Справа № 639/4109/23
Провадження №1-кс/639/1342/23
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
09 серпня 2023 року м. Харків
Слідчий суддя Жовтневого районного суду м. Харкова ОСОБА_1 , за участю секретаря ОСОБА_2 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Харкові провадження за клопотанням старшого слідчого СВ ВП №1 ХРУП №3 ГУНП в Харківській області старшого лейтенанта поліції ОСОБА_3 кримінальному провадженню №12023221210000183 від 01.03.2023 про арешт майна,
в с т а н о в и в :
До Жовтневого районного суду м. Харкова надійшло клопотання старшого слідчого СВ ВП №1 ХРУП №3 ГУНП в Харківській області старшого лейтенанта поліції ОСОБА_3 , яке погоджено прокурором Новобаварської окружної прокуратури м. Харкова ОСОБА_4 , про арешт майна по кримінальному провадженню, внесеному 01.03.2023 до Єдиного реєстру досудових розслідувань під №12023221210000183 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 332 КК України.
В обґрунтування клопотання орган досудового розслідування посилався на те, що досудовим розслідуванням по вказаному кримінальному провадженню встановлено, що група невстановлених осіб на території Новобаварського району м.Харкова, з корисливих спонукань вимагають грошову винагороду за організацію незаконного перетину державного кордону України.
Під час досудового розслідування слідчим надано доручення співробітникам УМП ГУНП в Харківській області про проведення слідчих (розшукових) дій у порядку ст. 40 КПК України, щодо встановлення осіб причетних до вчинення кримінального правопорушення.
В ході проведення аналізу наданих списків волонтерів, отримання дозволу на виїзд яких було ініційовано благодійною організацією, було виявлено, що переважна більшість осіб призовного віку, яким було надано зазначений дозвіл, виїхали з України та назад не повернулись.
За результатами виконаного доручення встановлено, що 05.10.2022 у м. Харкові була заснована благодійна організація «Благодійний фонд «Сердце Слобожанщини», код ЄРДПОУ 44893675, власником якої являться ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , засновник ОСОБА_6 .
В подальшому, в ході оперативного відпрацювання, було встановлено, що ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , особисто зустрічається з особами призовного віку, заключає з ними договір від імені своєї організації та видає посвідчення волонтера.
Далі за грошову винагороду в сумі від 3000 до 5000 доларів США, надсилав відповідні документи до ХОВА для отримання дозволу на виїзд, а також реєстрації до системи «ШЛЯХ». Тим самим створює для осіб призивного віку умови для безперешкодного перетину державного кордону України. Після чого особа призивного віку перетинає державний кордон України як волонтер, та більше не повертається встановлений законом строк.
Так, ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , паспорт громадянина України НОМЕР_1 від 31.10.2005 року, виданий МВМ Дзержинського РВ УМВС в Харківській області, посвідчення водія НОМЕР_2 , категорія В з 28.09.2007 року, який зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 , також може мешкати та користуватись приватним домоволодінням своєї цивільної дружини (співмешканки) ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , розташований за адресою: АДРЕСА_2 . Останній здійснює свою протиправну діяльність у офісному приміщенні, яке розташоване в цокольному поверсі будинку, за адресою: АДРЕСА_3 , шляхом організації та проведення зустрічей, координації та узгодження дій осіб призивного віку, для подальшого перетину їх через державний кордон України.
Надалі, в ході проведення НСРД був встановлений ОСОБА_8 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_4 , фактично мешкає за адресою: АДРЕСА_3 та користується транспортним засобом: марка ТЗ «Skoda»; модель ТЗ: «Octavia А5 COMBI», в кузові чорного кольору, 2006 року випуску, державний реєстраційний номер ТЗ: НОМЕР_3 , який зареєстрований на його батька, гр. ОСОБА_9 , ІНФОРМАЦІЯ_4 .
Так, ОСОБА_8 , сприяє гр. ОСОБА_5 у його злочинній діяльності та займається питанням щодо внесення людей в «ШЛЯХ», інколи присутній або особисто зустрічається з особами призивного віку.
Враховуючи викладене, останні створюють для осіб призивного віку умови для безперешкодного перетину державного кордону України. Після чого особа призивного віку перетинає державний кордон України як волонтер, та більше не повертається в установлений законом строк, а саме: не більше 30 календарнихднів з дня перетину державного кордон, відповідно до постанови КМУ України № 57 від 27 січня 1995 р.
Враховуючи вказані відомості ухвалою слідчого судді Жовтневого районного суду м. Харкова від 28.07.2023 у справі № 639/4109/23 задоволено клопотання слідчого погодженого з прокурором та надано дозвіл на проведення обшуку за адресою: АДРЕСА_3 , де фактично мешкає ОСОБА_8 ,з метою виявлення, фіксації та вилучення відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукування знаряддя кримінального правопорушення та майна, яке здобуто було у результаті його вчинення, а саме: інформації про обставини вчинення кримінального правопорушення, яка міститься на комп`ютерах, планшетах, ноутбуках, мобільних пристроях, сім-картках мобільних операторів, електронних носіях інформації (жорстких дисків, лазерних дисків, USB-флеш-накопичувачів), без права вилучення електронних носіїв інформації, а також банківські картки, чорнові записи, зошити, блокноти, печатки, установчі документи, а також документальне оформлення пакету документів, які необхідні для офіційного перетину через державний кордон України(в тому числі документи для реєстрації та оформлення волонтерів, для здійснення подальшої волонтерської діяльності, дозвільні документи, які подаються до системи «ШЛЯХ» для отримання ліцензії для офіційного виїзду та перетину кордону),що спростовують або підтверджують вчинення даного кримінального правопорушення, а також інші речі, які зберегли на собі сліди вчинення кримінального правопорушення та інші документи на яких міститься інформація про обставини кримінального правопорушення, або предметах що спростовують або підтверджують вчинення даного кримінального правопорушення, а також свідчать про протиправну діяльність причетних до вказаного кримінального правопорушення, оскільки мають значення для встановлення істини у справі, і можуть виступати в якості речових доказів по кримінальному провадженню, так як проведення обшуку відповідно до ухвали слідчого судді є раптовою слідчою дією, що не дасть можливості фігурантам, знищити та приховати речі та документи, що планується віднайти.
31 липня 2023 року (слідча дія почалась 14 год. 05 хв., слідча дія закінчена 16 год. 48 хв.) старшим слідчим СВ ВП №1 ХРУП №3 ГУНП в Харківській області проведено обшук приватного домоволодіння, а саме житлового будинку з надвірними будівлями, що розташоване за адресою: АДРЕСА_3 , виявлено та вилучено наступне:
В житловому будинку вилучено банківську карту АТ «Універсал Банк» НОМЕР_4 до 08/24.
В особистій сумці ОСОБА_8 виявлено та вилучено:
-банківська карта АТ «Універсал Банк» НОМЕР_5 до 12/24;
-банківська карта АТ «Універсал Банк» НОМЕР_6 до 08/29;
-банківська карта ПУМБ НОМЕР_7 до 07/25;
-банківська карта Payoneer НОМЕР_8 до 10/24;
-банківська карта ПриватБанк НОМЕР_9 до 07/28;
-Macboocks/nC0 (нуль) 2 R73GNH3QD із зарядним пристроєм та сумкою синього кольору для ноутбуків;
-посвідчення волонтера БО «БФ «Серце Слобожанщини» на ім`я ОСОБА_8 №1/12-7;
-договір на проводження волонтерської діяльності №015 від 27.01.2023 між БО «БФ «Добре і рідне серце» та ОСОБА_10 на 4 арк.;
-лист БО «БФ Серце України» на ім`я ОСОБА_11 на 1 арк.;
-лист БО «БФ Сердце України» б/н на 1 арк.;
-витяг з розпорядження № 694 від 25.07.2023 Київської ОВА на ім`я ОСОБА_11 1 арк.;
-мобільний телефон Xiaomi mi 8, imei: НОМЕР_10 та НОМЕР_11 .
Посилаючись на вказане вище, сторона обвинувачення зазначає, що зазначене майно зберегло на собі сліди кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 332 КК України, та має бути використано для проведення подальших слідчих (розшукових) дій, має значення для подальшого встановлення кола осіб, причетних до вчинення вказаного кримінального правопорушення, а також містить інші відомості, які можуть бути використані як доказ факту та обставин, що встановлюються під час кримінального провадження, а тому, з метою забезпечення збереження речових доказів та для запобігання можливості його приховування, пошкодження, псування, знищення, перетворення, відчуження та використання в подальшому в протиправній діяльності, просить накласти на нього арешт.
В судове засідання прокурор та представник власника майна не з`явились, подали клопотання про розгляд справи без їх участі, а тому відповідно до ч.1 ст.172 КПК України клопотання розглянуто за їх відсутності. При цьому представник власника майна адвокат ОСОБА_12 в поданій до суду письмовій заяви просив відмовити в задоволенні клопотання щодо арешту Macboocks/nC0 та мобільного телефону «Xiaomi mi 8», посилаючись на те, що вказані речі не зазначені в ухвалі про дозвіл на проведення обшуку.
Дослідивши додані до клопотання матеріали, перевіривши доводи клопотання, приходжу до такого.
Судовим розглядом встановлено, що СВ ВП №1 ХРУП №3 ГУНП в Харківській області здійснюється досудове розслідування по кримінальному провадженню №12023221210000183 від 01.03.2023, по якому 01.08.2023 ОСОБА_5 повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 332 КК України (організація незаконного переправлення осіб через державний кордон України, керівництво такими діями, вчинені з корисливих мотивів) за таких обставин:
Так, у ОСОБА_5 у невстановлений досудовим розслідуванням час та місці, однак не пізніше 31.07.2023, в період воєнного стану, поширеного на території України, будучи обізнаними про Указ Президента України № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» та Закон України № 2102-ІХ від 24.02.2022 «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» та Указ Президента України N° 69/2022 від 24.02.2022 «Про загальну мобілізацію», яким у зв`язку з військовою агресією Російської Федерації проти України та з метою забезпечення оборони держави, підтримання бойової і мобілізаційної готовності Збройних Сил України та інших формувань, на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони військових України, відповідно до ч 2 ст. 102, .п .п , 1 17, 20 ч. 1 ст. 106 Конституції України, оголошено проведення загальної мобілізації на території Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей, міста Києва, виник злочинний умисел спрямований на організацію незаконного перетину державного кордону України, осіб чоловічої статті призивного віку через державний кордон України під час воєнного стану.
На період дії правового режиму воєнного стану чоловікам, громадянам України, віком від 18 до 60 років, а також жінкам - військовозобов`язаним обмежено виїзд за межі України, крім військовозобов`язаних, які не підлягають призову на військову службу під час мобілізації відповідно до ст. 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію». Постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2022 № 615 «Про внесення змін од постанов Кабінету Міністрів України від 27 січня 1995 р. № 57 і від 3 березня 2022 р. № ° 194, передбачено, що у разі введення в Україні воєнного стану пропуск водіїв, що здійснюють перевезення медичних вантажів, гуманітарної допомоги автомобільними транспортними засобами для потреб Збройних Сил, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, а також населення України, через державний кордон здійснюється уповноваженими службовими особами Державної прикордонної службиУкраїни за наявності відповідних рішень про виїзд за межі України, виконання правил перетину державного кордону України та за наявності інформації про особу у відповідній інформаційній системі, адміністратором якої є Укртрансбезпека («ШЛЯХ»).
Рішення про виїзд за межі України водіїв, що здійснюють перевезення для потреб Збройних Сил, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, а також медичних вантажів, гуманітарної допомоги автомобільними транспортними засобами, приймається Мінінфраструктури або обласними, Київською міською військовими адміністраціями за наявності відповідного обґрунтування щодо обсягів вантажів та кількості транспортних засобів, необхідних для їх перевезення, у листах від будь-якого з таких органів, підприємств, установ, організацій, закладів.
Реалізуючи свій злочинний умисел, ОСОБА_5 , будучи засновником благодійної організації «Благодійний фонд «Сердце Слобожанщини», керуючись корисливим мотивом, займався підшукуванням громадян України, які не маючи на те законних підстав, виявили б бажання незаконно перетнути державний кордон України, під виглядом водіїв - волонтерів, за умови надання йому грошової винагороди, а також власних персональних даних у вигляді копій особистих документів тощо, з яким в подальшому заключав договори щодо подальшої волонтерської діяльності та видав свідоцтво волонтера, в свою чергу ОСОБА_5 , надсилав листи до військових адміністрацій, для внесення до системи «ШЛЯХ», що надало б таким особам дозвіл для безперешкодного, незаконного перетину державного кордону, для власних цілей останніх, але не пов`язаних з гуманітарною діяльністю.
Так, ОСОБА_5 , наприкінці лютого місця 2023 року, більш точний час, досудовим розслідуванням не встановлений, знаходячись у невстановленому місці, достовірно знаючи про вищевказані обмеження щодо виїзду за межі України чоловікам громадянам України, віком від 18 до 60 років, діючи умисно, маючи прямий умисел на вчинення злочину, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер свого діяння та передбачаючи його суспільно небезпечні наслідки і бажаючи їх настання, діючи з корисливих мотивів, з метою особистого збагачення, засобами телефонного зв`язку, в ході спілкування, повідомив та запевнив раніше не знайомого ОСОБА_13 , який виявив бажання скористатись послугами перетину державного кордону України для свого сина ОСОБА_14 та свого товариша ОСОБА_15 , що може посприяти у перетині державного кордону України.
У подальшому, ОСОБА_5 , діючи з метою досягнення свого злочинного наміру, у період часу з 30.03.2023 по 05.07.2023, знаходячись за адресою: м. Харків, проспект Льва Ландау, будинок 12, де розташоване офісне приміщення, в ході особистих зустрічей з ОСОБА_13 , остаточно повідомив та визначив, що за грошову винагороду у розмірі 6500 доларів США, може посприяти у незаконному перетину державного кордону України, шляхом надання порад, вказівок та координації дій щодо особливостей незаконного перетину державного кордону в якості водія-волонтера, включеного до інформаційної системи («ШЛЯХ»), адміністратором якої є Укртрансбезпека, яка надає право на перетин державного кордону особі чоловічої статі призивного віку у дію військового час, як волонтеру. При цьому, ОСОБА_5 , зазначив, що для цього необхідно здійснити передоплату у розмірі 3000 доларів США та надати копії особистих документів для підготовки пакету документів, що надають таке право, а саме: паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон та посвідчення водія.
Одночасно з тим, ОСОБА_13 , погодився на викладені умови, для перетину державного кордону його товаришем ОСОБА_15 та 05.07.2023, в ході контролю за вчиненням злочину, за адресою розташування офісного приміщення, а саме: АДРЕСА_3 , зустрівся з ОСОБА_5 , де передав останньому передоплату у розмірі 3000 доларів США з метою подальшого внесення відомостей до інформаційної системи («ШЛЯХ»), що надає змогу здійснити перетин державного кордону України.
У подальшому, ОСОБА_5 , з метою доведення свого злочинного умислу до кінця, 31.07.2023, приблизно о 13:15 год., перебуваючи за адресою: м. Харків, проспект Льва Ландау, будинок 12, під час контролю за вчиненням злочину в ходів ході особистої зустрічі з ОСОБА_13 , отримав від останнього грошові кошти у вигляді 3500 доларів США з наданням одночасного інструктажу останньому, шляхом надання порад, вказівок та координація дій щодо особливостей незаконного перетину державного кордону в якості водія-волонтера, включеного до інформаційної системи («ШЛЯХ»), адміністратором якої є Укртрансбезпека, який здійснює перевезення гуманітарних вантажів автомобільним транспортним засобом для потреб Збройних Сил України, тобто відповідних засобів, схиливши останнього до вчинення таких дій та визначивши порядок подальших дій останнього, після чого, знаходячись за той самою адресою, був затриманий працівниками правоохоронних органів.
При цьому 31.07.2023 (слідчадія почалась14год.05хв.,слідча діязакінчена 16год.48хв.) напідставі ухвалислідчого суддіЖовтневого районногосуду м.Харкова від28.07.2023старшим слідчимСВ ВП№1ХРУП №3ГУНП вХарківській областіпроведено обшукпідвального приміщення,де маєтьсяофісне приміщення,що розташованеза адресою: АДРЕСА_3 , виявлено та вилучено наведене в клопотанні майно (речі та документи), зазначені вище.
Власником зазначеного майна є ОСОБА_8 , який є фігурантом вказаного кримінального провадження, адже наявні підстави вважати, що останній сприяв ОСОБА_5 у його злочинній діяльності та займався питанням щодо внесення людей в систему «ШЛЯХ», інколи присутній або особисто зустрічається з особами призивного віку.
Обставини, на які посилається сторона обвинувачення підтверджуються доданими до клопотаннями доказами: витягом з єдиного реєстру досудових розслідувань та копією матеріалів кримінального провадження.
За змістом ч. 2 ст. 167 КПК України тимчасово вилученим може бути майно у вигляді речей, документів, грошей тощо, щодо яких є достатні підстави вважати, що вони: 1)підшукані,виготовлені,пристосовані чивикористані якзасоби чизнаряддя вчиненнякримінального правопорушеннята (або)зберегли насобі йогосліди; 2) призначалися (використовувалися) для схиляння особи до вчинення кримінального правопорушення, фінансування та/або матеріального забезпечення кримінального правопорушення або винагороди за його вчинення; 4) одержані внаслідок вчинення кримінального правопорушення та/або є доходами від них, а також майно, в яке їх було повністю або частково перетворено.
Частиною 2 статті 167 КПК України встановлено, що тимчасове вилучення майна може здійснюватися під час обшуку, огляду.
Отже, майно, на яке просить накласти арешт орган досудового розслідування має статус тимчасово вилученого.
Відповідно до ч. 1 ст. 170 КПК України арештом майна є тимчасове, до скасування у встановленому цим Кодексом порядку, позбавлення за ухвалою слідчого судді або суду права на відчуження, розпорядження та/або користування майном, щодо якого існує сукупність підстав чи розумних підозр вважати, що воно є доказом кримінального правопорушення, підлягає спеціальній конфіскації у підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, третіх осіб, конфіскації у юридичної особи, для забезпечення цивільного позову, стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди, можливої конфіскації майна.
Згідно п. 1 ч. 2 ст. 170 КПК України арешт майна допускається з метою забезпечення збереження речових доказів.
01.08.2023 вищезазначені документи та речі визнано речовими доказами у вказаному кримінальному провадженні.
З приписів ч. 3 ст. 170 КПК України вбачається, що у випадку, передбаченому пунктом 1 частини другої цієї статті, арешт накладається на майно будь-якої фізичної або юридичної особи за наявності достатніх підстав вважати, що воно відповідає критеріям, зазначеним у статті 98 цього Кодексу.
Статтею 98 КПК України встановлено, що речовими доказами є матеріальні об`єкти, які були знаряддям вчинення кримінального правопорушення, зберегли на собі його сліди або містять інші відомості, які можуть бути використані як доказ факту чи обставин, що встановлюються під час кримінального провадження, в тому числі предмети, що були об`єктом кримінально протиправних дій, гроші, цінності та інші речі, набуті кримінально протиправним шляхом або отримані юридичною особою внаслідок вчинення кримінального правопорушення.
При цьому, стороною обвинувачення доведено, що є достатні підстави вважати, що вилучене в ході проведення обшуку 31.07.2023 за адресою: АДРЕСА_3 , майно як безпосередньо, так і інформація, яка на ньому міститься, відповідає критеріям, зазначеним у статті 98 цього Кодексу, вказане майно має суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, є можливість використання вилученого майна як доказу у кримінальному провадженні.
З огляду на викладене, приходжу до висновку, що клопотання про арешт майна є обґрунтованим та підлягає задоволенню.
Водночас, відповідно до абз. 2 ч. 1 ст. 159 КПК Українитимчасовий доступ до електронних інформаційних систем, комп`ютерних систем або їх частин, мобільних терміналів систем зв`язку здійснюється шляхом зняття копії інформації, що міститься в таких електронних інформаційних системах, комп`ютерних системах або їх частинах, мобільних терміналах систем зв`язку, без їх вилучення.
Згідно абз. 4 ч. 2 ст. 168 КПК України, у разі необхідності слідчий чи прокурор виготовляє за допомогою технічних, програмно-технічних засобів, апаратно-програмних комплексів копії інформації, що міститься в інформаційних (автоматизованих) системах, електронних комунікаційних системах, інформаційно-комунікаційних системах, комп`ютерних системах, їх невід`ємних частинах. Копіювання такої інформації здійснюється із залученням спеціаліста.
Таким чином, слідчий суддя покладає на орган досудового розслідування обов`язок за участю спеціаліста (експерта) зняти інформацію з відповідних мобільних терміналів та комп`ютерної техніки, після чого повернути його власнику майна.
Враховуючи неприбуттяв судовезасідання всіхосіб,які берутьучасть усудовому провадженні,фіксування задопомогою технічнихзасобів кримінальногопровадження всуді нездійснювалося,що відповідаєположенням ч.4ст.107КПК України.
Керуючись ст. ст. 132, 167-174 КПК України, слідчий суддя,
п о с т а н о в и в :
Клопотання прокурора - задовольнити.
Накласти арештна майно,шляхом забороникористування,володіння тарозпорядження,яке буловилучене 31.07.2023під часпроведення обшукуза адресою: м.Харків, вул. Бондарівська, буд. 12, а саме на:
-банківську картку АТ «Універсал Банк» НОМЕР_4 до 08/24.
-банківську картку АТ «Універсал Банк» НОМЕР_5 до 12/24;
-банківську картку АТ «Універсал Банк» НОМЕР_6 до 08/29;
-банківську картку ПУМБ НОМЕР_7 до 07/25;
-банківську картку Payoneer НОМЕР_8 до 10/24;
-банківську картку ПриватБанк НОМЕР_9 до 07/28;
-ноутбук «Macboock», s/nC0 (нуль) 2 R73GNH3QD із зарядним пристроєм та сумкою синього кольору для ноутбуків;
-посвідчення волонтера БО «БФ «Серце Слобожанщини» на ім`я ОСОБА_8 №1/12-7;
-договір на проводження волонтерської діяльності №015 від 27.01.2023 між БО «БФ «Добре і рідне серце» та ОСОБА_10 на 4 арк.;
-лист БО «БФ Серце України» на ім`я ОСОБА_11 на 1 арк.;
-лист БО «БФ Сердце України» б/н на 1 арк.;
-витяг з розпорядження № 694 від 25.07.2023 Київської ОВА на ім`я ОСОБА_11 1 арк.;
-мобільний телефон «Xiaomi mi 8» imei: НОМЕР_10 та НОМЕР_11 .
Встановити процесуальнийстрок два місяці,тобто до09.10.2023,для здійсненняслідчим оглядуноутбуку «Macboock», s/nC0 (нуль) 2 R73GNH3QD із зарядним пристроєм та сумкою синього кольору для ноутбуків, а також мобільного телефону «Xiaomi mi 8» imei: НОМЕР_10 та НОМЕР_11 , копіювання, зняття виявленої на них інформації на електронні носії спеціалістами (експертами) та виготовлення копій даних, які містяться на вказаних носіях, проведення інших слідчих,негласних слідчих(розшукових)дій в обсязі, необхідному для досягнення мети кримінального провадження, для долучення до матеріалів кримінального провадження №12023221210000183 від 01.03.2023, а після спливу вказаного строку зобов`язатипрокурора передатина відповідальнезберігання вказаніречі особі, у якої вони були вилучені.
Інше майно (документи), на яке накладено арешт, зберігати в матеріалах кримінального провадження.
Майно, на яке накладено арешт зберігати у відповідності до порядку, визначеному Постановою Кабінету Міністрів України №1104 від 19.11.2012 «Про затвердження порядку зберігання речових доказів стороною обвинувачення, їх реалізації, технологічної переробки, знищення, здійснення витрат, пов`язаних з їх зберіганням і пересиланням, схоронності тимчасово вилученого майна під час кримінального провадження».
Роз`яснити, що арешт майна може бути скасований з підстав передбачених ст. 174 КПК України.
Ухвала підлягає негайному виконанню.
Виконання ухвали покладається на слідчого.
Ухвала може бути оскаржена шляхом подання апеляційної скарги безпосередньо до Харківського апеляційного суду протягом п`яти днів з дня її оголошення.
Слідчий суддя ОСОБА_1
Суд | Жовтневий районний суд м.Харкова |
Дата ухвалення рішення | 09.08.2023 |
Оприлюднено | 02.05.2024 |
Номер документу | 112710881 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про арешт майна |
Кримінальне
Жовтневий районний суд м.Харкова
Кісь Д. П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні