Справа № 761/22055/20
Провадження № 2/761/2645/2021
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
24 березня 2021 року Шевченківський районний суд м. Києва в складі:
головуючого - судді - Мальцева Д.О.
за участю секретаря - Войновський О.І.
позивач ОСОБА_1
представник відповідача-1 Сабодаш Р.Б.
представник відповідача-2 Амірова Ю.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання позивача про витребування доказів у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Національної академії прокуратури України в особі Лквідаційної комісії, Тренінговий центр прокурорів України, третя особа яка не заявляє самостійні вимоги на предмет спору Офіс Генерального прокурора про визнання незаконним і скасування наказу про звільнення, поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу, -
ВСТАНОВИВ:
У провадженні Шевченківського районного суду м. Києва перебуває вказана цивільна справа.
У судовому засіданні позивачем подано клопотання про витребування доказів. Позивач зазначає, що з метою належного обґрунтування позовних вимог і для розгляду справи по суті необхідно здійснити аналіз та порівняння статутів організацій, положень про структурні підрозділи, посадових інструкцій . За допомогою вказаних доказів доводиться наявність посад які б позивач міг обіймати. Також вказані докази доводять факт дискримінації у праці та порушення право на працевлаштування працівників реорганізованої установи. Самостійно позивач не має можливості отримати вказані докази, оскільки з метою недопущення психологічного приниження членів його родини які продовжують працювати позивач не звертався до відповідачів, а користуючись положеннями ст.84 ЦПК України звернувся з даним клопотанням до суду.
У судовому зсіданні представники відповідачів заперечували проти задоволення клопотання.
Дослідивши подане клопотання, заслухавши пояснення позивача, представників відповідача, суд дійшов наступного висновку.
Відповідно до ст.43 ЦПК України учасники справи, у тому числі, мають право подавати докази, заяви клопотання, надавати пояснення суду та інше.
Відповідно до ст.76 ЦПК України доказами у справі є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи та інші обставини, які мають значення для вирішення справи. Ці дані встановлюються такими засобами письмовими, речовими і електронними доказами, висновками експертів, показаннями свідків.
Крім цього відповідно до ст. 77 ЦПК України належними доказами є докази, що містять інформацію щодо предмета доказування. При цьому суд не бере до уваги докази що не стосуються предмету доказування.
Разом з тим, відповідно до ч. 2 ст. 78 ЦПК України обставини справи, які за законом мають бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватися іншими засобами доказування.
Разом з тим, відповідно до ч. 2 ст. 78 ЦПК України обставини справи , які за законом мають бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватися іншими засобами доказування.
Відповідно до ст.84 ЦПК України учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом. Таке клопотання повинно бути подане в строк, зазначений у частинах другій та третій статті 83 цього Кодексу. Якщо таке клопотання заявлено з пропуском встановленого строку, суд залишає його без задоволення, крім випадку, коли особа, яка його подає, обґрунтує неможливість його подання у встановлений строк з причин, що не залежали від неї.
Оскільки позивачем не обґрунтовано, які саме обставини ним будуть доводитись та обґрунтовуватись враховуючи зміст та вимоги позовних вимог суд дійшов до висновку про відмову у задоволенні клопотання.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст.2, 43, 77, 76, 84 ЦПК України, суд,
УХВАЛИВ:
Відмовити у задоволенні клопотання позивача про витребування доказів у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Національної академії прокуратури України в особі Лквідаційної комісії, Тренінговий центр прокурорів України, третя особа яка не заявляє самостійні вимоги на предмет спору Офіс Генерального прокурора про визнання незаконним і скасування наказу про звільнення, поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу
Ухвала оскарженню не підлягає . Заперечення на ухвали що не підлягають оскарженню окремо від рішення суду включаються до апеляційної скарги на рішення суду.
Суддя
Суд | Шевченківський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 24.03.2021 |
Оприлюднено | 04.07.2023 |
Номер документу | 111928460 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них |
Цивільне
Шевченківський районний суд міста Києва
Мальцев Д. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні