У х в а л а
про залишення без руху
"14" червня 2023 р. Франківський районний суд м. Львова у складі головуючого судді Мартьянової С.М. розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Кредит-Капітал»</a>, за участю третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору Товариства з обмеженою відповідальністю «Кредитна установа «Європейська кредитна група», Товариства з обмеженою відповідальністю «Українське бюро кредитних історій» про визнання договору недійсним та неукладеним з моменту підписання, визнання недостовірною інформації,-
ВСТАНОВИВ:
До Франківського районного суду м. Львова звернулася з позовною заявою до Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Кредит-Капітал»</a>, за участю третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору Товариства з обмеженою відповідальністю «Кредитна установа «Європейська кредитна група», Товариства з обмеженою відповідальністю «Українське бюро кредитних історій» про визнання договору недійсним та неукладеним з моменту підписання, визнання недостовірною інформації.
Суд, дослідивши матеріали позовної заяви, приходить до наступного висновку.
Відповідно до ч. 1ст. 185 ЦПК України, позовна заява за формою та змістом повинна відповідатистатті 175 ЦПК України, а також вимогамстатті 177 цього Кодексу.
Відповідно до вимог ч. 1ст. 4 ЦПК Україникожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи законних інтересів.
Позивачкою зазначено, що даний спір є немайновим.
Відтак відповідно до вимог ч. 4 ст. 177 ЦПК України до позовної заяви додаються документи, що підтверджують сплату судового збору у встановлених порядку і розмірі, або документи, що підтверджують підстави звільнення від сплати судового збору відповідно до закону.
Частиною 2ст. 133 ЦПК Українивстановлено, що розмір судового збору, порядок його сплати, повернення і звільнення від сплати встановлюються законом.
Відповідно до абз. 2 ч. 3ст. 6 Закону України «Про судовий збір»у разі коли в позовній заяві об`єднано дві і більше вимог немайнового характеру, судовий збір сплачується за кожну вимогу немайнового характеру.
Разом з тим, у позовній заяві позивачем зазначені 3самостійні позовні вимоги немайнового характеру: 1) про визнання недійсним та неукладеним з моменту його підписання Індивідуальну частину договору про надання фінансового кредиту 2695904845/425374 від 17.11.2019 року на суму 2000 грн.; 2) про визнання недійсною інформацію, надану Товариством з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Кредит-Капітал» для формування кредитної історії позивачки про наявність кредитного договору 2695904845/425374 від 17.11.2019 року; 3) про зобов`язання Товариства з обмеженою відповідальністю «Українське бюро кредитних історій» виключити інформацію про надану Товариством з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Кредит-Капітал» для формування кредитної історії позивачки про наявність кредитного договору 2695904845/425374 від 17.11.2019 року та кредитної заборгованості в кредитній історії на її ім`я в базі Товариства з обмеженою відповідальністю «Українське бюро кредитних історій».
Як вбачається із змісту обставин, якими позивачка обґрунтовує свої позовні вимоги, вона нколи не зверталась до Товариства з обмеженою відповідальністю «Кредитна установа «Європейська кредитна група» із приводу отримання позики, не реєструвалась на їх офіційному сайті, не робила ніяких заявок, і не укладала ніяких договорів позики, не отримувала від даного товариства ніяких коштів, договір позики .
Вивчивши матеріали позовної заяви було встановлено, що вона була подана без додержання вимог, викладених у статтями 175,177 ЦПК України, а сааме.
Відповідно дост. 7 Закону України «Про державний бюджет України на 2023 рік»прожитковий мінімум для працездатних осіб з 1 січня 2023 року складає 2684 грн.
Враховуючи викладене, позивачу слід сплатити судовий збір за кожну немайнову вимогу у розмірі 1073 грн. 60 коп. відповідно, та подати до суду оригінал квитанції про сплату судового збору відповідно ч. 4ст. 177 ЦПК України.
При цьому, позивачем сплачено судовий збір у розмірі 1073,60 грн. Отже, позивачу необхідно доплатити судовий збір в розмірі 2147,20 грн.
Відтак зазначену суму судового збіру слід сплатити на відповідний рахунок із зазначенням необхідних реквізитів, а саме: отримувач коштів - ГУК Львів/Франківський р-н/22030101, код отримувача (код за ЄДРПОУ) 38008294, банк отримувача - Казначейство України (ЕАП), рахунок отримувача UA168999980313141206000013953, кодкласифікації доходів бюджету22030101, призначення платежу: Судовий збір, за заявою «П.І.Б.», Франківський районний суд м. Львова, та надати суду докази його сплати.
Згідност. 185 ЦПК Українисуддя встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях175і177цьогоКодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху з наданням строку для усунення недоліків, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.
Враховуючи викладене суд приходить до висновку, що позовна заява ОСОБА_2 до Львівської міської ради про визнання права власності підлягає залишенню без руху.
На виконання ухвали про залишення заяви без руху необхідно надати позовну заяву в новій редакції з усуненням виявлених недоліків, відповідно для суду та учасників у справі, сплатити судовий збір за подання позовної заяви, відповідно до змісту позовних вимог таЗУ «Про судовий збір»та подати до суду оригінал квитанції про сплату судового збору відповідно ч. 4ст. 177 ЦПК України.
На підставі викладеного та керуючись статтями175,177,185,260,261,353 ЦПК України, суд,-
УХВАЛИВ:
Позовну заяву ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Кредит-Капітал»</a>, за участю третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору Товариства з обмеженою відповідальністю «Кредитна установа «Європейська кредитна група», Товариства з обмеженою відповідальністю «Українське бюро кредитних історій» про визнання договору недійсним та неукладеним з моменту підписання, визнання недостовірною інформації -залишити без руху.
Надати строк для усунення вказаних недоліків, протягом десяти днів з дня отримання копії ухвали.
Роз`яснити позивачу, що у випадку невиконання ухвали у встановлений строк, заява буде їй повернута.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала може бути оскаржена в частині стягнення судових витрат в апеляційному порядку безпосередньо до Львівського апеляційного суду шляхом подачі апеляційної скарги в п`ятнадцятиденний строк з дня складання повного тексту ухвали. В іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Мартьянова С.М.
Суд | Червоноградський міський суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 14.06.2023 |
Оприлюднено | 15.06.2023 |
Номер документу | 111513056 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них страхування, з них інших видів кредиту |
Цивільне
Франківський районний суд м.Львова
Мартьянова С. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні