Ухвала
від 24.07.2023 по справі 950/540/23
ЛЕБЕДИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Лебединський районний суд Сумської області

Справа № 950/540/23

Номер провадження 2/950/227/23

У Х В А Л А

"24" липня 2023 р. Лебединський районний суд Сумської області

в складі: головуючого - судді Стеценко В. А.

за участю секретаря Радковської О.В.,

розглянувши у підготовчому судовому засіданні в м. Лебедині справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа служба у справах дітей виконавчого комітету Лебединської міської ради Сумської області про визначення місця проживання дитини разом з батьком та за зустрічним позовом адвоката Казміренко Лариси Олексіївни, яка діє в інтересах ОСОБА_2 до ОСОБА_1 , треті особи служба у справах дітей виконавчого комітету Лебединської міської ради Сумської області, Управління служби у справах дітей Сумської міської ради про визначення місця проживання дитини разом з матір`ю;

В С Т А Н О В И В:

Позивач звернувся до суду з даним позовом до відповідачки, мотивуючи свої вимоги тим, що 12.12.2017 року Лебединським міським відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Сумській області між сторонами був зареєстрований шлюб, який рішенням Лебединського районного суду Сумської області від 27.02.2023 року було розірвано.

Від шлюбу сторони мають спільного сина ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , якого відповідачка забрала з його постійного місця проживання і позивач позбавлений можливості спілкування з сином та не знає його місцезнаходження, умови проживання, тому він звернувся до суду та просив визначити місце проживання малолітнього ОСОБА_3 разом з батьком.

Відповідачка таїї представникпроти задоволенняпозовних вимогзаперечили,представник подалазустрічну позовнузаяву про визначення місця проживання дитини разом з матір`ю.

В підготовчому судовому засіданні представник позивача-відповідача позовні вимоги підтримала та просила витребувати з КНП Сумської обласної ради «Обласна клінічна спеціалізована лікарня» інформацію щодо лікування ОСОБА_2 в період з січня 2020 року до теперішнього часу, з зазначенням періодів стаціонарного та амбулаторного лікування та інформацію щодо перебування її на обліку в лікарів даної лікарні.

Представник відповідачки-позивачки в підготовчому судовому засіданні проти задоволення поданого клопотання заперечила, мотивуючи це тим, що ними разом із зустрічним позовом вже подано докази щодо стану здоров`я ОСОБА_2 .

Відповідно до вимог абз. 3 ч. 2 ст.159 СК України під час вирішення спору щодо участі одного з батьків у вихованні дитини береться до уваги ставлення батьків до виконання своїх обов`язків, особиста прихильність дитини до кожного з них, вік дитини, стан її здоров`я та інші обставини, що мають істотне значення, в тому числі стан психічного здоров`я одного з батьків, зловживання ним алкогольними напоями або наркотичними засобами.

Відповідно до вимог ст.ст. 12, 81 ЦПК України цивільне судочинство здійснюється на засадах змагальності сторін. Кожна сторона зобов`язана довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень. Докази подаються сторонами та іншими особами, які беруть участь у справі і щодо яких у сторін та інших осіб, які беруть участь у справі, виникає спір.

Згідно вимог ст. 84 ЦПК України у випадках, коли щодо отримання доказів у сторін та інших осіб, які беруть участь в справі є складнощі, суд за їх клопотанням зобов`язаний витребувати такі докази.

Вислухавши сторони та вивчивши матеріали справи, суд бере до уваги, що під час вирішення спору щодо участі батьків у вихованні дитини повинен враховуватись стан психічного здоров`я батьків, що кожна сторона має право здійснювати захист своїх прав та інтересів на власний розсуд, а тому не може взяти до уваги доводи представника відповідачки-позивачки щодо наявності в матеріалах справи певних доказів і вважає необхідним заяву про витребування доказів задовольнити в повному обсязі.

На підставі вище наведеного, керуючись ст.ст. 84, 259-260 ЦПК України;

У Х В А Л И В:

Заяву представника позивача-відповідача адвоката Берестовської Світлани Олександрівни про витребування доказів у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 ,третя особаслужба усправах дітейвиконавчого комітетуЛебединської міськоїради Сумськоїобласті провизначення місцяпроживання дитиниразом збатьком таза зустрічнимпозовом адвокатаКазміренко ЛарисиОлексіївни,яка дієв інтересах ОСОБА_2 до ОСОБА_1 ,треті особислужба усправах дітейвиконавчого комітетуЛебединської міськоїради Сумськоїобласті,Управління службиу справахдітей Сумськоїміської радипро визначеннямісця проживаннядитини разомз матір`юзадовільнити.

Витребувати з Комунального некомерційного підприємства Сумської обласної ради «Обласна клінічна спеціалізована лікарня», яка розташована : Україна, 42001, Сумська обл., м. Ромни, б. Європейський буд. 29, код ЄДРПОУ- 02000369 інформацію:

- щодо лікування ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , РНКОПП: НОМЕР_1 у період з січня 2020 року до теперішнього часу, з зазначенням періодів стаціонарного та амбулаторного лікування.

- чи перебуває ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , РНКОПП: НОМЕР_1 на обліку в лікарів КНП «Обласна клінічна спеціалізована лікарня», якщо перебуває, то у лікаря якої спеціалізації, з якого часу, та з яким діагнозом.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Володимир СТЕЦЕНКО

СудЛебединський районний суд Сумської області
Дата ухвалення рішення24.07.2023
Оприлюднено25.07.2023
Номер документу112363867
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них

Судовий реєстр по справі —950/540/23

Ухвала від 05.02.2025

Цивільне

Лебединський районний суд Сумської області

Стеценко В. А.

Ухвала від 14.01.2025

Цивільне

Лебединський районний суд Сумської області

Стеценко В. А.

Ухвала від 07.08.2024

Цивільне

Лебединський районний суд Сумської області

Стеценко В. А.

Ухвала від 10.07.2024

Цивільне

Лебединський районний суд Сумської області

Стеценко В. А.

Ухвала від 25.04.2024

Цивільне

Лебединський районний суд Сумської області

Стеценко В. А.

Ухвала від 27.09.2023

Цивільне

Лебединський районний суд Сумської області

Стеценко В. А.

Ухвала від 15.08.2023

Цивільне

Лебединський районний суд Сумської області

Стеценко В. А.

Ухвала від 24.07.2023

Цивільне

Лебединський районний суд Сумської області

Стеценко В. А.

Ухвала від 15.05.2023

Цивільне

Лебединський районний суд Сумської області

Стеценко В. А.

Ухвала від 10.04.2023

Цивільне

Лебединський районний суд Сумської області

Стеценко В. А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні