31/395-06
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
20.11.06р.
Справа № 31/395-06
За позовом Акціонерного товариства відкритого типу "Криворізький домобудівельник", м.Кривий Ріг
до Комунального підприємства "Криворізьке бюро технічної інвентаризації"м.Кривий Ріг
Третя особа: Товариство з обмеженою відповідальністю "Домобудівельник", м. Кривий Ріг
про визнання недійсною та скасування державної реєстрації права власності
Суддя Мороз В.Ф.
СУТЬ СПОРУ:
Позивач просить визнати недійсною та скасувати державну реєстрацію права власності на наступні об`єкти нерухомості: павільйон (м. Кривий Ріг, вул. Бородича, 15б); склад (м. Кривий Ріг, вул. Бородича, 15б); побутовий дім (м. Кривий Ріг, вул. Бородича, 15б); побутові приміщення (м. Кривий Ріг, вул. Орджонікідзе, 67); склад (м. Кривий Ріг, вул. Орджонікідзе, 67); інструментальний цех (м. Кривий Ріг, вул. Орджонікідзе, 67); гаражі (м. Кривий Ріг, вул. Орджонікідзе, 67); а також зобов`язати КП "Криворізьке БТІ" зареєструвати за позивачем вищезазначені об`єкти нерухомості.
17.11.06р. від Товариства з обмеженою відповідальністю „Домобудівельник” надійшла апеляційна скарга на ухвалу суду про відкладення розгляду справи від 14.11.06р.
Ст.129 Конституції України встановлює основні засади судочинства, до яких віднесено забезпечення апеляційного та касаційного оскарження рішення суду, крім випадків , встановлених законом.
Зазначена конституційна норма конкретизована законодавцем у ст.12 Закону України „Про судоустрій України”, згідно з якою учасники судового процесу та інші особи у випадках і порядку, передбачених процесуальним законом, мають право на апеляційне оскарження судового рішення. Наведена норма Закону ставить в залежність реалізацію конституційного права на апеляційне та касаційне оскарження від положень процесуального закону, яким є Господарський процесуальний кодекс України. Таким чином, Господарський процесуальний кодекс України містить виключний перелік імперативних норм про те, в яких випадках учасник судового процесу має право оскаржити ухвалу в апеляційному порядку.
Згідно із приписами Інформаційного листа Вищого господарського суду України від 31.01.2005 р. № 01-8/157 „Про деякі питання судової практики, пов'язані з оскарженням ухвал господарських судів” до відома господарських судів України доведено, що згідно із інформаційним листом Верховного Суду України від 17.01.2005 р. № 1/3.2 відповідно до частини першої ст. 106 та ст.11113 ГПК України ухвали місцевого господарського суду можуть бути оскаржені у випадках, передбачених цим Кодексом та Законом України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”. У разі подання апеляційної або касаційної скарги на ухвалу місцевого або апеляційного господарського суду, яку не може бути оскаржено, відповідному місцевому або апеляційному господарському суду, до якого надіслано скаргу, слід відмовити у прийняття такої скарги з посиланням на частини першу та четверту статей 106 та 11113 ГПК України. Про відмову у прийнятті апеляційної скарги виноситься ухвала.
Ухвала господарського суду про відкладення розгляду справи відповідно до вимог ГПК України оскарженню в апеляційному порядку не підлягає.
Враховуючи вищевикладене, керуючись ст.ст. 86, 106, ГПК України, господарський суд, -
УХВАЛИВ:
- відмовити Товариству з обмеженою відповідальністю „Домобудівельник” в прийняті апеляційної скарги;
- повернути Товариству з обмеженою відповідальністю „Домобудівельник” апеляційну скаргу на ухвалу суду відкладення розгляду справи від 14.11.2006р. на 4 аркушах;
Суддя
В.Ф. Мороз
Суд | Господарський суд Дніпропетровської області |
Дата ухвалення рішення | 20.11.2006 |
Оприлюднено | 12.11.2007 |
Номер документу | 1104949 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Мороз В.Ф.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні