Справа № 2-3644/12
Провадження № 2-в/191/31/23
У Х В А Л А
іменем України
26 червня 2023 року м. Синельникове
Суддя Синельниківського міськрайонного суду Дніпропетровської області Порошина О.О., розглянувши заяву Сєвєродонецької обласної санаторної школи про відновлення втраченого судового провадження, по цивільній справі №2-3644/12 від 26.06.2012 року за позовом Служби у справах дітей Жовтневої районної в м. Луганську ради в інтересах дитини, ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 до ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 про позбавлення батьківських, в частині рішення Жовтневого районного суду м. Луганська №2-3644/12 від 26.06.2012 року,
ВСТАНОВИВ:
Сєвєродонецька обласна санаторна школа, в особі директора Легостаєвої О. звернулась до суду з заявою про відновлення втраченого провадження в частині рішення Жовтневого районного суду м. Луганська №2-3644/12 від 26.06.2012 року за позовом Служби у справах дітей Жовтневої районної в м. Луганську ради в інтересах дитини, ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 до ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 про позбавлення батьківських, яка була предметом розгляду Жовтневого районного суду м. Луганська.
Вивчивши заяву та додані до неї документи, суддя вважає, що вказана заява підлягає поверненню, виходячи з наступного.
Відповідно до ч.1ст.488 ЦПК України відновлення втраченого повністю або частково судового провадження в цивільній справі, закінченій ухваленням рішення або у якій провадження закрито, проводиться у порядку, встановленому цим Кодексом.
Згідно ч.1ст.489 ЦПК України втрачене судове провадження у цивільній справі може бути відновлене за заявою учасника справи або за ініціативою суду.
Згідно ст.491 ЦПК України, у заяві про відновлення втраченого судового провадження повинно бути зазначено: 1) про відновлення якого судового провадження або якої його частини просить заявник; 2) які особи брали участь у справі і в якому процесуальному статусі, їх найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові, за його наявності, для фізичних осіб), їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання (для фізичних осіб); ідентифікаційні коди юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України або реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб), за його наявності, або номер і серія паспорта для фізичних осіб - громадян України - якщо відповідні дані відомі заявникові; 3) номери засобів зв`язку учасників судового процесу (телефон, факс, засоби електронного зв`язку, офіційна електронна адреса тощо) - якщо вони відомі заявникові; 4) наявні у заявника відомості про обставини втрати судового провадження, місцезнаходження копій матеріалів провадження або даних стосовно таких копій; 5) документи, відновлення яких заявник вважає необхідним і з якою метою.
Згідно ч. 3ст. 491 ЦПК України, до заяви про відновлення втраченого судового провадження додаються документи або їх копії, навіть якщо вони не посвідчені в установленому порядку, що збереглися в заявника або у справі, копії заяви відповідно до кількості учасників справи, а у разі необхідності - клопотання про поновлення строку на подання заяви про відновлення втраченого судового провадження.
Крім того, суд зазначає, що відновлення втраченого судового провадження проводиться у порядку, встановленому цим Кодексом, розгляд заяви про відновлення втраченого судового провадження регулюється не лише спеціальними нормами, які містяться у Розділі X ЦПК України, а й загальними правилами, що стосуються, зокрема, змісту заяви (стаття175,177 ЦПК України).
Відповідно до ч. 1ст. 492 ЦПК України, у разі невідповідності заяви про відновлення втраченого судового провадження вимогам, встановленим статтею 491 цього Кодексу, застосовуються правила статті 185 цього Кодексу.
Так, з тексту заяви вбачається, що заявник звернувся до суду щодо відновлення втраченого судового провадження по цивільній справі №2-3644/12 за позовом Служби у справах дітей Жовтневої районної в м. Луганську ради в інтересах дитини, ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 до ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 про позбавлення батьківських.
Оскільки заявник не був учасником цивільної справи за позовом Служби у справах дітей Жовтневої районної в м. Луганську ради в інтересах дитини, ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 до ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 про позбавлення батьківських, він не наділений правом звертатися до суду із заявою про відновлення втраченого судового провадження в даній справі.
На підставі викладеного, відповідно до ст.185 ч.4 п.1 ЦПК України, вважаю необхідним повернути заяву про відновлення втраченого судового провадження.
Керуючись ст.ст.185 ч.4, 488-492 ЦПК України, суддя,-
ПОСТАНОВИВ:
Заяву Сєвєродонецької обласної санаторної школи про відновлення втраченого судового провадження, по цивільній справі №2-3644/12 від 26.06.2012 року за позовом Служби у справах дітей Жовтневої районної в м. Луганську ради в інтересах дитини, ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 до ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 про позбавлення батьківських, в частині рішення Жовтневого районного суду м. Луганська №2-3644/12 від 26.06.2012 року - повернути заявнику.
Ухвала може бути оскаржена шляхом подання апеляційної скарги безпосередньо до Дніпровського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Суддя О. О. Порошина
Суд | Синельниківський міськрайонний суд Дніпропетровської області |
Дата ухвалення рішення | 26.06.2023 |
Оприлюднено | 30.06.2023 |
Номер документу | 111855482 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Заява про відновлення втраченого провадження |
Цивільне
Синельниківський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Твердохліб А. В.
Цивільне
Синельниківський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Твердохліб А. В.
Цивільне
Синельниківський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Порошина О. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні