КИЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД м.ПОЛТАВИ
Справа №552/3113/23
Провадження № 2/552/4165/23
У Х В А Л А
10.07.2023 року м.Полтава
Київський районний суд м. Полтави в складі судді Миронець О.К. за участі секретаря судового засідання Савченко О.О., розглянувши цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Об?єднаня співвласників багатоквартирного будинку «Пушкіна-116» про стягнення вихідної допомоги та компенсації за порушення строків розрахунку з працівником внаслідок його звільнення
В С Т А Н О В И В:
В провадженні Київського районного суду м. Полтави перебуває цивільна справа за позовною заявою ОСОБА_1 до Об?єднаня співвласників багатоквартирного будинку «Пушкіна-116» про стягнення вихідної допомоги та компенсації за порушення строків розрахунку з працівником внаслідок його звільнення.
Від представника позивача ОСОБА_2 , надійшло клопотання про проведення судового засідання у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.
Суд, дослідивши матеріали справи, дійшов до наступних висновків.
Відповідно вимог ч.3ст.212 ЦПК України, учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відео конференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного цифрового підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему.
Суд може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду, визначеному судом, тобто, прийняття рішення щодо проведення судового засідання в режимі відеоконференції є правом суду.
Аналіз наведеної норми свідчить, що прийняття рішення щодо проведення судового засідання в режимі відеоконференції є правом суду. Вказана норма не передбачає обов`язку проведення судового засідання в режимі відеоконференції в разі наявності про це клопотання сторони.
Випадки, в яких суд може постановити ухвалу про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції не визначені у законі. Проте, необхідність здійснення відеоконференції, на думку суду, визначається з врахуванням обставин справи, її складності та потреби у наданні пояснень залучених спеціалістів чи інших учасників процесу, які за станом здоров`я чи з інших незалежних від цих осіб причин не можуть бути присутніми у засіданні суду, а їх участь є обов`язковою.
Суд вважає, що викладені у заяві підстави є недостатніми для застосування вимогстатті 212 ЦПК України, оскільки, такі обставини не позбавляють представника позивача можливості безпосередньої участі в судовому засіданні в приміщенні суду, в провадженні якого перебуває справа.
Враховуючи відсутність виключних обставин для здійснення розгляду справи в режимі відеоконференції, суд дійшов висновку про відмову у задоволенні клопотання представника позивача Брожко Н.І.,про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у справі.
Керуючись ст. ст.212,260 ЦПК України, суд
У Х В А Л И В:
У задоволенні клопотання представника позивача Брожко Наталії Ігорівни про проведення судового засідання в режимі відеоконференції,по цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1 доОб?єднаня співвласниківбагатоквартирного будинку«Пушкіна-116»про стягненнявихідної допомогита компенсаціїза порушеннястроків розрахункуз працівникомвнаслідок йогозвільнення- відмовити.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Миронець О.К.
Суд | Київський районний суд м. Полтави |
Дата ухвалення рішення | 10.07.2023 |
Оприлюднено | 11.07.2023 |
Номер документу | 112083589 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них про виплату заробітної плати |
Цивільне
Київський районний суд м. Полтави
Миронець О. К.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні