Справа № 307/3513/22
Провадження №2/307/703/22
УХВАЛА
про виклик свідків
19 жовтня 2023 року м. Тячів
Тячівський районний суд Закарпатської області в складі
головуючої судді Сас Л.Р.,
секретар судових засідань Ключкей Б.В.,
за участі позивачки ОСОБА_1 ,
її представника - адвоката Бобрушко Л.Ю.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в порядку спрощеного позовного провадження цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Калинівського ЗДО ( ясла-садок) № 1 «Калинка» про поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу,
встановив:
У провадженні Тячівського районного суду Закарпатськоїобласті знаходитьсяцивільна справаза позовом ОСОБА_1 до Калинівського ЗДО(ясла-садок)№ 1«Калинка» » про поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу.
Представник позивачки ОСОБА_1 адвокат Бобрушко Л. Ю. під час судового розгляду заявила клопотання про виклик та допит в якості свідків: ОСОБА_2 ,яка проживає по АДРЕСА_1 та ОСОБА_3 , яка проживає по АДРЕСА_2 , з метою сприяння повному, всебічному та об`єктивному з`ясуванню обставин справи.
Заслухавши думку учасників справи, зясувавши обставини клопотання про виклик та допит свідків, суд дійшов висновку про його задоволення з наступних підстав.
Відповідно до положень ст. 76 ЦПК України, доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи. Ці дані встановлюються такими засобами: 1) письмовими, речовими і електронними доказами; 2) висновками експертів; 3) показаннями свідків.
За змістом ст. 90 ЦПК України, показання свідка - це повідомлення про відомі йому обставини, які мають значення для справи. Не є доказом показання свідка, який не може назвати джерела своєї обізнаності щодо певної обставини.
Статтею 91 ЦПК України визначено, що виклик свідка здійснюється за заявою учасника справи. У заяві про виклик свідка зазначаються його ім`я, місце проживання (перебування) або місце роботи, обставини, які він може підтвердити.
Заява про виклик свідка має бути подана до або під час підготовчого судового засідання, а якщо справа розглядається в порядку спрощеного позовного провадження, - до початку першого судового засідання у справі.
В ухвалі про відкриття провадження у справі або в іншій ухвалі, якою суд вирішує питання про виклик свідка, суд попереджає свідка про кримінальну відповідальність за завідомо неправдиве показання чи відмову від давання показань на вимогу суду.
Ураховуючи наведене, з метою повного, всебічного та об`єктивного з`ясування обставин справи, суд дійшов висновку про необхідність задовольнити клопотання представника позивача про виклик і допитати в якості свідків: ОСОБА_2 та ОСОБА_3 .
Керуючись ст.ст. 258-261 ЦПК України, суд
постановив:
Задовольнити клопотання представника позивачки ОСОБА_1 адвоката Бобрушко Л. Ю. про виклик свідків.
Викликати та допитати у судовому засіданні свідка ОСОБА_2 , яка проживає по АДРЕСА_1 тасвідка ОСОБА_3 , яка проживає по АДРЕСА_2 .
Відповідно до ч. 4 ст. 91 ЦПК України, суд попереджає свідка про кримінальну відповідальність за завідомо неправдиве показання чи відмову від давання показань на вимогу суду.
Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення і оскарженню в апеляційному порядку окремо від рішення суду не підлягає.
Суддя Л.Р.Сас
Суд | Тячівський районний суд Закарпатської області |
Дата ухвалення рішення | 19.10.2023 |
Оприлюднено | 24.10.2023 |
Номер документу | 114336044 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них про поновлення на роботі, з них |
Цивільне
Тячівський районний суд Закарпатської області
Сас Л. Р.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні