ПІВДЕННО-ЗАХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
У Х В А Л А
01 травня 2023 рокум. ОдесаСправа № 915/289/20Південно-західний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого судді Ярош А.І.,
суддів Діброви Г.І., Принцевської Н.М.,
розглянувши апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія ІЛОН КАПІТАЛ
на ухвалу Господарського суду Миколаївської області від 18.04.2023, суддя в І інстанції Коваль С.М., в м. Миколаєві
у справі №915/289/20
за позовом: Акціонерного товариства РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ
до відповідачів:
1) ОСОБА_1 ;
2) ОСОБА_2
третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідачів: Приватне підприємство ОНІКС-ОПТ
за участю: Товариства з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія ІЛОН КАПІТАЛ
про стягнення 18 725 751,80 грн
В С Т А Н О В И В:
У провадженні Господарського суду Миколаївської області перебуває заява Товариства з обмеженою Фінансова компанія ІЛОН КАПІТАЛ про заміну кредитора (позивача) у справі №915/289/20.
09.03.2023 від ОСОБА_2 надійшло клопотання про зупинення провадження у справі до набрання законної сили рішенням Господарського суду міста Києва у справі №910/809/23 за позовом Приватного підприємства ОНІКС-ОПТ до Товариства з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія ІЛОН КАПІТАЛ та Товариства з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія ІЗІ24 про визнання недійсним договору відступлення права вимоги від 12.10.2022.
Ухвалою Господарського суду Миколаївської області від 18.04.2023 у справі №915/289/20 клопотання ОСОБА_2 задоволено; зупинено провадження у справі №915/289/20 по розгляду заяви товариства з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія ІЛОН КАПІТАЛ про заміну стягувача в наказах від 01.12.2020, виданого на виконання рішення Господарського суду Миколаївської області від 19.10.2020, до набрання законної сили рішенням у справі №910/809/23 за позовом Приватного підприємства ОНІКС-ОПТ до Товариства з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія ІЛОН КАПІТАЛ та Товариства з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія ІЗІ24 про визнання недійсним договору відступлення права вимоги від 12.10.2022.
07.04.2023 Товариство з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія ІЛОН КАПІТАЛ звернулося до Південно-західного апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою, в якій просить зазначену ухвалу скасувати та постановити нове рішення, яким клопотання ОСОБА_2 про зупинення провадження у справі №915/289/20 залишити без задоволення.
На час надходження апеляційної скарги матеріали справи №915/289/20 на адресу Південно-західного апеляційного господарського суду не надходили.
За відсутності вільного доступу до матеріалів справи у колегії суддів відсутня можливість вирішити питання щодо можливості відкриття, повернення, залишення без руху або відмови у відкритті апеляційного провадження за вказаною апеляційною скаргою.
З урахуванням наведеного, колегія суддів дійшла висновку про витребування матеріалів справи №915/289/20 та відкладення вирішення питання щодо апеляційної скарги Товариства з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія ІЛОН КАПІТАЛ до надходження матеріалів справи на адресу апеляційного суду.
Керуючись ст.ст. 232, 234, ч. 2 ст. 281 ГПК України, Південно-західний апеляційний господарський суд
УХВАЛИВ:
1.Відкласти вирішення питання щодо апеляційної скарги Товариства з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія ІЛОН КАПІТАЛ на ухвалу Господарського суду Миколаївської області від 18.04.2023 у справі №915/289/20 до надходження матеріалів справи на адресу Південно-західного апеляційного господарського суду.
2.Доручити господарському суду Миколаївської області надіслати матеріали справи №915/289/20 на адресу Південно-західного апеляційного господарського суду.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та не підлягає оскарженню.
Головуючий суддя А.І. Ярош
Судді: Г.І. Діброва
Н.М. Принцевська
Суд | Південно-західний апеляційний господарський суд |
Дата ухвалення рішення | 01.05.2023 |
Оприлюднено | 04.05.2023 |
Номер документу | 110565449 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів Невиконання або неналежне виконання зобов’язань банківської діяльності кредитування |
Господарське
Південно-західний апеляційний господарський суд
Ярош А.І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні