Північний апеляційний господарський суд
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяПІВНІЧНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
вул. Шолуденка, буд. 1, літера А, м. Київ, 04116, (044) 230-06-58 inbox@anec.court.gov.ua
УХВАЛА
"08" березня 2023 р. Справа№ 910/11572/22
Північний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого: Агрикової О.В.
суддів: Чорногуза М.Г.
Мальченко А.О.
розглянувши матеріали апеляційної скарги
Товариства з обмеженою відповідальністю «Студія «Розумний простір»
на рішення Господарського суду міста Києва від 07.02.2023 (повний текст рішення складено 17.02.2023)
у справі № 910/11572/22 (суддя Картавцева Ю.В.)
За позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Студія «Розумний простір»
до Антимонопольного комітету України
про визнання недійсним рішення, -
В С Т А Н О В И В :
У 2021 році Товариство з обмеженою відповідальністю «Студія «Розумний простір» звернулося до Господарського суду міста Києва з позовом до Антимонопольного комітету України про визнання недійсним рішення.
Рішенням Господарського суду міста Києва від 07.02.2023 в задоволенні позовних вимог відмовлено повністю.
Не погодившись із прийнятим рішенням, Товариство з обмеженою відповідальністю «Студія «Розумний простір» звернулося до Північного апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою, в якій просить скасувати рішення Господарського суду міста Києва від 07.02.2023 та прийняти нове рішення, яким позовні вимоги задовольнити повністю.
Згідно з протоколом автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 06.03.2023 сформовано колегію суддів у складі: головуючий суддя Агрикова О.В., судді Чорногуз М.Г., Мальченко А.О.
Відповідно до частини 2 статті 281 Господарського процесуального кодексу України процедурні питання, пов`язані з рухом справи, клопотання та заяви учасників справи, питання відкладення розгляду справи, оголошення перерви, зупинення провадження у справі, а також і інших випадках, передбачених цим Кодексом, вирішуються судом апеляційної інстанції шляхом постановлення ухвал в порядку, визначеному цим Кодексом для постановлення ухвал суду першої інстанції.
Поряд з цим, враховуючи, що відсутність матеріалів справи №910/11572/22, на підставі яких винесено рішення Господарського суду міста Києва від 07.02.2023 р., унеможливлює розгляд поданої Товариством з обмеженою відповідальністю «Студія «Розумний простір» апеляційної скарги, колегія суддів вважає за необхідне витребувати матеріали справи №910/11572/22 та відкласти вирішення питання щодо подальшого руху апеляційної скарги Товариства з обмеженою відповідальністю «Студія «Розумний простір» на рішення Господарського суду міста Києва від 07.02.2023 р. у справі №910/11572/22.
Враховуючи вищевикладене та керуючись статтями 232, 234, 281 Господарського процесуального кодексу України, Північний апеляційний господарський суд
УХВАЛИВ:
1. Відкласти вирішення питання щодо подальшого руху апеляційної скарги Товариства з обмеженою відповідальністю «Студія «Розумний простір» на рішення Господарського суду міста Києва від 07.02.2023 р. у справі №910/11572/22.
2. Витребувати з Господарського суду міста Києва матеріали справи №910/11572/22 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Студія «Розумний простір» до Антимонопольного комітету України про визнання недійсним рішення.
Головуючий суддя О.В. Агрикова
Судді М.Г. Чорногуз
А.О. Мальченко
Суд | Північний апеляційний господарський суд |
Дата ухвалення рішення | 08.03.2023 |
Оприлюднено | 09.03.2023 |
Номер документу | 109421752 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах щодо застосування антимонопольного та конкурентного законодавства про захист економічної конкуренції |
Господарське
Північний апеляційний господарський суд
Агрикова О.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні