Жовтневий районний суд м.кривого рогу
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяСправа № 177/1204/23
1-кп/212/531/23
У Х В А Л А
іменем України
25 вересня 2023 року м. Кривий Ріг
Суддя Жовтневого районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області ОСОБА_1 , розглянувши заяву ОСОБА_2 про проведення засідання в режимі відео конференції,
в с т а н о в и в :
В провадженні Жовтневого районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області знаходиться кримінальне провадження відносно ОСОБА_3 за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.4 ст. 191, ч.2 ст. 366 КК України.
25.09.2023 року на адресу суду надійшло клопотання адвоката ОСОБА_2 в інтересах обвинуваченого ОСОБА_3 про проведення підготовчого судового засідання, яке призначене на 26.09.2023 року о 11-00 год у режимі відео конференції з Нікопольським міськрайонним судом Дніпропетровської області, що знаходиться за адресою: Дніпропетровська область, м. Нікополь, вул. Шевченко, 201.
Відповідно до ст. 336 КПК України, суд за власної ініціативи або за клопотанням сторони чи іншого учасника процесу може постановити ухвалу про їх участь у судовому засіданні в режимі відео конференції.
Враховуючи клопотання адвоката, а також технічну можливість судів провести судове засідання у режимі відео конференції, суд вважає доцільним задовольнити клопотання про проведення підготовчого судового засідання в режимі відео конференції.
Керуючись ст.336 КПК України, суддя,
ПОСТАНОВИВ:
Заяву адвоката ОСОБА_2 , яка діє в інтересах ОСОБА_3 про здійснення судового провадження в режимі відео конференції - задовольнити.
Підготовче судове засідання по справі, призначене на 26 вересня 2023 року о 11 годині 00 хвилин провести в режимі відео конференції за участю адвоката ОСОБА_2 та обвинуваченого ОСОБА_3 в приміщенні Нікопольського міськрайонного суду Дніпропетровської області.
Доручити Нікопольському міськрайонному суду Дніпропетровської області забезпечити проведення підготовчого судового засідання о 11 годині 00 хвилин 26 вересня 2023 року в режимі відео конференції.
Про проведення судового засідання в режимі відео конференції повідомити учасників процесу.
Копію ухвали про проведення підготовчого судового засідання в режимі відео конференції направити до Нікопольського міськрайонного суду Дніпропетровської області та особам, які братимуть участь у судовому засіданні в режимі відео конференції.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя ОСОБА_1
Суд | Жовтневий районний суд м.Кривого Рогу |
Дата ухвалення рішення | 25.09.2023 |
Оприлюднено | 26.09.2023 |
Номер документу | 113677822 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Злочини проти власності Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем |
Кримінальне
Жовтневий районний суд м.Кривого Рогу
Ведяшкіна Ю. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні