Справа № 161/3861/22 Головуючий у 1 інстанції: Кихтюк Р. М. Провадження № 22-ц/802/545/23 Доповідач: Карпук А. К.
ВОЛИНСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
У Х В А Л А
19 травня 2023 року місто Луцьк
Волинський апеляційний суд в складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ :
головуючого - судді Карпук А.К.
суддів - Бовчалюк З.А., Здрилюк О. І.,
розглянувши заяву представника позивача ОСОБА_1 про проведення в режимі відеоконференції судового засідання в цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про стягнення коштів за апеляційною скаргою позивача ОСОБА_2 подану його представником ОСОБА_1 на рішення Луцького міськрайонного суду Волинської області від 06 березня 2023 року,
В С Т А Н О В И В:
В провадженні Волинського апеляційного суду перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про стягнення коштів за апеляційною скаргою позивача ОСОБА_2 подану його представником ОСОБА_1 на рішення Луцького міськрайонного суду Волинської області від 06 березня 2023 року.
Представник позивача ОСОБА_1 подав 18.05.2023 заяву про участь в судовому засіданні в режимі відео конференції, в якій просить забезпечити його участь в судовому засіданні поза межами приміщення суду в режимі відео конференції, оскільки він не може прибути в приміщення суду через перебування його за межами області.
Суд вважає заяву обґрунтованою та такою, що підлягає до задоволення.
За змістом ч. 2 ст. 212 ЦПК України учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.
Відповідно до ч. 3 ст. 212 ЦПК України учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного цифрового підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему.
Заява представника позивача подана у передбачені законом строки та відповідає вимогам, які встановлені ст. 212 ЦПК України.
Ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву ( ч. 5 ст. 212 ЦПК України).
Враховуючи необхідність забезпечення права на доступ до правосуддя, рівність учасників процесу перед законом і судом, з метою забезпечення своєчасного розгляду цивільної справи, суд вважає за необхідне провести судове засідання призначене на 10:00 25 травня 2023 року в режимі відеоконференції, з урахуванням технічних можливостей у суді.
Керуючись ст. 212 ЦПК України, суд
П О С Т А Н О В И В :
Заяву представника позивача ОСОБА_1 про розгляд справи за його участі в режимі відеоконференції поза приміщенням суду - задовольнити.
Провести судове засідання в даній справі, призначене на 10:00 25 травня 2023 року, з участю представника позивача ОСОБА_1 в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів в системі відеоконференцзв`язку «Easycon».
Попередити, що відповідно до ч. 5 ст. 212 ЦПК України ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.
Відеоконференція буде проведена за допомогою додатку «EasyCon», за веб-посиланням https://easycon.com.ua.
Копію ухвали надіслати представнику відповідача ОСОБА_4 (електрона адреса ІНФОРМАЦІЯ_1 ).
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий - суддя
Судді:
Суд | Волинський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 19.05.2023 |
Оприлюднено | 22.05.2023 |
Номер документу | 110982471 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них страхування, з них позики, кредиту, банківського вкладу, з них |
Цивільне
Волинський апеляційний суд
Карпук А. К.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні