ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
25 травня 2023 року ЧернігівСправа № 620/9116/21
Суддя Чернігівського окружного адміністративного суду Ткаченко О.Є., перевіривши матеріали адміністративного позову Військової частини НОМЕР_1 до Державного виконавця Деснянського відділу державної виконавчої служби у місті Чернігові Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Суми) Кривденко Марини Олександрівни, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача ОСОБА_1 , про визнання протиправними дій та зобов`язання вчинити певні дії,
У С Т А Н О В И В:
Військова частина НОМЕР_1 звернулась до суду з позовом до державного виконавця Деснянського відділу Державної виконавчої служби у місті Чернігові Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Суми) Кривденко М.О., в якому просить:
- визнати протиправними дії державного виконавця Деснянського відділу державної виконавчої служби у місті Чернігові Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) Кривденко Марини Олександрівни щодо відкриття виконавчого провадження ВП № 63771177 з примусового виконання виконавчого листа №620/1954/20 від 27.10.2020, що видав Чернігівський окружний адміністративний суд, в межах, на підставі та в порядку, визначених законом Про виконавче провадження;
- зобов`язати державного виконавця Деснянського відділу державної виконавчої служби у місті Чернігові Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) Кривденко Марину Олександрівну вчинити дії в межах, на підставі та в порядку визначених Законом України Про виконавче провадження щодо закінчення виконавчого провадження ВП № 63771177 з примусового виконання виконавчого листа №620/1954/20 від 27.10.2020, що видав Чернігівський окружний адміністративний суд;
- зобов`язати державного виконавця Деснянського відділу державної виконавчої служби у місті Чернігові Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) Кривденко Марину Олександрівну вчинити дії в межах, на підставі та в порядку визначеним Законом України Про виконавче провадження щодо скасування вимоги державного виконавця про сплату виконавчого збору ВП № 63771177 від 26.07.2021 у розмірі 20000,00грн., про розмір витрат виконавчого провадження ВП № 63771177 у розмірі 225,74грн., постанови про стягнення штрафу ВП № 63771177 у розмірі 5100,00грн.
Ухвалою судді від 28.09.2021 у справі призначено економічну експертизу, виконання якої доручено експертам Чернігівського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України щодо суми індексації грошового забезпечення ОСОБА_1 за період з січня 2016 року по листопад 2018 року, в зв`язку з чим провадження у справі зупинено.
02.11.2021 до суду надійшло клопотання експерта від 23.10.2021 № СЕ-19/125-21/9372-ЕК/1 про витребування документів: особисті картки грошового забезпечення (картки особового рахунку) ОСОБА_1 за 2016 - 2018 роки; грошовий атестат або довідка про розмір отриманих доходів (на виплату грошового забезпечення) за час проходження військової служби у військовій частині НОМЕР_1 ОСОБА_1 за 2016-2018 роки; розрахунково-платіжні відомості щодо виплат грошового забезпечення ОСОБА_1 за 2016 - 2018 роки; наказ (витяг з наказу) про прийняття на роботу (включення до списків особового складу) в ВЧ НОМЕР_1 ОСОБА_1 ; наказ (витяг з наказу) про звільнення (виключення зі списків особового складу) ОСОБА_1 з ВЧ НОМЕР_1 з зазначенням військової вислуги років; виписки фінансової установи (банку або Держказначейства), що підтверджують виплати грошового забезпечення за 2016 - 2018 роки ОСОБА_1 ; меморіальні ордери № 5 Зведення розрахункових відомостей із заробітної плати за 2016 - 2018 роки ОСОБА_1 .
Ухвалою Чернігівського окружного адміністративного суду від 23.11.2021 провадження у даній справі поновлено та призначено розгляд відповідного клопотання.
Ухвалою судді від 13.12.2021 клопотання експерта Чернігівського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України від 23.10.2021 № СЕ-19/125-21/9372-ЕК/1 задовольнити. Надано експерту для проведення експертизи матеріали справи № 620/9116/21.
30.12.2021 до суду надійшло повідомлення Чернігівського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України про неможливість проведення економічної експертизи, у зв`язку із закриттям експертного провадження.
Ухвалою суду від 31.01.2022 призначено судову економічну експертизу, виконання якої доручено експертам Чернігівського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України щодо суми індексації грошового забезпечення ОСОБА_1 за період з січня 2016 року по листопад 2018 року, в зв`язку з чим провадження у справі зупинено.
01.05.2023 до суду надійшов висновок експерта Чернігівського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.
Відповідно до ч. 1 ст. 237 Кодексу адміністративного судочинства України провадження у справі поновлюється за клопотанням учасників справи або за ініціативою суду не пізніше десяти днів з дня отримання судом повідомлення про усунення обставин, що викликали його зупинення.
Враховуючи викладене, суд вважає за необхідне поновити провадження у справі та призначити її до судового розгляду.
Керуючись статтею 237 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
У Х В А Л И В:
Провадження у справі за позовом Військової частини НОМЕР_1 до Державного виконавця Деснянського відділу державної виконавчої служби у місті Чернігові Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Суми) Кривденко Марини Олександрівни, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача ОСОБА_1 , про визнання протиправними дій та зобов`язання вчинити певні дії поновити.
Призначити справу до розгляду на 07 червня 2023 року о 09:00 год., яке буде проводитись суддею Ткаченко О.Є. одноособово, в приміщенні Чернігівського окружного адміністративного суду за адресою: вул. Київська, 23, м. Чернігів, 14000.
Сторонам надіслати копії ухвали суду про поновлення провадження у справі.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя О.Є. Ткаченко
Суд | Чернігівський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 25.05.2023 |
Оприлюднено | 29.05.2023 |
Номер документу | 111135562 |
Судочинство | Адміністративне |
Категорія | Справи щодо примусового виконання судових рішень і рішень інших органів |
Адміністративне
Шостий апеляційний адміністративний суд
Мельничук Володимир Петрович
Адміністративне
Шостий апеляційний адміністративний суд
Мельничук Володимир Петрович
Адміністративне
Шостий апеляційний адміністративний суд
Мельничук Володимир Петрович
Адміністративне
Чернігівський окружний адміністративний суд
Ткаченко О.Є.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні