ЗАХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
79010, м.Львів, вул.Личаківська,81
УХВАЛА
"23" червня 2023 р. Справа № 907/676/22
м. Львів
Західний апеляційний господарський суд, в складі колегії:
головуючого (судді-доповідача): Бойко С.М.,
суддів: Бонк Т.Б.,
Якімець Г.Г.
розглянув апеляційну скаргу Закарпатської обласної прокуратури № 15-564вих.23 від 19.06.2023
на рішення Господарського суду Закарпатської області від 25.04.2023 суддя: Ремецькі О.Ф., м. Ужгород, повний текст рішення складено 31.05.2023
за позовом Ужгородської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Північного офісу Держаудитслужби, м. Київ
до відповідача-1 Баранинської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області, с.Баранинці
до відповідача-1 Товариства з обмеженою відповідальністю "КарпатСтройекс", м. Ужгород
про визнання недійсними відкритих торгів та про застосування наслідків нікчемного договору
ВСТАНОВИВ:
рішенням Господарського суду Закарпатської області від 25.04.2023 у задоволенні позову відмовлено повністю. Судові витрати покладено на позивача.
23.06.2023 до Західного апеляційного господарського суду надійшла апеляційна скарга Закарпатської обласної прокуратури № 15-564вих.23 від 19.06.2023 на рішення Господарського суду Закарпатської області від 25.04.2023 в справі № 907/676/22.
Апеляційна скарга подана за формою та змістом, які визначені ст. 258 ГПК України та в строк, який передбачений ч. 1, 2 ст. 256 ГПК України.
Відповідно до ч. 1 ст. 262 ГПК України, про відкриття апеляційного провадження у справі суд апеляційної інстанції постановляє ухвалу.
Сторони у справі не використали своє право на подання своїх заперечень щодо відкриття апеляційного провадження, що передбачено ч. 2 ст. 262 ГПК України.
Згідно з ч. 4 ст. 262 ГПК України, в ухвалі про відкриття апеляційного провадження зазначається строк для подання учасниками справи відзиву на апеляційну скаргу та вирішується питання про витребування матеріалів справи. Якщо разом з апеляційною скаргою подано заяви чи клопотання, суд в ухвалі про відкриття апеляційного провадження встановлює строк, протягом якого учасники справи мають подати свої заперечення щодо поданих заяв чи клопотань, якщо інше не передбачено цим Кодексом.
Оскільки апеляційна скарга з додатками надійшла без матеріалів справи, то апеляційний господарський суд вирішив витребувати в місцевого господарського суду матеріали справи № 907/676/22.
Відповідно до ч. 4 ст. 262 ГПК України апелянтом не подано суду апеляційної інстанції разом з апеляційною скаргою заяв чи клопотань.
Враховуючи вищенаведене, суд визнав достатніми подані матеріали для відкриття апеляційного провадження.
Керуючись статтями 234, 256, 258, 262 Господарського процесуального кодексу України, суд,
УХВАЛИВ:
відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Закарпатської обласної прокуратури № 15-564вих.23 від 19.06.2023 на рішення Господарського суду Закарпатської області від 25.04.2023 в справі № 907/676/22.
Витребувати в Господарського суду Закарпатської області матеріали справи №907/676/22.
Учасникам справи протягом 5 днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі подати відзив на апеляційну скаргу.
Учасникам справи до відзиву на апеляційну скаргу додати докази надсилання (надання) копії відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи.
Учасникам справи повідомити суду їхні офіційні електронні адреси з метою здійснення судових викликів та повідомлень у порядку, що визначений статтями 120, 242 ГПК України шляхом надсилання судових рішень в електронній формі.
Ухвалу надіслати учасникам справи, в порядку, визначеному ч.5 ст. 242, ст. 285 ГПК України.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Головуючий (суддя-доповідач) С.М. Бойко
Судді Т.Б. Бонк
Г.Г. Якімець
Суд | Західний апеляційний господарський суд |
Дата ухвалення рішення | 23.06.2023 |
Оприлюднено | 27.06.2023 |
Номер документу | 111766916 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Західний апеляційний господарський суд
Бойко Світлана Михайлівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні