Рішення
від 09.03.2023 по справі 754/2280/22
ДЕСНЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

Номер провадження 2/754/1111/23

Справа №754/2280/22

РІШЕННЯ

Іменем України

09 березня 2023 року м. Київ

Деснянський районний суд міста Києва

під головуванням судді Бабко В.В.

за участю секретаря судового засідання Якименко А.І.

за участю представників позивача Горовенко О.І., Ковальової О.О.

за участю відповідача ОСОБА_2

за участю представника відповідача Кіщук Т.В.

розглянувши в порядку спрощеного позовного провадження у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом Обслуговуючого кооперативу "Житлово-будівельний кооператив "Суднобудівник-21" до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за спожиті житлові послуги , -

ВСТАНОВИВ:

Позивач Обслуговуючий кооператив "Житлово-будівельний кооператив "Суднобудівник-21" звернувся до суду з позовом про стягнення заборгованості за спожиті житлові послуги.

Позивач свої позовні вимоги мотивує тим, що відповідач є власником та зареєстрована в квартирі АДРЕСА_1 та споживачем житлово-комунальних послуг, які надаються ОК "Житлово-будівельний кооператив "Суднобудівник-21", як організацією, що здійснює утримання та обслуговування будинку по АДРЕСА_2 . Відповідач не виконує належним чином своїх обов`язків, не сплачує в повному обсязі внески на оплату житлових послуг, має заборгованість з лютого 2017 в розмірі 18530,62грн.

Ухвалою Деснянського районного суду м. Києва від 28.10.2023 заяву відповідача ОСОБА_2 - задоволено. Заочне рішення Деснянського районного суду м. Києва від 13.09.2022 за позовом Обслуговуючого кооперативу "Житлово-будівельний кооператив "Суднобудівник-21" до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за спожиті житлові послуги - скасовано і призначено справу до судового розгляду в порядку спрощеного позовного провадження з викликом сторін.

14.12.2022 від представника позивача ОК ЖБК "Житлово-будівельний кооператив "Суднобудівник-21" до суду надійшли додаткові пояснення, відповідно до яких зазначають, що факт обслуговування будинку АДРЕСА_2 підтверджується Договором №1640057 на постачання теплової енергії у гарячій воді від 01.01.1999; Договір № 210/1198-03 на співпрацю Виконавця послуг з централізованого постачання холодної (питної) води та водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових мереж) з Балансоутримувачем під час надання послуг з централізованого постачання (питної) холодної води та приймання стічних вод (з використанням внутрішньо будинкових мереж) від 11.06.2015; Договором №0843 про надання послуг з технічного обслуговування ліфтів від 01.07.2017 та акту звірки взаємних розрахунків за 2017-2020 роки; Договір на постачання електричної енергії № 3515221 від 12.01.2005 та акт звірки взаєморозрахунків за 2019-2022 роки; Договір № 4019 на вивезення твердих побутових відходів від 01.05.2017 та акти звіряння розрахунків за 2017-2022 роки; Договір № 134/20/КП про надання комплексних послуг від 01.01.2021 та акт звірки за 2021-2022 роки. Також вказують, що рішення про встановлення розміру витрат на утримання будинку та прибудинкової території є чинним і ніким оскарженні не були. Представник позивача в додаткових поясненнях також зазначає, що факт відсутності договору про надання житлово-комунальних послуг сам по собі не може бути підставою для звільнення споживача від оплати послуг в повному обсязі. Просять позов задовольнити в повному обсязі.

09.02.2023 від відповідача ОСОБА_2 до суду надійшли письмові пояснення, відповідно до яких позов не визнає по тим підставам, що позивач ОК ЖБК "Житлово-будівельний кооператив "Суднобудівник-21" не обґрунтовує суму нарахованих платежів, зазначає, що вона не є членом ОК ЖБК "Житлово-будівельний кооператив "Суднобудівник-21" та не сплачує позивачу кошти через відсутність у нього підстав для їх отримання та вказує, що позивач не надав суду жодних належних доказів. В письмових поясненнях зазначає, що статут ОК ЖБК "Житлово-будівельний кооператив "Суднобудівник-21" в частині повноважності рішень загальних зборів щодо управління будинком є нікчемним і позивач не мав права без співвласників будинку - не членів кооперативу, самовільно визначатись виконавцем послуги з утримання будинку та прибудинкової території, ухвалювати рішеннями членів кооперативу з питань, пов`язаних з управлінням будинком та прибудинковою територією, встановлення та отримання плати за таку послугу, та відповідно вимагати плати сплатити кошти за послуги, які вона не замовляла. Просить відмовити в задоволенні позову в повному обсязі.

06.03.2023 від представника відповідача ОК ЖБК "Житлово-будівельний кооператив "Суднобудівник-21" до суду надійшли додаткові пояснення відповідно до яких зазначено, що відповідач не надала суду документи, що підтверджують її право власності на квартиру АДРЕСА_1 , але підтвердила факт, що зареєстрована та проживає в вказаній квартирі, що дозволяє позивачу наполягати на тому, що відповідач споживає житлові послуги за вказаною адресою. Також зазначає, що членство в кооперативі є добровільним, а відповідач не виявила бажання його набути. Вказують, що набувши право власності на квартиру в будинку, що споруджений житлово-будівельним кооперативом, відповідач повинна була знати про особливості утримання такого майна і процедуру визначення вартості такого утримання. Звертають увагу суду на те, що відповідач не оплачувала спожиті житлові послуги і на рахунок ОСББ. В додаткових поясненнях зазначають, що 31.01.2017 в будинку було створено ОСББ «Оберіг 63-Б», але до виконання своїх обов`язків воно так і не приступило, а 11.04.2021 загальними зборами ОСББ ухвалено рішення про його ліквідацію. Просять позов задовольнити в повному обсязі.

06.03.2023 від відповідача ОСОБА_2 до суду надійшла заява, відповідно до якої остання надає до суду документи, які підтверджують її право власності на 1/2 частину квартири АДРЕСА_1 та надає копію Свідоцтва про смерть ОСОБА_3 , який під час життя був володільцем 1/2 частину зазначеної квартири.

Представник ОК ЖБК "Житлово-будівельний кооператив "Суднобудівник-21"в судове засідання призначене на 06.03.2023 не з'явився. В матеріалах справи є заява представника позивача про розгляд справи за його відсутності, відповідно до якої позовні вимоги підтримує в повному обсязі та просить задовольнити.

Відповідач ОСОБА_2 та її представник - адвокат Кіщук Т.В.,в судове засідання призначене на 06.03.2023 не з'явились. В матеріалах справи є заява від адвоката Кіщук Т.В.про розгляд справи за її відсутності та відсутності відповідача, відповідно до якої позов не визнають, та заперечують проти задоволення позовних вимог.

Враховуючи, що в матеріалах справи достатньо даних про права та взаємовідносини сторін, суд вважає за можливе вирішити справу на підставі наявних у ній матеріалів та ухвалити рішення у відсутності учасників справи.

Відповідно до ч. 2 ст. 247 ЦПК України фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалося.

Стаття 263 ЦПК України, регламентує, що судове рішення повинно ґрунтуватися на засадах верховенства права, бути законним і обґрунтованим. Законним є рішення, ухвалене судом відповідно до норм матеріального права із дотриманням норм процесуального права. Обґрунтованим є рішення, ухвалене на підставі повно і всебічно з`ясованих обставин, на які сторони посилаються як на підставу своїх вимог і заперечень, підтверджених тими доказами, які були досліджені в судовому засіданні.

Згідно зі статтями 12, 13 ЦПК України, цивільне судочинство здійснюється на засадах змагальності сторін, при цьому суд розглядає цивільні справи не інакше як в межах заявлених вимог і на підставі наданих учасниками справи доказів

Відповідно до ст. 81 ЦПК України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків встановлених ст. 82 цього Кодексу, тобто тягар доказування лежить на сторонах цивільно-правового спору.

Згідно зі статтями 76-79 ЦПК України, доказуванню підлягають обставини (факти), які мають значення для ухвалення рішення у справі і щодо яких у учасників справи, виникає спір.

Доказування по цивільній справі, як і судове рішення не може ґрунтуватися на припущеннях.

Дослідивши повно та всебічно обставини справи в їх сукупності, оцінивши зібрані по справі докази, виходячи зі свого внутрішнього переконання, суд дійшов висновку, що позов підлягає задоволенню з таких підстав.

Судом встановлені такі факти та їх правовідносини.

Згідно відомостей Відділу з питань реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб Деснянської РДА ОСОБА_2 зареєстрована за адресою: АДРЕСА_3 .

Відповідно до Договору купівлі-продажу від 11.07.2003 ОСОБА_4 та ОСОБА_3 є власниками квартири АДРЕСА_1 в рівних долях.

ОСОБА_3 є рідним батьком позивачки та згідно свідоцтва про смерть, помер ІНФОРМАЦІЯ_1 .

На даний час 1/2 частини квартири АДРЕСА_1 , яка належала ОСОБА_3 під час життя, не за ким не зареєстрована.

Обслуговуючий кооператив "Житлово-будівельний кооператив "Суднобудівник-21" здійснює утримання та обслуговування будинку АДРЕСА_2 .

Відповідно до ст. 1 статуту Житлово-будівельного кооперативу "Суднобудівник-21" організовано з метою забезпечення житлом членів кооперативу і їхніх сімей шляхом будівництва багатоповерхового будинку квартири за кошти членів кооперативу, а також для наступного управління та експлуатації цього будинку.

Згідно із статуту члени "Житлово-будівельний кооператив "Суднобудівник-21" зобов`язанні своєчасно вносити платежі на покриття витраткооперативу експлуатації, капітального, поточного ремонту житлового будівельного та утримання прибудинкової території, внески до спеціальних фондів та плату за комунальні послуги.

Відповідно до ст. 11 статуту "Житлово-будівельний кооператив "Суднобудівник-21" повинен забезпечувати своєчасне надходження платежів від власників/співвлісників квартир у будинку ЖБК за утримання будинку та прибудинкової території, комунальні та інші послуги. При заборгованості власника/співвласника квартири у будинку ЖБК більш ніж 3 (три) місяці, подати заяву в суд про примусове стягнення заборгованості і вартості судових витрат з відповідача.

Судом було встановлено, що Обслуговуючий кооператив "Житлово-будівельний кооператив "Суднобудівник-21" належним чином виконує свої зобов`язання шляхом утримання, експлуатації, обслуговування будинку кооперативу та прибудинкової території та постійно надає житлово-комунальні послуги.

Відповідач ОСОБА_2 , яка є власницею 1/2 частини квартири АДРЕСА_1 , зареєстрована та проживає в ній, однак з лютого 2017 року неналежно виконує свої зобов`язань перед позивачем станом на 01.01.2022 виникла заборгованість у розмірі 18530,62грн.

Відповідно до ст. 2 Закону України «Про кооперацію», кооператив - це юридична особа, утворена фізичними та/або юридичними особами, які добровільно об`єдналися на основі членства для ведення спільної господарської та іншої діяльності з метою задоволення своїх економічних, соціальних та інших потреб на засадах самоврядування.

Згідно із ст. 6 Закону України «Про кооперацію», кооператив є первинною ланкою системи кооперації і створюється внаслідок об`єднання фізичних та/або юридичних осіб на основі членства для спільної господарської та іншої діяльності з метою поліпшення свого економічного стану.

Відповідно до завдань та характеру діяльності кооперативи поділяються на такі типи: виробничі, обслуговуючі та споживчі. За напрямами діяльності кооперативи можуть бути сільськогосподарськими, житлово-будівельними, садово-городніми, гаражними, торговельно-закупівельними, транспортними, освітніми, туристичними, медичними тощо.

Кооператив є юридичною особою, має самостійний баланс, розрахунковий та інші рахунки в установах банків та може мати печатки.

За приписами положень ст. 12 Закону України «Про кооперацію» основними обов`язками члена кооперативу є: додержання статуту кооперативу; виконання рішень органів управління кооперативу та органів контролю за діяльністю кооперативу; виконання своїх зобов`язань перед кооперативом; сплата визначених статутом кооперативу внесків.

Основні засади організаційних, господарських відносин, що виникають у сфері надання та споживання житлово-комунальних послуг між їхніми виробниками, виконавцями і споживачами, а також їхні права та обов`язки, регулюються Законом України "Про житлово-комунальні послуги" від 24 червня 2004 року № 1875-IV (у редакції, що була чинною на момент виникнення спірних правовідносин) та Законом України "Про житлово-комунальні послуги" від 09 листопада 2017 року № 2189-VIII (введений в дію з 01 травня 2019 року, крім: ст. 1, ч. 1 ст. 2, ст. ст. 3-7, 9, 11, 12, ч. 2 ст.26, ст. 27 та 29 (в частині регулювання послуги з управління багатоквартирним будинком), ч. 2 ст. 2, ч. ч. 3 та 4 ст. 8, ч. ч. 2 та 3 ст. 10, ст. 15, ч. ч. 1, 3 та 5 ст. 16, ст. 18, ч. 5 ст. 28, які введені в дію 10 червня 2018 року).

Суб`єктами Закону України "Про житлово-комунальні послуги" від 24 червня 2004 року №1875-IV є органи виконавчої влади, місцевого самоврядування, виробники, виконавці та споживачі житлово-комунальних послуг, а також власники приміщень, будинків, споруд, житлових комплексів або комплексів будинків і споруд (ст. 1, ч. 2 ст. 3, ст. 19 Закону України "Про житлово-комунальні послуги" від 24 червня 2004 року № 1875-IV).

Згідно із ч. 1 ст. 6 Закону України "Про житлово-комунальні послуги" від 09 листопада 2017 року № 2189-VIII учасниками правовідносин у сфері надання житлово-комунальних послуг є: 1) споживачі (індивідуальні та колективні); 2) управитель; 3) виконавці комунальних послуг.

Відповідно до ч. 1 ст. 13 Закону України "Про житлово-комунальні послуги" від 24 червня 2004 року № 1875-IV залежно від функціонального призначення житлово-комунальні послуги поділяються на: комунальні послуги (централізоване постачання холодної води, централізоване постачання гарячої води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), газопостачання, централізоване опалення, а також вивезення побутових відходів тощо); послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (прибирання внутрішньобудинкових приміщень та прибудинкової території, санітарно-технічне обслуговування, обслуговування внутрішньобудинкових мереж, утримання ліфтів, освітлення місць загального користування, поточний ремонт, вивезення побутових відходів тощо); послуги з управління будинком, спорудою або групою будинків (балансоутримання, укладання договорів на виконання послуг, контроль виконання умов договору тощо); послуги з ремонту приміщень, будинків, споруд (заміна та підсилення елементів конструкцій та мереж, їх реконструкція, відновлення несучої спроможності несучих елементів конструкцій тощо).

Частиною 1 статті 19 Закону України "Про житлово-комунальні послуги" від 24 червня 2004 року № 1875-IV та ч. 1 ст. 12 Закону України "Про житлово-комунальні послуги" від 09 листопада 2017 року № 2189-VIII передбачено, що відносини між учасниками договірних відносин у сфері житлово-комунальних послуг здійснюються виключно на договірних засадах.

Проте відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 20 Закону України "Про житлово-комунальні послуги" від 24 червня 2004 року № 1875-IV, п. 1 ч. 1 ст. 7 Закону України "Про житлово-комунальні послуги" від 09 листопада 2017 року № 2189-VIII споживач має право, зокрема, одержувати вчасно та відповідної якості житлово-комунальні послуги згідно із законодавством та умовами договору на надання житлово-комунальних послуг.

Водночас такому праву прямо відповідає визначений п. 5 ч. 3 ст. 20 Закону України "Про житлово-комунальні послуги" від 24 червня 2004 року № 1875-IV та п. 5 ч. 2 ст. 9 Закону України "Про житлово-комунальні послуги" від 09 листопада 2017 року № 2189-VIII обов`язок споживача оплачувати житлово-комунальні послуги у строки, встановлені договором або законом.

Даним Законом передбачено, що під договором слід розуміти усну чи письмову угоду між споживачем та виконавцем послуг. Цей Закон також передбачає оформлення письмової угоди через посередництво квитанцій та інших розрахункових документів.

Відповідно до частини першої статті 901 ЦК України за договором про надання послуг одна сторона (виконавець) зобов`язується за завданням другої сторони (замовника) надати послугу, яка споживається в процесі вчинення певної дії або здійснення певної діяльності, а замовник зобов`язується оплатити виконавцеві зазначену послугу, якщо інше не встановлено договором.

За змістом ч. 1 ст. статті 903 ЦК України якщо договором передбачено надання послуг за плату, замовник зобов`язаний оплатити надану йому послугу в розмірі, у строки та в порядку, що встановлені договором.

Статтею 151 ЖК України передбачено, що громадяни, які мають у приватній власності жилий будинок (квартиру), зобов`язані забезпечувати його схоронність, провадити за свій рахунок поточний і капітальний ремонт, утримувати в порядку придомову територію.

Відповідно до ст. 162 ЖК України плата за користування жилим приміщенням в будинку (квартирі), що належить громадянинові на праві приватної власності, встановлюється угодою сторін. Плата за комунальні послуги береться крім квартирної плати за затвердженими в установленому порядку тарифами. Строки внесення квартирної плати і плати за комунальні послуги визначаються угодою сторін. Наймач зобов`язаний своєчасно вносити квартирну плату і плату за комунальні послуги.

Крім того, відповідно до статей 156, 162 ЖК України, власники квартир зобов`язані брати участь у витратах по утриманню квартири і придомової території, проведенню ремонту та своєчасно і в повному обсязі вносити плату за отримані комунальні послуги.

Обов`язок на власників жилого приміщення по несенню витрат на утримання будинку і при будинкової території, сплаті комунальних послуг покладений також нормами ст. 322 ЦК України та Законом України "Про житлово-комунальні послуги".

Відповідно до 509 ЦК України зобов`язанням є правовідношенням, в якому одна сторона (боржник) зобов`язана вчинити на користь другої сторони (кредитора) певну дію (передати майно, виконати роботу, надати послугу, сплатити гроші тощо) або утриматися від певної дії, а кредитор має право вимагати від боржника виконання його обов`язку.

Зобов`язання виникають з підстав, встановлених ст. 11 ЦК України. Згідно з диспозицією зазначеної статті цивільні права та обов`язки виникають з дій осіб, що передбачені актами цивільного законодавства, а також із дій осіб, що не передбачені цими актами, але за аналогією породжують цивільні права та обов`язки. За таких обставин, вбачається, що відповідач зобов`язаний сплачувати житлово-комунальні послуги, а позивач має право вимагати від відповідача виконання обов`язку щодо оплати наданих послуг.

Відповідно до ст. 526 ЦК України визначено, що зобов`язання має виконуватись належним чином відповідно до умов договору та вимог Цивільного кодексу України, інших актів цивільного законодавства, а за відсутністю таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться.

Відповідно із ч. 1 ст. 625 ЦК України боржник не звільняється від відповідальності за неможливість виконання ним грошового зобов`язання.

Відповідно до ч. 2 ст. 625 ЦК України боржник, який прострочив виконання грошового зобов`язання, на вимогу кредитора зобов`язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення а також три проценти річних від простроченої суми, якщо інший розмір процентів не встановлений законом або договором.

Позивач в своїх письмових поясненнях від 09.02.2023 визнає, що не сплачує позивачу ніяких коштів через відсутність у останнього підстав їх отримання. Однак неспроможними є такі доводи сторони відповідача, оскільки з матеріалів справи чітко встановлено, що ЖБК «Суднобудівник-21» діє відповідно до Статуту та без порушень Закону України «Про кооперацію».

Крім того в процесі розгляду даної справи відповідачем та її представником не надано суду контррозрахунків вартості спожитих нею послуг та не надано належних та допустимих доказів, що отримує житлово-комунальні послуги від будь-кого іншого і відповідно проводить оплату за такі послуги.

Також відповідачем та її представником не надано суду будь-яких доказів на підтвердження неналежного надання житлово-комунальних послуг позивачем ЖБК «Суднобудівник-21».

До того ж суду не надано будь-яких доказів, що після смерті батька відповідачки ( ОСОБА_3 ) квартирою АДРЕСА_1 , ще хтось користується, розпоряджається або має право власності на майно, крім самої відповідачки ОСОБА_2 .

Зокрема, як установлено судом, ОСОБА_2 є рідною дочкою ОСОБА_3 , які спільно володіли та проживали в квартирі АДРЕСА_1 . Отже відповідно до ст. 1261 ЦК України є спадкоємцем першої черги, спростуваючих доказів стороною відповідача суду не надано.

Спадкоємець, який постійно проживав разом із спадкодавцем на час відкриття спадщини, вважається таким, що прийняв спадщину, якщо протягом 6-місячного строку, він не заявив про відмову від неї. Незалежно від часу прийняття спадщини вона належить спадкоємцеві з часу відкриття спадщини (ст. 1268, 1270 ЦК України).

Отже суд приходить до висновку, що відповідачка ОСОБА_2 проживаючи в квартирі АДРЕСА_1 отримує житлово-комунальні послуги та є споживачем таких послуг, а тому заявлені позовні вимоги про стягнення заборгованості за спожиті житлово-комунальні послуги підлягають задоволенню, оскільки є обґрунтованим та доведеними.

Позивач належним чином виконує свої зобов`язання, а відповідач у свою чергу порушує свої зобов`язання, внаслідок неналежного виконання у відповідача виникла заборгованість за спожиті житлово-комунальні послуги в розмірі 18530,62грн, 3 % річних у розмірі 1296,25грн, інфляційних втрат у розмірі у сумі 4732,04грн.

Конституцією України передбачено, що всі рівні перед законом і судом; змагальність сторін та свобода в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості (статті 24 та 129).

Виходячи зі змісту ч.1 ст. 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, кожен має право на справедливий і публічний розгляд його справи упродовж розумного строку незалежним і безстороннім судом, встановленим законом, який вирішить спір щодо його прав та обов`язків.

Аналізуючи зібрані по справі докази в їх сукупності, суд дійшов висновку, що позовні вимоги є підставними і обґрунтованими та підлягають до задоволення в повному обсязі.

У зв`язку з задоволенням позову в повному обсязі, судові витрати у вигляді судового збору в розмірі 2481,00грн, відповідно до ст. 141 ЦПК України покладаються на відповідача ОСОБА_2 .

Керуючись Житлового кодексу України, статтями 319, 322, 509, 526, 625 ЦК України, Законом України "Про кооперацію", Законом України "Про житлово-комунальні послуги", статтями 10, 12, 19, 81, 133-137, 141, 263-265, 268 ЦПК України -

УХВАЛИВ:

Позов Обслуговуючого кооперативу "Житлово-будівельний кооператив "Суднобудівник-21" до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за спожиті житлові послуги - задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_2 на користь Обслуговуючого кооперативу "Житлово-будівельний кооператив "Суднобудівник-21" заборгованість за спожиті житлово-комунальні послуги в розмірі 18530,62грн, 3 % річних у розмірі 1296,25грн та інфляційних втрат у розмірі 4732,04грн.

Стягнути з ОСОБА_2 на користь Обслуговуючого кооперативу "Житлово-будівельний кооператив "Суднобудівник-21" судові витрати в розмірі 2481,00грн.

Рішення суду може бути оскаржене до Київського апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня його складання через Деснянський районний суд міста Києва.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Позивач: Обслуговуючий кооператив "Житлово-будівельний кооператив "Суднобудівник-21", Код ЄДРПОУ 23493229, місце знаходження за адресою: місто Київ, вул. Бальзака, 63-Б.

Відповідач: ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , місце реєстрації та проживання за адресою: АДРЕСА_3 , ідентифікаційний номер НОМЕР_1 .

Повний текст рішення складено та підписано 09.03.2023 у відповідності до ч.5 ст.268 ЦПК України.

Суддя В.В. Бабко

СудДеснянський районний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення09.03.2023
Оприлюднено13.03.2023
Номер документу109457050
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них надання послуг

Судовий реєстр по справі —754/2280/22

Постанова від 21.02.2024

Цивільне

Київський апеляційний суд

Голуб Світлана Анатоліївна

Ухвала від 01.06.2023

Цивільне

Київський апеляційний суд

Голуб Світлана Анатоліївна

Ухвала від 26.04.2023

Цивільне

Київський апеляційний суд

Голуб Світлана Анатоліївна

Рішення від 09.03.2023

Цивільне

Деснянський районний суд міста Києва

Бабко В. В.

Ухвала від 28.10.2022

Цивільне

Деснянський районний суд міста Києва

Бабко В. В.

Ухвала від 24.10.2022

Цивільне

Деснянський районний суд міста Києва

Бабко В. В.

Рішення від 12.09.2022

Цивільне

Деснянський районний суд міста Києва

Бабко В. В.

Ухвала від 16.02.2022

Цивільне

Деснянський районний суд міста Києва

Бабко В. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні