Ухвала
від 18.07.2023 по справі 917/448/23
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Зигіна, 1, м. Полтава, 36000, тел. (0532) 61 04 21

E-mail: inbox@pl.arbitr.gov.ua, https://pl.arbitr.gov.ua/sud5018/

Код ЄДРПОУ 03500004

УХВАЛА

про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність

18.07.23 Справа № 917/448/23

Суддя Господарського суду Полтавської області Ореховська О.О., при секретарі судового засідання Кобець Н.С., розглянувши у відкритому підготовчому засіданні

заяву ОСОБА_1 , АДРЕСА_1 ; РНОКПП НОМЕР_1

про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність боржника - фізичної особи,

В судовому засіданні 18.07.2023 постановлено вступну та резолютивну частини даної ухвали суду відповідно до ст. 233 Господарського процесуального кодексу України. Зважаючи на те, що ухвали у справі про банкрутство, в яких вирішуються питання по суті, фактично є рішенням суду, повний текст ухвали суду буде виготовлено протягом 10 днів з дня проголошення вступної і резолютивної частин ухвали суду.

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ) (далі - ОСОБА_1 , заявник, боржник) звернувся до Господарського суду Полтавської області суду із заявою (заява сформована в системі "Електронний суд" 20.03.2023) за вхід. № 479/23 від 21.03.2023 про відкриття провадження у справі про свою неплатоспроможність в порядку Книги четвертої Кодексу України з процедур банкрутства.

Відповідно до протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 21.03.2023 для розгляду вказаної заяви визначено суддю Ореховську О.О.

Ухвалою Господарського суду Полтавської області від 27.03.2023 заяву ОСОБА_1 про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність залишено без руху; встановлено заявнику спосіб та строк - п"ять днів з дня вручення цієї ухвали на усунення недоліків зазначеної заяви.

У визначений судом строк заявник усунув недоліки заяви про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність.

Ухвалою Господарського суду Полтавської області від 17.04.2023 заяву ОСОБА_1 про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність прийнято до розгляду. Підготовче засідання суду призначено на 02.05.2023. Зобов`язано заявника надати до підготовчого засідання додаткові відомості (за їх наявності), необхідні для вирішення питання про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність.

Ухвалою Господарського суду Полтавської області від 02.05.2023 розгляд заяви у підготовчому засіданні відкладено на 20.06.2023.

20.06.2023 у підготовчому засіданні судом оголошено перерву до 18.07.2023.

Про дату, час та місце проведення підготовчого засідання, призначеного на 18.07.2023, заявник був повідомлений шляхом направлення копії ухвали суду від 20.06.2023 до його електронного кабінету та на електронну адресу заявника, яка зазначена у позовній заяві (відповідні довідки про направлення та доставку документа в електронний кабінет та на електронну адресу заявника наявні у матеріалах справи).

Відповідно до Довідки про доставку електронного листа заявник копію ухвали суду від 20.06.2023 отримав через систему "Електронний суд" 03.07.2023 в 21:59 (а.с. 31 т.2).

Відповідно до п. 2 ст. 242 Господарського процесуального кодексу України днем вручення судового рішення є, зокрема, день отримання судом повідомлення про доставлення копії судового рішення на офіційну електронну адресу особи. Якщо судове рішення надіслано на офіційну електронну адресу пізніше 17 години, судове рішення вважається врученим у робочий день, наступний за днем його відправлення, незалежно від надходження до суду повідомлення про його доставлення.

Відповідно до пункту 2 § 2 розділу 4 Закону України "Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів" від 03 жовтня 2017 року № 2147-VIII окремі підсистеми (модулі) ЄСІТС починають функціонувати після опублікування оголошення про створення та забезпечення функціонування відповідної підсистеми (модуля) ЄСІТС, яке має містити інформацію про підпункти, пункти цього розділу, які вводяться в дію у зв`язку з початком функціонування відповідної підсистеми (модуля) ЄСІТС.

Рішенням Вищої ради правосуддя від 17 серпня 2021 № 1845/0/15-21 затверджено Положення про порядок функціонування окремих підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи (далі - ЄСІТС).

Оголошення надруковане у газеті "Голос України" № 168 (7668) від 04 вересня 2021 року та на сайті Судова влада України, підсистеми "Електронний кабінет", "Електронний суд" та підсистема відеоконференцзв`язку офіційно починають функціонувати з 05 жовтня 2021 року.

З початком функціонування підсистем (модулів) ЄСІТС відповідно до вимог процесуального законодавства адвокати, нотаріуси, приватні виконавці, арбітражні керуючі, судові експерти, державні органи, органи місцевого самоврядування та суб`єкти господарювання державного та комунального секторів економіки реєструють офіційні електронні адреси в ЄСІТС в обов`язковому порядку.

Враховуючи викладене, з початком функціонування підсистем "Електронний кабінет", "Електронний суд", зазнав змін, зокрема, порядок вчинення процесуальних (або інших) дій, особливості вчинення яких передбачені підпунктами 17.1, 17.5, 17.6, 17.14, 17.16 підпункту 17 пункту 1 розділу XI "Перехідні положення" Господарського процесуального кодексу України.

Зазначені дії вчиняються з використанням підсистем (модулів) ЄСІТС у порядку, визначеному Положенням про порядок функціонування окремих підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, затвердженим рішенням Вищої ради правосуддя від 17 серпня 2021 року № 1845/0/15-21, та нормами процесуального законодавства, що регулюють порядок вчинення таких дій після початку функціонування відповідних підсистем (модулів) ЄСІТС.

Офіційна електронна адреса відповідно до підпункту 5.8 розділу І Положення про порядок функціонування окремих підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, затвердженого рішенням Вищої ради правосуддя від 17.08.2021 № 1845/0/15-21 (далі - Положення), це: сервіс Електронного кабінету ЄСІТС, адреса електронної пошти, вказана користувачем в Електронному кабінеті ЄСІТС, або адреса електронної пошти, вказана в одному з державних реєстрів.

Відповідно до пункту 17 підрозділу 1 розділу III Положення особам, які зареєстрували Електронний кабінет, суд насилає документи у справах, в яких такі особи беруть участь, в електронній формі шляхом їх надсилання до Електронного кабінету таких осіб або в інший спосіб, передбачений процесуальним законодавством.

Інформація про надходження до Електронного кабінету відомостей та документів про результати розгляду справ додатково може надсилатися користувачу у вигляді повідомлення на електронну пошту. Дані про електронну пошту зазначаються користувачем у профілі його Електронного кабінету (пункт 38 підрозділу 2 розділу III Положення).

Отже, ухвала від 20.06.2023 доставлена заявнику в установленому порядку, що підтверджено довідкою із системи Електронний суд.

Згідно з приписами ст. 119 Кодексу України з процедур банкрутства у підготовчому засіданні господарський суд розглядає подані документи, з`ясовує наявність підстав для відкриття провадження у справі про неплатоспроможність, а також вирішує інші питання, пов`язані з розглядом заяви.

Розглянувши заяву ОСОБА_1 про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність, дослідивши додані до заяви матеріали та оцінивши наявні докази, судом встановлено наступне.

Частиною 1 ст. 2 Кодексу України з процедур банкрутства (в редакції чинній на дату звернення заявника до суду) передбачено, що провадження у справах про банкрутство регулюється цим Кодексом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законами України. Цей Кодекс встановлює умови та порядок відновлення платоспроможності боржника - юридичної особи або визнання його банкрутом з метою задоволення вимог кредиторів, а також відновлення платоспроможності фізичної особи.

Статтею 1 Кодексу України з процедур банкрутства визначено, що неплатоспроможність - це неспроможність боржника виконати після настання встановленого строку грошові зобов`язання перед кредиторами не інакше, як через застосування процедур, передбачених цим Кодексом.

Згідно зі ст. 113 Кодексу України з процедур банкрутства провадження у справах про неплатоспроможність боржника - фізичної особи, фізичної особи - підприємця здійснюється в порядку, визначеному цим Кодексом для юридичних осіб, з урахуванням особливостей, встановлених Книгою Четвертою.

Статтею 115 Кодексу України з процедур банкрутства передбачено, що провадження у справі про неплатоспроможність боржника - фізичної особи може бути відкрито лише за заявою боржника.

Фізична особа ОСОБА_1 звернувся до господарського суду Полтавської області з заявою про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність, в порядку Книги четвертої Кодексу України з процедур банкрутства.

В обґрунтування поданої заяви ОСОБА_1 зазначає, що він має ознаки неплатоспроможності у відповідності до підстав, передбачених Кодексом України з процедур банкрутства ( в редакції чинній на дату звернення із заявою), а саме розмір прострочених зобов"язань перед кредиторами перевищує 30 розмірів мінімальної заробітної плати та заявник припинив погашення планових платежів у розмірі більше 50 відсотків місячних платежів за кредитними зобов"язаннями упродовж двох місяців поспіль.

Як вбачається з поданої до суду заяви та доданих до неї документів фізичною особою ОСОБА_1 були укладені договори з наступними фінансовими установами: АТ "ПУМБ" (код ЄДРПОУ 14282829) та АТ "Банк "Фінанси та Кредит" (код ЄДРПОУ 9807856) (а.с. 89 т. 1).

ОСОБА_1 зазначає про наявність у нього грошових зобов"язань перед вищевказаними кредиторами у загальному розмірі 334 110,42 грн та відсутність фінансових можливостей для погашення зазначеної заборгованості.

Відповідно до ч. 2, 3 ст. 115 Кодексу України з процедур банкрутства ( в редакції чинній на дату звернення заявника до суду) боржник має право звернутися до господарського суду із заявою про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність у разі, якщо: 1) розмір прострочених зобов`язань боржника перед кредитором (кредиторами) становить не менше 30 розмірів мінімальної заробітної плати; 2) боржник припинив погашення кредитів чи здійснення інших планових платежів у розмірі більше 50 відсотків місячних платежів за кожним з кредитних та інших зобов`язань упродовж двох місяців; 3) ухвалено постанову у виконавчому провадженні про відсутність у фізичної особи майна, на яке може бути звернено стягнення; 4) існують інші обставини, які підтверджують, що найближчим часом боржник не зможе виконати грошові зобов`язання чи здійснювати звичайні поточні платежі (загроза неплатоспроможності).

До складу грошових вимог, у тому числі щодо сплати податків, зборів (обов`язкових платежів), не включаються неустойка (штраф, пеня) та інші фінансові санкції.

За наслідками дослідження поданих суду документів, судом встановлено, що відповідно до Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань станом на 21.02.2023 ОСОБА_1 статусу фізичної особи-підприємця не має (а.с. 152 т. 1).

Боржник зазначає, що він зареєстрований та фактично проживає за адресою: АДРЕСА_2 частини якого належать йому на праві приватної власності.

Відповідно до Інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру грав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об`єктів нерухомого майна щодо суб`єкта №322096418 від 17.02.2023 (а.с. 147 т. 1) за параметрами запиту: тип особи - фізична особа, роль особи - власник, ПІБ - ОСОБА_2 , РНОКПП - НОМЕР_1 у відповідних реєстрах записів не виявлено. Також згідно Інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру грав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об`єктів нерухомого майна щодо об`єкта нерухомого майна № 323527026 від 21.02.2023 (а.с. 153-156 т. 1) відомості стосовно наявності у боржника права власності на нерухоме майно відсутні.

Разом з цим боржник зазначає, що відповідно до Витягу з Реєстру прав власності на нерухоме майно, №29415805 від 24.03.2011 за ним на праві власності зареєстровано нерухоме майно, а саме: реєстраційний номер майна: 15412765; тип об`єкта: будинок, з господарськими будівлями; адреса об`єкта: АДРЕСА_3 , форма власності: приватна (1/2); загальна площа: 188.8 кв.м.; розмір житлової площі: 93.7 кв.м. (а.с. 179-180 т. 1).

Наразі будинок перебуває в заставі згідно до Іпотечного договору №МБН159-08-3/3 від 11.03.2008 (а.с. 101-104 т. 1), що також підтверджується Інформацією з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру грав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об`єктів нерухомого майна щодо об`єкта нерухомого майна № 323527026 від 21.02.2023 (а.с. 153-156 т. 1).

За повідомленням Територіального сервісного центру № 5348 РСЦ ГСЦ МВС в Полтавській області від 17.02.2023 № 31/16-21-93 за даними Єдиного державного реєстру транспортних засобів за гр. ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , транспортних засобів не зареєстровано (а.с. 161 т. 1).

Відповідно до Довідки про доходи №3224 0423 5881 4216 від 09.02.2023, виданої Пенсійним фондом України, боржник перебуває на обліку в Кременчуцькому об"єднаному управлінні ПФУ в Полтавській області і отримує пенсію за віком, розмір якої станом на січень 2023 становить 5 515,06грн. Загальна сума нарахованої пенсії за період з 01.01.2020 по 31.01.2023 складає 159 742,91грн (а.с. 162-163 т. 1).

На даний час боржник працює на посаді енергетика в ТОВ "КОМСОМОЛЬСЬКИЙ УКРСПЛАВ" (код ЄДРПОУ 31103731), Полтавська обл., Кременчуцький р-н, місто Горішні Плавні, що підтверджується Довідкою ТОВ "КОМСОМОЛЬСЬКИЙ УКРСПЛАВ" від 14.02.2023 № 14/02 (а.с. 158 т. 1 ) та копією Трудової книжки № НОМЕР_2 (а.с. 209-215).

Крім цього, на даний час боржник працює на посаді енергетика за сумісництвом у Приватному підприємстві "ДЖОЙН-ПЛЮС" (код ЄДРПОУ 38165699), Полтавська область, Кременчуцький р-н, місто Горішні Плавні та у Приватному підприємстві "ТЦ МІКС" (код ЄДРПОУ 39208896), Полтавська область, Кременчуцький р-н, місто Горішні Плавні, що підтверджується довідками зазначених підприємств (а.с. 159, 160 т. 1).

Згідно декларацій про майновий стан боржника за 2020-2022 роки (а.с. 41-88 т. 1) та Відомостей з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків (а.с. 164-165 т. 1) у останньої відсутні достатні доходи, які б могли надати йому можливість виконати грошові зобов`язання перед кредиторами .

Доказів наявності у заявника дебіторської заборгованості матеріали справи не містять (див. Конкретизований список кредиторів та боржників - а.с. 89 т. 1).

Залишок коштів на рахунках ОСОБА_1 на момент звернення до суду становить 10 639,19грн, що підтверджується довідками банківських установ (а.с. 112-123 т. 1).

Боржник станом на 21.09.2023 до кримінальної відповідальності не притягується, незнятої чи непогашеної судимості не має та в розшуку не перебуває, про що свідчить витяг з інформаційно-аналітичної системи "Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості" (а.с. 157 т. 1).

Матеріалами справи підтверджується обґрунтованість тверджень боржника про виникнення та неможливість виконання грошових зобов`язань на суму 334 110,42 грн , що надає йому право звернутися до господарського суду з заявою про відкриття провадження у справі про його неплатоспроможність на підставі ст. 115 Кодексу України з процедур банкрутства.

У зв`язку із скрутним фінансовим становищем та неможливістю виконання своїх боргових зобов`язань перед кредиторами ОСОБА_1 разом із завою про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність подано пропозиції щодо реструктуризації боргів (план реструктуризації боргів) (а.с.94-95 т. 1).

Згідно ч. 3 ст. 119 Кодексу України з процедур банкрутства за наслідками підготовчого засідання господарський суд постановляє ухвалу про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність або про відмову у відкритті провадження у справі про неплатоспроможність.

Згідно ч. 4 ст. 119 Кодексу України з процедур банкрутства господарський суд постановляє ухвалу про відмову у відкритті провадження у справі про неплатоспроможність, якщо:1) відсутні підстави для відкриття провадження у справі про неплатоспроможність; 2) боржник виконав зобов`язання перед кредитором (кредиторами) у повному обсязі до підготовчого засідання суду; 3) боржника притягнуто до адміністративної або кримінальної відповідальності за неправомірні дії, пов`язані з неплатоспроможністю; 4) боржника визнано банкрутом протягом попередніх п`яти років.

У підготовчому засіданні судом не було встановлено підстав для відмови у відкритті провадження у справі про неплатоспроможність ОСОБА_1 , перелічених у ч. 4 ст. 119 Кодексу.

Зважаючи на встановлені обставини, з урахуванням наведених приписів, суд дійшов висновку про наявність правових підстав для відкриття провадження у справі про неплатоспроможність фізичної особи ОСОБА_1 та введення процедури реструктуризації боргів боржника.

Згідно з ч. 5 ст. 119 Кодексу України з процедур банкрутства питання введення процедури реструктуризації боргів боржника та призначення керуючого реструктуризацією, вирішується господарським судом в ухвалі про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність.

Приписами ч. 1 ст. 28 Кодексу України з процедур банкрутства встановлено, що кандидатура арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією визначається судом шляхом автоматизованого відбору із застосуванням Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи з числа арбітражних керуючих, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих України, за принципом випадкового вибору.

Пунктом 2-1 Прикінцевих та Перехідних Положень Кодексу України з процедур банкрутства встановлено, що до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи призначення арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією у разі відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність) здійснюється з урахуванням особливостей, визначених цим пунктом.

Заява ініціюючого кредитора або боржника - фізичної особи про відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність), крім відомостей, передбачених частиною першою статті 34, частиною другою статті 116 цього Кодексу, повинна містити пропозицію щодо кандидатури арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією.

Ініціюючий кредитор або боржник - фізична особа додає до заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність) заяву арбітражного керуючого, зазначеного в абзаці другому цього пункту, про участь у справі, яка повинна відповідати вимогам, встановленим частиною третьою статті 28 цього Кодексу.

Господарський суд, відкриваючи провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність), призначає арбітражного керуючого, зазначеного в абзаці другому цього пункту, розпорядником майна або керуючим реструктуризацією.

До заяви про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність заявником додана заява (а.с. 32 т. 1), в якій для виконання повноважень керуючого реструктуризацією заявник запропонував суду кандидатуру арбітражного керуючого Хомича Романа Володимировича, заяву якого на участь у справі також додав до заяви відкриття провадження у справі про неплатоспроможність.

Частиною 3 ст. 28 Кодексу України з процедур банкрутства встановлено, що розпорядником майна, керуючим реструктуризацією, керуючим санацією, ліквідатором, керуючим реалізацією не можуть бути призначені арбітражні керуючі: 1) які є заінтересованими особами у цій справі; 2) які здійснювали раніше управління цим боржником - юридичною особою, крім випадків, коли з дня відсторонення від управління зазначеним боржником минуло не менше трьох років; 3) яким відмовлено в допуску до державної таємниці, якщо такий допуск є необхідним для виконання обов`язків, визначених цим Кодексом; 4) які мають реальний чи потенційний конфлікт інтересів; 6) які є близькими особами боржника - фізичної особи.

До призначення арбітражним керуючим особа повинна подати до господарського суду заяву, в якій зазначається, що вона не належить до осіб, зазначених у цій частині.

Судом встановлено та підтверджується матеріалами справи, що заява від арбітражного керуючого Хомича Романа Володимировича на участь у справі відповідає зазначеним вище вимогам.

Відомостей про те, що арбітражний керуючий Хомич Роман Володимирович є заінтересованою особою стосовно боржника та кредиторів, судом не встановлено, не встановлено також обмежень, визначених ч. 3 ст. 28 Кодексу України з процедур банкрута, кандидатура арбітражного керуючого не належить до жодної з категорій осіб, зазначених у вказаній статті.

Отже, суд дійшов висновку про можливість призначення керуючим реструктуризацією боргів у даній справі арбітражного керуючого Хомича Романа Володимировича (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого № 1949 від 03.01.2020) з усіма процесуальними наслідками, встановленими Кодексом України з процедур банкрутства.

Керуючись ст.ст. 28,119-122 Кодексу України з процедур банкрутства, ст. 232, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд , -

УХВАЛИВ:

1. Відкрити провадження у справі про неплатоспроможність фізичної особи ОСОБА_1 , АДРЕСА_1 ; РНОКПП НОМЕР_1

2. Ввести процедуру реструктуризації боргів боржника.

3. Ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів.

4. Оприлюднити на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України повідомлення про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність фізичної особи ОСОБА_1 , АДРЕСА_1 ; РНОКПП НОМЕР_1 , текст якого додається.

5. Призначити керуючим реструктуризацією фізичної особи ОСОБА_1 , АДРЕСА_1 ; РНОКПП НОМЕР_1 арбітражного керуючого Хоміча Романа Володимировича, м. Луцьк, вул. Винниченка, 26, свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора ) № 1949 від 03.01.2020 .

6. Керуючому реструктуризацією боржника у строк який не може перевищувати 30 днів з дня проведення підготовчого засідання суду подати до Господарського суду Полтавської області відомості про результати розгляду вимог кредиторів (письмові нормативно-обґрунтовані пояснення по кожному з кредиторів, витяги з державних реєстрів заборон щодо майна боржника, а також, при наявності, письмові заперечення боржника щодо вимог кредиторів), а також доказів повідомлення кредиторів про дату проведення попереднього засідання суду.

7. Встановити керуючому реструктуризацією боржника строк який не може перевищувати трьох місяців з дня проведення підготовчого засідання суду для підготовки та подання до Господарського суду Полтавської області плану реструктуризації боргів боржника.

8. Визначити дату проведення попереднього судового засідання 14.09.23 10:20

зал № 25.

Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Полтавської області, м. Полтава, вул. Зигіна, 1, зал судових засідань № 25.

Явка в судове засідання представників учасників провадження не є обов"язковою.

9. Зобов`язати керуючого реструктуризацією у строк не пізніше ніж за 10 днів до дня проведення попереднього засідання суду провести інвентаризацію майна боржника та визначити його вартість.

10. Зобов`язати керуючого реструктуризацією не пізніше ніж за 10 днів до дня попереднього засідання суду направити суду, кредиторам та боржнику звіт про результати перевірки декларації боржника.

11. Зобов`язати контролюючий орган, визначений Податковим кодексом України, надати керуючому реструктуризацією та суду інформацію про доходи боржника та членів його сім`ї і про майно, задеклароване такими особами при перетині кордону.

12. Зобов`язати орган державної прикордонної служби надати керуючому реструктуризацією та суду інформацію про перетинання боржником та членами його сім`ї державного кордону за останні три роки.

13. Зобов`язати банківські установи, в яких відкрито рахунки боржника надати керуючому реструктуризацією та суду інформацію про залишок коштів на рахунках боржника.

14. Копію ухвали надіслати боржнику, керуючому реструктуризацією, контролюючому органу, визначеному Податковим кодексом України, органам, які здійснюють контроль за правильністю та своєчасністю справляння податків і зборів (обов`язкових платежів), страхових внесків на загальнообов`язкове державне пенсійне та інше соціальне страхування, місцевому суду загальної юрисдикції та органу державної виконавчої служби, органу державної прикордонної служби, державного органу з питань банкрутства.

Ухвала набирає законної сили з моменту її постановлення та може бути оскаржена протягом 10 днів з моменту постановлення (підписання) (ч.5 ст.231, ст.ст.235,255 ГПК України). Згідно ст.257 ГПК України, апеляційна скарга подається безпосередньо до суду апеляційної інстанції.

Повний текст ухали складено та підписано 01.09.2023

Суддя О.О.Ореховська

СудГосподарський суд Полтавської області
Дата ухвалення рішення18.07.2023
Оприлюднено04.09.2023
Номер документу113175658
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи про банкрутство, з них:

Судовий реєстр по справі —917/448/23

Ухвала від 26.07.2024

Господарське

Господарський суд Полтавської області

Ореховська О.О.

Постанова від 16.05.2024

Господарське

Східний апеляційний господарський суд

Білоусова Ярослава Олексіївна

Ухвала від 09.05.2024

Господарське

Східний апеляційний господарський суд

Білоусова Ярослава Олексіївна

Ухвала від 25.04.2024

Господарське

Східний апеляційний господарський суд

Білоусова Ярослава Олексіївна

Ухвала від 17.04.2024

Господарське

Східний апеляційний господарський суд

Білоусова Ярослава Олексіївна

Ухвала від 01.04.2024

Господарське

Східний апеляційний господарський суд

Білоусова Ярослава Олексіївна

Ухвала від 25.03.2024

Господарське

Східний апеляційний господарський суд

Білоусова Ярослава Олексіївна

Ухвала від 18.03.2024

Господарське

Господарський суд Полтавської області

Ореховська О.О.

Ухвала від 04.03.2024

Господарське

Східний апеляційний господарський суд

Білоусова Ярослава Олексіївна

Ухвала від 08.02.2024

Господарське

Господарський суд Полтавської області

Ореховська О.О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні