Справа № 541/2418/21
Провадження № 2-др/541/8/23
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
30 травня 2023 року м.Миргород
Миргородський міськрайонний суд Полтавської області в складі:
головуючої судді- Куцин В.М.,
секретаря судового засідання Балко Л.П.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду питання щодо виправлення описки у резолютивній частині додаткового рішення суду по справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою, треті особи Миргородська міська рада Полтавської області, Приватне підприємство «Земсервіс-Плюс»,
В С Т А Н О В И В:
19 травня 2023 року Миргородським міськрайонним судом було ухвалене додаткове рішення по справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою, треті особи Миргородська міська рада Полтавської області, Приватне підприємство «Земсервіс-Плюс».
При складенні резолютивної частини рішення була допущена описка в абзаці 3 резолютивної частини рішення, а саме помилково зазначено розмір судових витрат (витрат на правничу допомогу) «по 7000 гривень 00 копійок», замість правильного «7000 гривень 00 копійок».
Відповідно до ч.ч. 1,2 ст. 269 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала.
Описка - це зроблена судом механічна (мимовільна, випадкова) граматична помилка в рішенні, яка допущена під час його письмово-вербального викладу (помилка у правописі, у розділових знаках тощо).
Також, під описками слід розуміти, неправильне написання слів. Виправленню підлягають лише ті описки, які мають істотний характер. До таких належать написання прізвищ та імен, адрес, зазначення дат та строків.
Арифметична помилка це помилка у визначенні результату підрахунку (пропуск цифри, випадкова перестановка цифр, спотворення результату обчислення у зв`язку із використанням несправної техніки або неуважністю), тобто та помилка, яка суттєво впливає на вирішення.
Дослідивши матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою, треті особи Миргородська міська рада Полтавської області, Приватне підприємство «Земсервіс-Плюс», судом встановлено, що при викладенні абзацу 3 резолютивної частини додаткового рішення була допущена описка, яку необхідно виправити, оскільки сторонами по справі є одна фізична особа позивач та одна фізична особа відповідач.
Керуючись ст. ст. 269,353,354 ЦПК України,
П О С Т А Н О В И В:
Виправити описку в додатковому рішенні Миргородського міськрайонного суду Полтавської області від 19 травня 2023 року у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою, треті особи Миргородська міська рада Полтавської області, Приватне підприємство «Земсервіс-Плюс».
Абзац 3 резолютивної частини додаткового рішення викласти в такій редакції: «Стягнути з ОСОБА_1 на користь ОСОБА_2 судові витрати (витрати на правничу допомогу) в розмірі 7000 (сім тисяч) гривень 00 копійок».
Ухвала є невід`ємною частиною додаткового рішення.
Копію ухвали направити сторонам.
Ухвала може бути оскаржена до Полтавського апеляційного суду протягом 15 днів з моменту її проголошення.
Суддя: В. М. Куцин
Суд | Миргородський міськрайонний суд Полтавської області |
Дата ухвалення рішення | 30.05.2023 |
Оприлюднено | 31.05.2023 |
Номер документу | 111177893 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Заява про ухвалення додаткового рішення |
Цивільне
Миргородський міськрайонний суд Полтавської області
Куцин В. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні