61022, м. Харків, пр. Науки, 5, тел.:(057) 702-07-99, факс: (057) 702-08-52,

гаряча лінія: (096) 068-16-02, E-mail: inbox@dn.arbitr.gov.ua,

код ЄДРПОУ: 03499901, UA368999980313151206083020649

У Х В А Л А

14.03.2023 Справа №905/809/21

Господарський суд Донецької області у складі головуючої судді Чернової О.В., розглянувши клопотання розпорядника майна арбітражної керуючої Козловської Д.В. про затвердження звітів про здійснення та відшкодування витрат та про нарахування і виплату грошової винагороди у справі

за заявою ініціюючого кредитора (заявника) Приватного акціонерного товариства «Збагачувальна фабрика «Україна», м. Київ (код ЄДРПОУ 37339327)

до боржника Товариства з обмеженою відповідальністю «Шахтарськтранс», м. Київ (код ЄДРПОУ 33467331)

про банкрутство,

розпорядник майна арбітражна керуюча Козловська Д.В.

без участі представників учасників справи,

ВСТАНОВИВ:

У проваджені судді Господарського суду Донецької області Чернової О.В. знаходиться справа №905/809/21 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «Шахтарськтранс», м. Київ.

Ухвалою Господарського суду Донецької області від 28.02.2023 відкладено підсумкове засідання на 14.03.2023 о 14:00 год.

14.03.2023 електронною поштою до суду від розпорядника майна надійшло клопотання, за змістом якого останній просить затвердити звіти арбітражного керуючого Козловської Д.В. про здійснення та відшкодування витрат арбітражного керуючого за період з 10.06.2021 по 16.12.2021 (вих. №01-34/1003 від 16.12.2021), загальною сумою 5099,49грн (п`ять тисяч дев`яносто дев`ять гривень, 49 копійки); про здійснення та відшкодування витрат арбітражного керуючого за період з 17.12.2021 по 27.02.2023 (вих. №01-34/101 від 27.02.2023) загальною сумою 11430,53грн (одинадцять тисяч чотириста тридцять гривень, 53 копійки); про нарахування і виплату грошової винагороди за період з 10.06.2021 по 30.11.2021 (вих. №01-34/1004 від 16.12.2021) у справі №905/809/21 загальною сумою 10200,00грн (сто дві тисячі гривень 00 копійок); про нарахування і виплату грошової винагороди за період з 01.12.2021 по 28.02.2023 (вих. №01-34/100 від 27.02.2023) загальною сумою 295500,00грн (двісті дев`яносто п`ять тисяч п`ятсот гривень 00 копійок) у справі №905/809/21 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «Шахтарськтранс» (місцезнаходження: Україна, 01001, місто Київ, вул. Прорізна (Шевченківський р-н), будинок 12А, код ЄДРПОУ 33467331).

Розглянувши клопотання розпорядника майна арбітражної керуючої Козловської Д.В. про затвердження звітів про здійснення та відшкодування витрат та про нарахування і виплату грошової винагороди, суд зазначає про таке.

Відповідно до п.3 ч.1 ст.12 Кодексу України з процедур банкрутства, арбітражний керуючий користується усіма правами розпорядника майна, керуючого санацією, керуючого реструктуризацією, керуючого реалізацією, ліквідатора відповідно до законодавства, у тому числі має право отримувати винагороду в розмірі та порядку, передбачених цим Кодексом.

Згідно з ч.ч.1, 2 ст.30 Кодексу України з процедур банкрутства арбітражний керуючий виконує повноваження за грошову винагороду. Грошова винагорода арбітражного керуючого складається з основної та додаткової грошових винагород.

Розмір основної грошової винагороди арбітражного керуючого за виконання ним повноважень розпорядника майна або ліквідатора визначається в розмірі середньомісячної заробітної плати керівника боржника за останніх 12 місяців його роботи до відкриття провадження у справі, але не менше трьох розмірів мінімальної заробітної плати за кожний місяць виконання арбітражним керуючим повноважень.

Право вимоги основної грошової винагороди виникає в арбітражного керуючого в останній день кожного календарного місяця виконання ним повноважень. Сплата основної винагороди арбітражного керуючого за виконання ним повноважень розпорядника майна, ліквідатора, керуючого санацією, керуючого реструктуризацією, керуючого реалізацією здійснюється за рахунок коштів, авансованих заявником (кредитором або боржником) на депозитний рахунок господарського суду, який розглядає справу, до моменту подання заяви про відкриття провадження у справі.

Звіт арбітражного керуючого про нарахування і виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат має бути схвалений зборами кредиторів (у процедурі банкрутства фізичної особи) чи комітетом кредиторів (у процедурі банкрутства юридичної особи), а в частині витрат, що стосуються заставного майна, - забезпеченим кредитором.

Звіт про нарахування та виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат за підсумками процедур розпорядження майном, санації, ліквідації, реструктуризації заборгованості, погашення боргів подається арбітражним керуючим до господарського суду за п`ять днів до закінчення відповідної процедури, розглядається судом та затверджується ухвалою, що може бути оскаржена у встановленому порядку.

З матеріалами справи підтверджується, що відповідно до ухвали Господарського суду Донецької області від 10.06.2021 призначено розпорядником майна боржника Товариства з обмеженою відповідальністю «Шахтарськтранс» арбітражну керуючу Козловську Діану Валеріївну.

Надалі строк процедури розпорядження майном у справі №905/809/21 та строк повноважень розпорядника майна неодноразово продовжувався.

Відповідно до рішення комітету кредиторів, оформленого протоколом №3 від 17.12.2021 затверджено звіт розпорядника майна про здійснення та відшкодування витрат арбітражного керуючого за період з 10.06.2021 по 16.12.2021 (вих. №01-34/1003 від 16.12.2021) та про нарахування і виплату грошової винагороди за період з 10.06.2021 по 30.11.2021 (вих. №01-34/1004 від 16.12.2021) у справі №905/809/21.

Рішенням комітету кредиторів, оформленого протоколом №5 від 27.02.2023 затверджено звіти про здійснення та відшкодування витрат арбітражного керуючого за період з 17.12.2021 по 27.02.2023 (вих. №01-34/101 від 27.02.2023) та про нарахування і виплату грошової винагороди за період з 01.12.2021 по 28.02.2023 (вих. №01-34/100 від 27.02.2023).

Зауважень до вказаних звітів на адресу суду не надходило.

Виплата основної грошової винагороди та понесених витрат, пов`язаних із здійсненням повноважень розпорядника майна, за вказаний період не здійснювалася.

Перевіривши розрахунок основної грошової винагороди, суд встановив, що він є арифметично та методологічно правильним.

На підставі викладеного суд дійшов висновку про задоволення клопотання розпорядника майна та затвердження відповідних звітів.

Керуючись ст.ст. 12, 30 Кодексу України з процедур банкрутства, ст.ст. 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

Клопотання розпорядника майна арбітражної керуючої Козловської Д.В. про затвердження звітів про здійснення та відшкодування витрат та про нарахування і виплату грошової винагороди задовольнити.

Затвердити звіти арбітражної керуючої Козловської Д.В. про здійснення та відшкодування витрат арбітражного керуючого за період з 10.06.2021 по 16.12.2021 (вих. №01-34/1003 від 16.12.2021), загальною сумою 5099,49грн (п`ять тисяч дев`яносто дев`ять гривень, 49 копійки); про здійснення та відшкодування витрат арбітражного керуючого за період з 17.12.2021 по 27.02.2023 (вих. №01-34/101 від 27.02.2023) загальною сумою 11430,53грн (одинадцять тисяч чотириста тридцять гривень, 53 копійки); про нарахування і виплату грошової винагороди за період з 10.06.2021 по 30.11.2021 (вих. №01-34/1004 від 16.12.2021) у справі №905/809/21 загальною сумою 10200,00грн (сто дві тисячі гривень 00 копійок); про нарахування і виплату грошової винагороди за період з 01.12.2021 по 28.02.2023 (вих. №01-34/100 від 27.02.2023) загальною сумою 295500,00грн (двісті дев`яносто п`ять тисяч п`ятсот гривень 00 копійок) у справі №905/809/21 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «Шахтарськтранс» (місцезнаходження: Україна, 01001, місто Київ, вул. Прорізна (Шевченківський р-н), будинок 12А, код ЄДРПОУ 33467331).

Ухвала складена та підписана 14.03.2023.

Ухвала набирає законної сили з моменту її оголошення та може бути оскаржена в апеляційному порядку до Східного апеляційного господарського суду шляхом подачі апеляційної скарги у строк та в порядку, встановленими статтями 256-257 Господарського процесуального кодексу України.