Справа № 353/1025/23
Провадження № 2/353/348/23
У Х В А Л А
28 вересня 2023 рокум.Тлумач
Суддя Тлумацькогорайонного судуІвано-Франківськоїобласті МотрукЛ.І.,ознайомившись зматеріалами цивільноїсправи запозовом ОСОБА_1 (місцепроживання: АДРЕСА_1 ) до АТ «Державний ощадний банк України» (місцезнаходження: вулиця Госпітальна, 12-Г, м. Київ, Київська область), третя особа без самостійних вимог на стороні відповідача:Тлумацька державна нотаріальна контора Івано-Франківського району Івано-Франківської області (місцезнаходження:пл.Д.Галицького,17, м.Тлумач, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область) про зняття арешту з нерухомого майна, -
в с т а н о в и в :
Позивач, ОСОБА_1 звернулася в суд з позовом до відповідача, АТ «Державний ощадний банк України, третьої особи без самостійних вимог на стороні відповідача:Тлумацька державнанотаріальна контораІвано-Франківськогорайону Івано-Франківськоїобластіпро зняття арешту з нерухомого майна. Свої вимогиобгрунтовує тим, що їй належить житловий будинок з господарськими будівлями та спорудами, який розташований за адресою: АДРЕСА_1 . Згідно інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об`єктів нерухомого майна щодо суб`єкта № 343993360 від 24.08.2023 року на вищевказане майно накладено заборону на підставі повідомлення Відділення Ощадбанку. Вказала, що заборгованості за кредитним договором та відсотками немає і банк не заперечує щодо зняття заборони. А тому, вважає за необхідне зняти арешт із належної їй нерухомого майна.
Позовна заява подана з додержанням вимог ст.175-177 ЦПК України, віднесена до предметної, суб`єктної, інстанційної та територіальної юрисдикції Тлумацького районного суду Івано-Франківської області.
З огляду на відсутність підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження, приходжу до висновку про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі.
З урахуванням вимог п.1 ч.1 ст.274 ЦПК Українидо справ, що розглядаються судом у порядку спрощеного позовного провадження відносять малозначні справи.
У відповідності до ч. 6 ст. 19 ЦПК України малозначними справами є справи, у яких ціна позову не перевищує ста розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб; справи незначної складності, визнані судом малозначними, крім справ, які підлягають розгляду лише за правилами загального позовного провадження, та справ, ціна позову в яких перевищує двісті п`ятдесят розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб; справи про стягнення аліментів, збільшення їх розміру, оплату додаткових витрат на дитину, стягнення неустойки (пені) за прострочення сплати аліментів, індексацію аліментів, зміну способу їх стягнення, якщо такі вимоги не пов`язані із встановленням чи оспорюванням батьківства (материнства); справи про розірвання шлюбу; справи про захист прав споживачів, ціна позову в яких не перевищує двохсот п`ятдесяти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
Відповідно до ч. 4 ст. 274 ЦПК України в порядку спрощеного позовного провадження не можуть бути розглянуті справи у спорах, що виникають з сімейних відносин, крім спорів про стягнення аліментів, збільшення їх розміру, оплату додаткових витрат на дитину, стягнення неустойки (пені) за прострочення сплати аліментів, індексацію аліментів, зміну способу їх стягнення, розірвання шлюбу та поділ майна подружжя;щодо спадкування; щодо приватизації державного житлового фонду; щодо визнання необґрунтованими активів та їх витребування відповідно доглави 12цього розділу; в яких ціна позову перевищує двісті п`ятдесят розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб; інші вимоги, об`єднані з вимогами у спорах, вказаних у пунктах 1-5 цієї частини.
Враховуючи вищенаведене, вважаю, що справу слід розглядати в порядку спрощеного позовного провадження, як малозначну.
Відповідно до ч. 5 ст. 279 ЦПК України суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами, за відсутності клопотання будь-якої зі сторін про інше. За клопотанням однієї із сторін або з власної ініціативи суду розгляд справи проводиться в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін.
Керуючись ст. 19,175-177, 187, 260, 274,277, 279 ЦПК України,-
п о с т а н о в и в:
Прийняти дорозгляду тавідкрити провадженняу цивільнійсправі запозовом ОСОБА_1 (місцепроживання: АДРЕСА_1 ) до АТ «Державний ощадний банк України» (місцезнаходження: вулиця Госпітальна, 12-Г, м. Київ, Київська область), третя особа без самостійних вимог на стороні відповідача:Тлумацька державна нотаріальна контора Івано-Франківського району Івано-Франківської області (місцезнаходження:пл.Д.Галицького,17, м.Тлумач, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область) про зняття арешту з нерухомого майна.
Справу розглядати за правилами спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін.
Призначити судове засідання для розгляду справи по суті у приміщенні Тлумацького районного суду Івано-Франківської області (м. Тлумач, вул. Винниченка, 14-А) на10 год 00 хв 19 жовтня 2023 року.
Встановити відповідачу, третій особі без самостійних вимог на стороні відповідача п`ятнадцятиденний строк з дня вручення даної ухвали для подання відзиву на позовну заяву. У зазначений строк відповідач, третя особа без самостійних вимог на стороні відповідача має право надіслати суду відзив на позовну заяву, який повинен відповідати вимогам ст. 178 ЦПК України, і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову. Відповідно до вимог ч. 4 ст. 178 ЦПК України, одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду, копія відзиву та доданих до нього документів повинна бути надіслана іншим учасникам справи. У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами (ч. 8 ст. 178 ЦПК України).
Відповідно до ч. 1 ст. 193 ЦПК України у строк для подання відзиву відповідач має право пред`явити зустрічний позов.
Встановити позивачу п`ятиденний строк з дня отримання відзиву для подання відповіді на відзив, копія якої одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.
Встановити відповідачу, третій особі без самостійних вимог на стороні відповідача п`ятиденний строк з дня отримання відповіді на відзив для подання заперечення, копія якого одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.
Копію ухвали, позовної заяви та доданих до неї документів надіслати відповідачу, третій особі без самостійних вимог на стороні відповідача а копію ухвали позивачу.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою:
http://tl.if.court.gov.ua/sud0916/.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
СуддяЛ. І. МОТРУК
Суд | Тлумацький районний суд Івано-Франківської області |
Дата ухвалення рішення | 28.09.2023 |
Оприлюднено | 02.10.2023 |
Номер документу | 113783098 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи про звільнення майна з-під арешту (виключення майна з опису) |
Цивільне
Тлумацький районний суд Івано-Франківської області
МОТРУК Л. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні