4-с/707/14/23
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
13 жовтня 2023 року м.Черкаси
Суддя Черкаського районного суду Черкаської області Тептюк Є.П., розглянувши скаргу ОСОБА_1 на дії приватного виконавця Чупис Тетяни Петрівни та зобов`язання скасувати постанову про арешт майна, -
в с т а н о в и в:
12.10.2023 року ОСОБА_1 звернулася до Черкаського районного суду Черкаської області зі скаргою на дії приватного виконавця Чупис Тетяни Петрівни та зобов`язання скасувати постанову про арешт майна.
У свої скарзі ОСОБА_1 зазначила, що постанови про арешт майна вона отримала 28.09.2023 року.
У матеріалах скарги відсутнє клопотання про поновлення строку на звернення зі скаргою до суду.
Статтею 123 ЦПК Українипередбачено, що перебіг процесуального строку починається з наступного дня після відповідної календарної дати або настання події, з якою пов`язано його початок.
Відповідно дост. 126 ЦПК України, право на вчинення процесуальної дії втрачається із закінченням строку, встановленого законом або судом. Документи, подані після закінчення процесуальних строків, залишаються без розгляду, крім випадків, передбачених цим Кодексом.
Згідност. 127 ЦПК України,суд зазаявою учасникасправи поновлюєпропущений процесуальнийстрок,встановлений законом,якщо визнає причини його пропуску поважними, крім випадків, коли цим Кодексом встановлено неможливість такого поновлення.
Відповідно до ст. 447 ЦПК України сторони виконавчого провадження мають право звернутися до суду із скаргою, якщо вважають, що рішенням, дією або бездіяльністю державного виконавця чи іншої посадової особи органу державної виконавчої служби або приватного виконавця під час виконання судового рішення, ухваленого відповідно до цього Кодексу, порушено їхні права чи свободи.
ч. 1 ст. 448 ЦПК України визначено, що скарга подається до суду, який розглянув справу як суд першої інстанції.
Відповідно допункту «а»ч.1,ч.2ст.449ЦПК України,скаргу можебути поданодо суду:у десятиденнийстрок здня,коли особадізналася абоповинна буладізнатися пропорушення їїправа абосвободи. Пропущений з поважних причин строк для подання скарги може бути поновлено судом.
Враховуючи те, що скарга подана до суду 12.10.2023 року, а оскаржувана постанова приватного виконавця отримана скаржником 28.09.2023 року, прихожу до висновку, що скарга повинна бути залишена без розгляду, через пропущення строків на звернення.
Керуючись ст. 449 ЦПК України, -
у х в а л и в:
Скаргу ОСОБА_1 на дії приватного виконавця Чупис Тетяни Петрівни та зобов`язання скасувати постанову про арешт майна залишити без розгляду.
Ознайомитись з повним текстом судової ухвали, в електронній формі, сторони можуть за веб-адресою Єдиного державного реєстру судових рішень: http://www.reyestr.court.gov.ua/.
Ухвала набирає законної сили негайно після їїпідписання суддею.
Апеляційні скарги на ухвалу можуть бути подані протягом 15 днів з дня її складення через суд першої інстанції до Черкаського апеляційного суду або безпосередньо до Черкаського апеляційного суду.
Учасник справи, якому повне рішення або ухвала суду не були вручені у день його (її) проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження: на ухвали суду - якщо апеляційна скарга подана протягом 15 днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Суддя: Є. П. Тептюк
Суд | Черкаський районний суд Черкаської області |
Дата ухвалення рішення | 13.10.2023 |
Оприлюднено | 16.10.2023 |
Номер документу | 114144770 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Інші скарги та заяви в процесі виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб) |
Цивільне
Черкаський районний суд Черкаської області
Тептюк Є. П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні