Справа № 645/182/23
Провадження № 2/645/189/23
У Х В А Л А
іменем України
11 квітня 2023 року м. Харків
Суддя Фрунзенського районного суду м.Харкова Шарко О.П., розглянувши питання про виправлення описки в рішенні Фрунзенського районного суду м.Харкова від 5 квітня 2023 року, ухваленому по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення суми боргу ,
ВСТАНОВИВ:
Рішення Фрунзенського районного суду м.Харкова від 5 квітня 2023 рокузадоволено позовні вимоги ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення суми боргу задовольнити. Стягнуто з ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , (РНОКПП НОМЕР_1 ) на користь ОСОБА_1 , РНОКПП НОМЕР_2 , кошти у розмір 216 (двісті шістнадцять) доларів 77 (сімдесят сім) центів США, як 3% річних з суми боргу за період з 16.03.2021 по 16.01.2023 року. Стягнуто з ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , (РНОКПП НОМЕР_1 ) на користь держави в особі Державної судової адміністрації України, судовий збір у розмірі 1073 грн. 60 коп. ( тисяча сімдесят три гривні шістдесят копійок).
Судом встановлено, що у зазначеному рішенні допущена описка, а саме у вступній частині рішення помилково зазначено, що справа розглянута у відкритому підготовчому судовому засіданні, у той час, як підготовче судове засідання у справі не призначалося, таким чином, справа розглянути Фрунзенським районними судом м.Харкова у відкритому судовому засіданні.
Частиною 3 ст.269ЦПКУкраїни передбачено, що заява про внесення виправлень розглядається протягом десяти днів після її надходження.
У відповідності до ч.1 ст. 269 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.
В судове засідання учасники справи, повідомлені про час та місце розгляду питання про внесення виправлень в ухвалу суду, не з`явились, про причини неявки суду не повідомили. Неявка вищевказаних осіб не перешкоджає розгляду вказаного питання, що відповідає положенням ч. 2ст. 269 ЦПК України.
Враховуючи неявку в судове засідання всіх учасників справи, відповідно до ч. 2ст. 247 ЦПК України, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалось.
При цьому, слід наголосити, що опискою або арифметичною помилкою є описка або помилка технічного характеру. Термін описка означає помилку в написаному тексті, зокрема через неуважність. Під опискою необхідно розуміти зроблену помилку в написанні слів (спотворення слів); спотворення (неточність): прізвища, імені й по-батькові, в зазначенні ініціалів, назві юридичних осіб, їхніх адрес тощо. Опискою слід вважати помилку, що порушує правила граматики, синтаксису, пунктуації, нумерації, що мають вплив на зміст судового рішення та його виконання.
Отже, допущена описка підлягає виправленню.
Керуючисьст. 269 ЦПК України, суд -
у х в а л и в:
Виправити описку в в рішенні Фрунзенського районного суду м.Харкова від 5 квітня 2023 року, ухваленому по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення суми боргу, зазначивши у вступній частині рішення, що цивільна справа розглянута у відкритому судовому засіданні, а не у відкритому підготовчому судовому засіданні.
Ухвала в окремому порядку оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту її підписання.
Головучий суддя
Суд | Фрунзенський районний суд м.Харкова |
Дата ухвалення рішення | 11.04.2023 |
Оприлюднено | 12.04.2023 |
Номер документу | 110134322 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них страхування, з них інших видів кредиту |
Цивільне
Фрунзенський районний суд м.Харкова
Шарко О. П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні