Ухвала
від 10.10.2023 по справі 753/4074/23
КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

УХВАЛА

про відкриття апеляційного провадження

Справа № 753/4074/23 Головуючий у 1 інстанції: Трусова Т.О.

Провадження №22-ц/824/14227/2023 Суддя-доповідач: Гаращенко Д.Р.

10 жовтня 2023 року колегія суддів судової палати з розгляду цивільних справ Київського апеляційного суду в складі:

головуючого (судді-доповідача) Гаращенка Д.Р.

суддів Олійника В.І., Сушко Л.П.,

перевіривши відповідність вимогам ст. ст. 352-356 ЦПК України апеляційної скарги акціонерного товариства «Сенс-Банк» на рішення Дарницького районного суду м. Києва від 10 квітня 2023 року в справі за позовом ОСОБА_1 до акціонерного товариства «Сенс-Банк», третя особа: товариство з обмеженою відповідальністю «Українська колекторська агенція», про стягнення коштів та відшкодування моральної шкоди, -

ВСТАНОВИЛА:

У березні 2023 року ОСОБА_1 звернулась до суду з позовом до АТ «Сенс-Банк», третя особа: товариство з обмеженою відповідальністю «Українська колекторська агенція», про стягнення коштів та відшкодування моральної шкоди.

Рішенням Дарницького районного суду м. Києва від 10 квітня 2023 року позов задоволено.

Не погоджуючись з рішенням суду першої інстанції, 14 серпня 2023 АТ «Сенс-Банк» подало апеляційну скаргу, яка не була оплачена судовим збором.

Ухвалою Київського апеляційного суду від 14 вересня 2023 року апеляційну скаргу АТ «Сенс-Банк» залишено без руху та надано строк для усунення недоліків.

05 жовтня 2023 року до апеляційного суду надійшла заява АТ «Сенс-Банк» про усунення недоліків апеляційної скарги разом з квитанцією про сплату судового збору.

Апеляційна скарга подана в строк, передбачений ч. 1 ст. 354 ЦПК України.

За формою та змістом апеляційна скарга відповідає вимогам ст. 356 ЦПК України.

Керуючись ст.ст. 354, 356, 359, 360, 361 ЦПК України, -

УХВАЛИЛА:

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою акціонерного товариства «Сенс-Банк» на рішення Дарницького районного суду м. Києва від 10 квітня 2023 року в справі за позовом ОСОБА_1 до акціонерного товариства «Сенс-Банк», третя особа: товариство з обмеженою відповідальністю «Українська колекторська агенція», про стягнення коштів та відшкодування моральної шкоди.

Надіслати учасникам справи разом із ухвалою про відкриття апеляційного провадження копію апеляційної скарги та додані до неї матеріали, роз`яснивши їх право подати відзив на апеляційну скаргу до 13 листопада 2023 року.

До відзиву додаються докази надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи.

Відсутність відзиву на апеляційну скаргу не перешкоджає перегляду ухвали суду першої інстанції.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий суддя Д.Р. Гаращенко СуддіВ.І. Олійник Л.П. Сушко

СудКиївський апеляційний суд
Дата ухвалення рішення10.10.2023
Оприлюднено17.10.2023
Номер документу114159736
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них про повернення безпідставно набутого майна (коштів)

Судовий реєстр по справі —753/4074/23

Постанова від 22.05.2024

Цивільне

Київський апеляційний суд

Гаращенко Дмитро Русланович

Ухвала від 10.10.2023

Цивільне

Київський апеляційний суд

Гаращенко Дмитро Русланович

Ухвала від 10.10.2023

Цивільне

Київський апеляційний суд

Гаращенко Дмитро Русланович

Ухвала від 14.09.2023

Цивільне

Київський апеляційний суд

Гаращенко Дмитро Русланович

Рішення від 10.04.2023

Цивільне

Дарницький районний суд міста Києва

Трусова Т. О.

Ухвала від 15.03.2023

Цивільне

Дарницький районний суд міста Києва

Трусова Т. О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні