СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. КИЄВА
пр. № 2/759/426/23
ун. № 759/25296/21
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
18 вересня 2023 року суддя Святошинського районного суду м. Києва Шум Л.М. , за участі секретаря судового засідання: Мовчана О.В. розглянувши питання про виправлення описки в рішенні Святошинського районного суду м. Києва від 20.06.2023 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Державної організації інституту сорбції та проблем ендоекології національної академії наук України про поновлення на роботі, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу та заборгованості по заробітній платі, -
В С Т А Н О В И В :
20.06.2023 року рішенням Святошинського районного суду м. Києва в задоволенні позову ОСОБА_1 до Державної організації інституту сорбції та проблем ендоекології національної академії наук України про поновлення на роботі, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу та заборгованості по заробітній платі, відмовлено.
Проте, при винесенні даного рішення судом в резолютивній його частині було допущено помилку, а саме: не зазначено коли було складено та підписано повний текст зазначеного вище рішення.
Заяву про внесення виправлень було призначено до розгляду у судовому засіданні без виклику сторін.
Тому заява розглядається за відсутності сторін в порядку ст. 247 ЦПК України, без фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу, на підставі наявних матеріалів, яких достатньо для виправлення описки.
Відповідно до ч. 1 ст. 269 ЦПК, суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.
Відповідно до ч. 2 ст. 269 ЦПК України, питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Ухвала про внесення виправлень надсилається всім особам, яким видавалося чи надсилалося судове рішення, що містить описки чи арифметичні помилки.
Згідно пункту 19 Постанови Пленуму ВСУ «Про судове рішення у цивільній справі» від 18 грудня 2009 року №14, вирішуючи питання про виправлення описок чи арифметичних помилок, допущених у судовому рішенні, суд не має права змінювати зміст судового рішення, він лише усуває такі неточності, які впливають на можливість реалізації судового рішення чи його правосудності.
Як вбачається із тексту вказаного рішення суду, в резолютивній його частині було допущено описку.
Оскільки виправлення описки не змінює резолютивної частини даного рішення, тому допущена описка підлягає виправленню.
Керуючись ст. ст. 269, 354 ЦПК України, суд,-
УХВАЛИВ:
Виправити допущену в резолютивній частини рішення Святошинського районного суду м. Києва від 20.06.2023 року описку, а саме зазначити:
" Повний текст рішення складено та підписано 29.06.2023 року".
В решті рішення залишити без змін.
Ухвала є невід`ємною частиною рішення Святошинського районного суду м. Києва від 20.06.2023 року.
Ухвала про внесення виправлень надсилається всім особам, яким видавалося чи надсилалося судове рішення, що містить описки чи арифметичні помилки.
Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення та підлягає негайному виконанню, а її оскарження не зупиняє її виконання.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції може бути подана до Київського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Ухвала суду складена і підписана 18 вересня 2023року.
Суддя: Л.М. Шум
Суд | Святошинський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 18.09.2023 |
Оприлюднено | 19.09.2023 |
Номер документу | 113512041 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них про поновлення на роботі, з них |
Цивільне
Святошинський районний суд міста Києва
Шум Л. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні