогою додатку «EasyCon», за веб-посиланням https://easycon.com.ua. згідно із наказом Державної судової адміністрації України від 08 квітня 2020 року № 169 "Про затвердження порядку роботи з технічними засобами відеоконференції зв`язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду".

Ухвала суду набирає законної сили з моменту її підписання і оскарженню не підлягає.

Суддя Івченко Т. П.

СудЗаводський районний суд м.Дніпродзержинська 
Дата ухвалення рішення20.01.2023
Оприлюднено09.03.2023
Номер документу109416614
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них про відшкодування шкоди, з них завданої внаслідок ДТП

Судовий реєстр по справі —208/4597/21

Рішення від 18.05.2023

Цивільне

Заводський районний суд м.Дніпродзержинська

Івченко Т. П.

Ухвала від 18.05.2023

Цивільне

Заводський районний суд м.Дніпродзержинська

Івченко Т. П.

Рішення від 18.05.2023

Цивільне

Заводський районний суд м.Дніпродзержинська

Івченко Т. П.

Ухвала від 24.04.2023

Цивільне

Заводський районний суд м.Дніпродзержинська

Івченко Т. П.

Ухвала від 06.03.2023

Цивільне

Заводський районний суд м.Дніпродзержинська

Івченко Т. П.

Ухвала від 20.01.2023

Цивільне

Заводський районний суд м.Дніпродзержинська

Івченко Т. П.

Ухвала від 02.08.2021

Цивільне

Заводський районний суд м.Дніпродзержинська

Івченко Т. П.

Ухвала від 09.06.2021

Цивільне

Заводський районний суд м.Дніпродзержинська

Івченко Т. П.

Ухвала від 09.06.2021

Цивільне

Заводський районний суд м.Дніпродзержинська

Івченко Т. П.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні