Ухвала
від 26.07.2023 по справі 277/210/23
ЖИТОМИРСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Справа №277/210/23 Головуючий у 1-й інст. Гресько В. А.

Категорія 32 Доповідач Микитюк О. Ю.

У Х В А Л А

26 липня 2023 року Житомирський апеляційний суд у складі:

головуючого :Микитюк О.Ю.

суддів:Григорусь Н.Й., Борисюка Р.М.

розглянувши клопотання адвоката Грабового Олександра Анатолійовича, який діє в інтересах ОСОБА_1 , про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції

у справі за позовом ОСОБА_1 до Приватно орендного сільськогосподарського підприємства «Колос» про розірвання договору оренди земельної ділянки,

в с т а н о в и в :

Рішенням Ємільчинського районного суду Житомирської області від 31 травня 2023 року у задоволенні позовних вимог відмовлено.

Не погоджуючись із вказаним рішенням, 03.07.2023 ОСОБА_2 , який діє в інтересах ОСОБА_1 , подав апеляційну скаргу.

Ухвалами Житомирського апеляційного суду від 18.07.2023 відкрито провадження, призначено справу до розгляду на 10 год. 00 хв. 25.09.2023.

В апеляційній скарзі адвокат Грабовий О.А., який діє в інтересах ОСОБА_1 , заявив клопотання про проведення усіх судових засідань по даній справі в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Клопотання підлягає частковому задоволенню з наступних підстав.

Відповідно дост.212 ЦПК Українипередбачено, що учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного цифрового підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему.

Відповідно до ч.5ст.212 ЦПК Україниризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Враховуючи викладене, клопотання адвоката Грабового О.А., який діє в інтересах ОСОБА_1 , про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів слід задовольнити частково.

Керуючись ст.ст.212,353 ЦПК України, суд

у х в а л и в :

Клопотання адвоката Грабового Олександра Анатолійовича, який діє в інтересах ОСОБА_1 , про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції задовольнити частково.

Судове засідання призначене до розгляду на 10 год. 00 хв. 25 вересня 2023 року провести в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Попередити адвоката Грабового Олександра Анатолійовича, що відповідно до ч.5ст.212 ЦПК України, ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Відеоконференція буде проведена за допомогою програмного забезпечення «Easyсon».

Для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду адвокату Грабовому Олександру Анатолійовичу необхідно використовувати комп`ютерну техніку або смартфони з доступом в мережу Інтернет, які дозволяють передавати аудіосигнал та відеозображення.

Попередити адвоката Грабового Олександра Анатолійовича про необхідність забезпечення участі у конференції з приміщення, яке б виключало наявність сторонніх звуків (шуму).

Копію ухвали про участь особи в судовому засіданні в режимі відеоконференції направити негайно особі, яка братиме участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.

Головуючий: Судді:

СудЖитомирський апеляційний суд
Дата ухвалення рішення26.07.2023
Оприлюднено28.07.2023
Номер документу112451351
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них оренди

Судовий реєстр по справі —277/210/23

Постанова від 23.10.2023

Цивільне

Житомирський апеляційний суд

Микитюк О. Ю.

Ухвала від 26.07.2023

Цивільне

Житомирський апеляційний суд

Микитюк О. Ю.

Ухвала від 18.07.2023

Цивільне

Житомирський апеляційний суд

Микитюк О. Ю.

Ухвала від 18.07.2023

Цивільне

Житомирський апеляційний суд

Микитюк О. Ю.

Ухвала від 18.07.2023

Цивільне

Житомирський апеляційний суд

Микитюк О. Ю.

Рішення від 31.05.2023

Цивільне

Ємільчинський районний суд Житомирської області

Гресько В. А.

Ухвала від 21.02.2023

Цивільне

Ємільчинський районний суд Житомирської області

Гресько В. А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні