Справа № 1506/1082/2012
Провадження № 6/496/18/23
У Х В А Л А
06 березня 2023 року Біляївського районного суду Одеської області - Буран В.М.,
за участі секретаря Стрілець Ж.М.,
розглянувши в відкритому судовому засідання в залі суду м. Біляївка матеріали заяви представника ТОВ «Цикл фінанс» - Жабченко Т. про заміну сторони стягувача у виконавчому провадженні з виконання рішення суду № 1506/1082/2012,-
В С Т А Н О В И В:
В провадженні суду розглядається заява представника ТОВ «Цикл фінанс» - Жабченко Т. про заміну сторони стягувача у виконавчому провадженні з виконання рішення суду № 1506/1082/2012 у справі за позовом ТОВ «ОТП Факторинг Україна» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , про стягнення заборгованості за кредитним договором в сумі 1 572 529,71 гривень.
У судове засідання представник заявника не з`явився, просив розглянути заяву без його участі.
ОСОБА_1 та ОСОБА_2 в судове засідання не прибули, причини неявки суду невідомі.
Розглянувши матеріали цивільної справи, заяву представника ТОВ «Цикл фінанс», суд прийшов до наступного висновку.
Судове засідання було призначено на 06 березня 2023 року на 09:25 годину.
Згідно п. 6 ч. 1 ст. 251 ЦПК України суд зобов`язаний зупинити провадження у справі у разі об`єктивної неможливості розгляду цієї справи до вирішення іншої справи, що розглядається в порядку конституційного провадження, адміністративного, цивільного, господарського чи кримінального судочинства, - до набрання законної сили судовим рішенням в іншій справі.
Так судом встановлено, що на розгляді судді Біляївського районного суду Одеської області Пасечник М.Л. знаходиться заява про перегляд заочного рішення від 07.06.2012 року у цивільній справі за позовом ТОВ «ОТП Факторинг Україна» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , про стягнення заборгованості за кредитним договором в сумі 1 572 529,71 гривень.
Оскільки, заявник просить розглянути питання заміни стягувача у виконавчому провадженні по виконанню рішення, по якому вирішується питання скасування та нового розгляду, суд вважає, що від вирішення цього питання по суті залежить продовження розгляду заяви про заміну сторони стягувача у виконавчому провадженню, тому необхідно зупинити провадження у справі до набрання законної сили судовим рішенням у справі № 1506/1082/2012.
Керуючись ст. 251 ЦПК України, -
ПОСТАНОВИВ:
Зупинити провадження по справі № 1506/1082/2012, 6/496/18/23 за заявою представника ТОВ «Цикл фінанс» - Жабченко Т. про заміну сторони стягувача у виконавчому провадженні з виконання рішення суду № 1506/1082/2012, до набрання законної сили судовим рішенням у справі № 1506/1082/2012 за позовом ТОВ «ОТП Факторинг Україна» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції може бути подана протягом п`ятнадцяти днів з дня проголошення ухвали через суд першої інстанції.
Суддя Буран В.М.
Суд | Біляївський районний суд Одеської області |
Дата ухвалення рішення | 06.03.2023 |
Оприлюднено | 19.05.2023 |
Номер документу | 110927253 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Інші скарги та заяви в процесі виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб) |
Цивільне
Біляївський районний суд Одеської області
Буран В. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні