Ухвала
від 21.09.2023 по справі 523/10511/23
СУВОРОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ОДЕСИ

Справа № 523/10511/23

Провадження №2/523/4150/23

У Х В А Л А

"21" вересня 2023 р. м. Одеса

Суворовський районний суд м. Одеси, в складі:

головуючого судді Малиновського О.М.,

за участю:

секретаря судового засідання Славинського А.Ю.

розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні, в залі суду № 15, в м. Одеса, цивільну справу за позовом Виконувача обов`язків керівника Суворовської окружної прокуратури м. Одеси Гурської Лілії, в інтересах держави в особі Одеської обласної ради до ОСОБА_1 про визнання незаконним та скасування рішення державного реєстратора про реєстрацію права власності, звільнення земельної ділянки шляхом знесення самочинно збудованого об`єкту,

ВСТАНОВИВ

В провадженні судді перебуває дана цивільна справа.

Ухвалою судді Суворовського районного суду міста Одеси від 30 червня 2023 року провадження по справі було відкрито та призначено справу до розгляду у загальному порядку.

Сторони до підготовчого судового засідання не з`явились, повідомлялись судом про розгляд справи.

В матеріалах справи наявна заява заступника керівника окружної прокуратури Гурської Лілії про проведення підготовчого судового засідання без участі прокурора, не заперечувала щодо закриття підготовчого судового засідання та призначення справи до судового розгляду по суті.

Відповідач ОСОБА_1 був повідомленийсудом увідповідність доположень ст.128ЦПК України,про щосвідчить поштовеповідомлення,клопотань щодовідкладення слуханнясправи ненаправляв.

За таких обставин, суд вважає за можливе провести підготовче судове засідання за відсутності не зявившихся сторін по справі.

Учасниками справи додаткових клопотань по справі не заявлено. В підготовчому судовому засіданні всі вимоги передбачені ч. 2 ст. 197 ЦПК України виконані.

Підстав для залишення позовної заяви без розгляду або закриття провадження у справі не встановлено.

Відповідно до п. 3 ч. 2ст. 200 ЦПК Українипідготовче провадження підлягає закриттю, у зв`язку з чим справу слід призначити до судового розгляду по суті.

Керуючись ст.197-198, п. 3 ч. 2 ст.200 ЦПК України,

УХВАЛИВ

Закрити підготовче провадження та призначити до судового розгляду по суті цивільну справу за позовною заявою Виконувача обов`язків керівника Суворовської окружної прокуратури м. Одеси Гурської Лілії, в інтересах держави в особі Одеської обласної ради до ОСОБА_1 про визнання незаконним та скасування рішення державного реєстратора про реєстрацію права власності, звільнення земельної ділянки шляхом знесення самочинно збудованого об`єкт.

Призначити судовезасідання на 25жовтня 2023 рокуо 14:00годині в залі судових засідань № 15 (2-й поверх), в приміщенні Суворовського районного суду міста Одеси, вул. Чорноморського козацтва, 68.

Копію ухвали направити учасникам справи.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя

СудСуворовський районний суд м.Одеси
Дата ухвалення рішення21.09.2023
Оприлюднено25.09.2023
Номер документу113647132
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах щодо права власності чи іншого речового права на нерухоме майно (крім землі), з них: про приватну власність, з них: визнання права власності

Судовий реєстр по справі —523/10511/23

Ухвала від 21.01.2025

Цивільне

Одеський апеляційний суд

Вадовська Л. М.

Рішення від 09.12.2024

Цивільне

Суворовський районний суд м.Одеси

Малиновський О. М.

Ухвала від 05.09.2024

Цивільне

Суворовський районний суд м.Одеси

Малиновський О. М.

Ухвала від 08.04.2024

Цивільне

Суворовський районний суд м.Одеси

Малиновський О. М.

Ухвала від 04.03.2024

Цивільне

Суворовський районний суд м.Одеси

Малиновський О. М.

Рішення від 11.12.2023

Цивільне

Суворовський районний суд м.Одеси

Малиновський О. М.

Ухвала від 21.09.2023

Цивільне

Суворовський районний суд м.Одеси

Малиновський О. М.

Ухвала від 30.06.2023

Цивільне

Суворовський районний суд м.Одеси

Малиновський О. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні