Ухвала
від 17.10.2023 по справі 137/949/23
ЛІТИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

137/949/23

У Х В А Л А

17.10.2023 смт. Літин

Літинський районний суд Вінницької області в складі головуючого судді Желіховського В.М. секретаря судового засідання Голота О.В. розглянувши у підготовчому судовому засіданні в смт. Літин цивільну справу за позовною заявою Вінницької окружної прокуратури в інтересах держави в особі Літинської селищної ради Вінницького району Вінницької області до ОСОБА_1 , треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмету спору Головне управління Держгеокадастру у Вінницькій області, ОСОБА_2 , Приватне акціонерне товариство «Дашківці» про витребування земельної ділянки,

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Літинського районного суду Вінницької області знаходиться цивільна справа за вказаним позовом.

Прокурор Черниш Г.М. вимоги підтримала повністю і просить справу призначити до розгляду.

Представник Літинської селищної ради Вінницького району Вінницької області в судове засідання не з`явився, надіслали до суду листа про розгляд справи без участі представника.

Відповідач ОСОБА_1 в судове засідання не з`явився

Представник відповідача ОСОБА_1 адвокат Бойко А.М. в судовому засіданні зазначив, що клопотань не має. Не заперечує проти призначення справи до розгляду.

Представник третьої особи Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області, які не заявляють самостійних вимог щодо предмету спору в судове засідання не з`явився.

Третя особа ОСОБА_2 в судове засідання не з`явилася, надала суду відзив, в якому справу просить розглянути без її участі.

Представник ПАТ «Дашківці» в судове засідання не з`явився.

Відповідно до ч.2ст.200 ЦПК України, за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті. Підстав для залишення позовної заяви без розгляду чи закриття провадження у справі немає.

Дослідивши матеріали справи, врахувавши позицію сторін, суд вважає, що у підготовчому засіданні вирішено питання про всі процесуальні дії, які необхідно вчинити до закриття підготовчого провадження та початку судового розгляду справи по суті, тому підготовче засідання підлягає закриттю, а справа призначенню до судового розгляду по суті.

Керуючись ст.ст. 197-200 ЦПК України,-

УХВАЛИВ:

Закрити підготовче засідання у справі за позовом Вінницької окружної прокуратури в інтересах держави в особі Літинської селищної ради Вінницького району Вінницької області до ОСОБА_1 , треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмету спору Головне управління Держгеокадастру у Вінницькій області, ОСОБА_2 , Приватне акціонерне товариство «Дашківці» про витребування земельної ділянки і справу призначити до судового розгляду по суті на 09.11.2023 на 11:00 год.

В судове засідання викликати сторін.

Суддя:В. М. Желіховський

СудЛітинський районний суд Вінницької області
Дата ухвалення рішення17.10.2023
Оприлюднено18.10.2023
Номер документу114204505
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них: спори про припинення права власності на земельну ділянку

Судовий реєстр по справі —137/949/23

Постанова від 06.02.2024

Цивільне

Вінницький апеляційний суд

Стадник І. М.

Постанова від 06.02.2024

Цивільне

Вінницький апеляційний суд

Стадник І. М.

Ухвала від 08.01.2024

Цивільне

Вінницький апеляційний суд

Стадник І. М.

Ухвала від 26.12.2023

Цивільне

Вінницький апеляційний суд

Стадник І. М.

Рішення від 28.11.2023

Цивільне

Літинський районний суд Вінницької області

Желіховський В. М.

Рішення від 28.11.2023

Цивільне

Літинський районний суд Вінницької області

Желіховський В. М.

Ухвала від 17.10.2023

Цивільне

Літинський районний суд Вінницької області

Желіховський В. М.

Ухвала від 21.09.2023

Цивільне

Літинський районний суд Вінницької області

Желіховський В. М.

Ухвала від 14.08.2023

Цивільне

Літинський районний суд Вінницької області

Желіховський В. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні