Справа № 689/686/20
УХВАЛА
09.03.2023 року смт. Ярмолинці
Ярмолинецький районний суд Хмельницької області в складі: головуючого-судді Кульбаби А.В.,
з участю: секретаря судового засідання Лебеденко О.М.,
розглянувши в підготовчому судовому засіданні в загальному позовному провадженні в залі суду смт. Ярмолинці цивільну справу за позовом ОСОБА_1 та ОСОБА_2 до Баламутівської сільської ради Ярмолинецького району Хмельницької області, Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області, Державного реєстратора Маківської сільської ради Маківської сільської об`єднаної територіальної громади Козловець Лесі Миколаївни, ОСОБА_3 про визнання протиправними та скасування рішень сесії сільської ради, скасування рішень державного реєстратора про державну реєстрацію прав та їх обтяжень, записів про право власності та державної реєстрації земельних ділянок,
встановив:
В провадженні суду перебуває справа за позовом ОСОБА_1 та ОСОБА_2 до Баламутівської сільської ради Ярмолинецького району Хмельницької області, Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області, Державного реєстратора Маківської сільської ради Маківської сільської об`єднаної територіальної громади Козловець Лесі Миколаївни, ОСОБА_3 про визнання протиправними та скасування рішень сесії сільської ради, скасування рішень державного реєстратора про державну реєстрацію прав та їх обтяжень, записів про право власності та державної реєстрації земельних ділянок.
Ухвалою суду від 22 листопада 2022 року провадження у справі зупинено на підставі п. 5 ч. 1 ст. 205 ЦПК України.
Відповідно до ч.1 ст.254 ЦПК України провадження у справі поновлюється за клопотанням учасників справи або з ініціативою суду не пізніше десяти днів з дня отримання судом повідомдення про усунення обставин, що викликали його зупинення.
Оскільки обставини, що викликали зупинення провадження в справі усунуті, а тому провадження в справі за позовом ОСОБА_1 та ОСОБА_2 до Баламутівської сільської ради Ярмолинецького району Хмельницької області, Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області, Державного реєстратора Маківської сільської ради Маківської сільської об`єднаної територіальної громади Козловець Лесі Миколаївни, ОСОБА_3 про визнання протиправними та скасування рішень сесії сільської ради, скасування рішень державного реєстратора про державну реєстрацію прав та їх обтяжень, записів про право власності та державної реєстрації земельних ділянок, підлягає поновленню.
Керуючись ст.254ЦПК України,-
ухвалив:
Відновити провадження по справі за позовом ОСОБА_1 та ОСОБА_2 до Баламутівської сільської ради Ярмолинецького району Хмельницької області, Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області, Державного реєстратора Маківської сільської ради Маківської сільської об`єднаної територіальної громади Козловець Лесі Миколаївни, ОСОБА_3 про визнання протиправними та скасування рішень сесії сільської ради, скасування рішень державного реєстратора про державну реєстрацію прав та їх обтяжень, записів про право власності та державної реєстрації земельних ділянок.
Справу призначити до розгляду на 30березня 2023року на09год.00хв., про що повідомити сторони.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя А.В.Кульбаба
Суд | Ярмолинецький районний суд Хмельницької області |
Дата ухвалення рішення | 09.03.2023 |
Оприлюднено | 13.03.2023 |
Номер документу | 109462362 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них: |
Цивільне
Ярмолинецький районний суд Хмельницької області
Кульбаба А. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні