Дата документу 16.03.2023
Справа № 334/5281/22
Провадження № 2/334/407/23
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
16 березня 2023 року Ленінський районний суд міста Запоріжжя
у складі: головуючого - судді Ісакова Д.О.,
за участі секретаря - Прийменко А.В.,
позивача - ОСОБА_1 ,
представника позивача - ОСОБА_2 ,
відповідача - ОСОБА_3
представника відповідача - ОСОБА_4 ,
розглянувши у підготовчому судовому засіданні в місті Запоріжжі в порядку загального позовного провадження цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_3 про поділ майна подружжя, що є об`єктом права спільної сумісної власності, -
ВСТАНОВИВ:
У провадженні Ленінського районного суду м. Запоріжжя перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_3 про поділ майна подружжя, що є об`єктом права спільної сумісної власності.
Ухвалою № 334/528/22 від 22.11.2022 року відкрито провадження у справі та призначено розгляд справи в порядку агального позовного провадження.
17.01.2023 року до суду надійшов зустрічний позов ОСОБА_3 до ОСОБА_1 проподіл майнаподружжя.
Позивач та представник відповідача за первісним позов заявили клопотання, в якому підтримали вимоги зустрічного позову, просили його прийняти та розглянути в одному провадженні з первісним позовом.
Позивач та представник позивача за первісним позовом не заперечували щодо прийняття зустрічного позову та розгляду його в одному провадженні з первісним позовом.
Вислухавши думку учасників процесу, дослідивши подану зустрічну позовну заяву з додатками, суд приходить до висновку про доцільність його прийняття до розгляду із первісним позовом, виходячи з наступного.
Згідно положень ч.ч. 2-3 ст. 193 ЦПКУкраїни, зустрічний позов приймається до спільного розгляду з первісним позовом, якщо обидва позови взаємопов`язані і спільний їх розгляд є доцільним, зокрема, коли вони виникають з одних правовідносин або коли задоволення зустрічного позову може виключити повністю або частково задоволення первісного позову. Вимоги за зустрічним позовом ухвалою суду об`єднуються в одне провадження з первісним позовом.
Приймаючи до уваги, що спір між сторонами виник із одних правовідносин, вимоги за первісним та зустрічним позовами взаємопов`язані і спільний їх розгляд є доцільним, форма і зміст зустрічної позовної заяви відповідає вимогам ст. ст.175, 177, 194 ЦПК України, підстав для залишення зустрічної позовної заяви без руху або її повернення не вбачається, суд вважає за необхідне прийняти зустрічний позов та об`єднати його в одне провадження з первісним.
Керуючисьстаттею175,177,187, 193, 194, 258-261, 353 ЦПК України, -
УХВАЛИВ:
Прийняти зустрічний позов ОСОБА_3 до ОСОБА_1 про поділ майна подружжя до спільного розгляду з первісним позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_3 проподіл майнаподружжя,що єоб`єктомправа спільноїсумісної власностіта об`єднати їх в одне провадження.
Підготовче судове засідання призначити на06 квітня 2023 року о 10 год. 00 хв.
Відповідач за зустрічним позовом має право протягом 15 днів надіслати: суду відзив на зустрічний позов і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), що підтверджують заперечення проти зустрічного позову; позивачу за зустрічним позовом копію відзиву на зустрічний позов та доданих до нього документів.
Позивач за зустрічним позовом має право подати відповідь на відзив на зустрічний позов протягом 5 днів з дня вручення йому відзиву на зустрічний позов, відповідач за зустрічним позовом має право подати заперечення на відповідь на відзив на зустрічний позов протягом 5 днів з дня вручення йому відповіді на відзив на зустрічний позов.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Ісаков Д.О.
Суд | Ленінський районний суд м. Запоріжжя |
Дата ухвалення рішення | 16.03.2023 |
Оприлюднено | 20.03.2023 |
Номер документу | 109612773 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах щодо права власності чи іншого речового права на нерухоме майно (крім землі), з них: про приватну власність, з них: визнання права власності |
Цивільне
Ленінський районний суд м. Запоріжжя
Ісаков Д. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні