Рішення
від 19.05.2023 по справі 950/152/23
ЛЕБЕДИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 950/152/23

Провадження № 2-др/950/4/23

ЛЕБЕДИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Д О Д А Т К О В Е Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

(вступна та резолютивна частина)

19 травня 2023 року м. Лебедин

Лебединський районний суд Сумської області у складі:

головуючого судді Косолапа В.М.,

за участі секретаря судового засідання Лєсної Н.В.,

представника відповідача Мазнєвої С.Г.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі судових засідань в м. Лебедин питання про ухвалення додаткового рішення по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Лебединської міської ради, підприємства Сумської облспоживспілки «Лебединський ринок», треті особи ОСОБА_2 , ОСОБА_3 про визнання недійсним державного акту, скасування записів про право постійного користування та державну реєстрацію земельних ділянок,

в и р і ш и в:

Заяву представника підприємства Сумської облспоживспілки «Лебединський ринок», адвоката Мазнєвої Світлани Григорівни задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ; РНОКПП НОМЕР_1 ) на користь підприємства Сумської облспоживспілки «Лебединський ринок» (42200, Сумська область, Сумський район, м. Лебедин, пл. Соробна, 37 А, код ЄДРПОУ 01562154) судові витрати у вигляді витрат на правничу допомогу в розмірі 15000,00 грн.

Додаткове рішення може бути оскаржено безпосередньо до Сумського апеляційного суду шляхом подачі апеляційної скарги протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.

Додаткове рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Суддя Вадим КОСОЛАП

СудЛебединський районний суд Сумської області
Дата ухвалення рішення19.05.2023
Оприлюднено22.05.2023
Номер документу110965275
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них:

Судовий реєстр по справі —950/152/23

Постанова від 07.09.2023

Цивільне

Сумський апеляційний суд

Собина О. І.

Ухвала від 28.08.2023

Цивільне

Сумський апеляційний суд

Собина О. І.

Постанова від 22.08.2023

Цивільне

Сумський апеляційний суд

Собина О. І.

Постанова від 22.08.2023

Цивільне

Сумський апеляційний суд

Собина О. І.

Ухвала від 17.08.2023

Цивільне

Сумський апеляційний суд

Собина О. І.

Ухвала від 14.06.2023

Цивільне

Сумський апеляційний суд

Собина О. І.

Ухвала від 14.06.2023

Цивільне

Сумський апеляційний суд

Собина О. І.

Рішення від 19.05.2023

Цивільне

Лебединський районний суд Сумської області

Косолап В. М.

Рішення від 19.05.2023

Цивільне

Лебединський районний суд Сумської області

Косолап В. М.

Ухвала від 17.05.2023

Цивільне

Лебединський районний суд Сумської області

Косолап В. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні