Номер провадження: 22-ц/813/8141/23
Справа № 496/3553/21
Головуючий у першій інстанції Трушина О.І.
Доповідач Кострицький В. В.
ОДЕСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
УХВАЛА
про залишення апеляційної скарги без руху
20.10.2023 року м. Одеса
Одеський апеляційний суд у складі судді Кострицького В.В., вирішуючи питання про відкриття апеляційного провадження у справі за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Біляївського районного суду Одеської області від 11 вересня 2023 року
у цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 , ОСОБА_4 про встановлення факту, що має юридичне значення, зміну черговості одержання права на спадкування, надання права на спадкування у першій черзі та визнання частково недійсними договорів купівлі-продажу будинку та земельної ділянки,-
встановив:
Рішенням Біляївського районного суду Одеської області від 11 вересня 2023 року позовну заяву ОСОБА_2 до ОСОБА_3 , ОСОБА_4 про встановлення факту, що має юридичне значення, зміну черговості одержання права на спадкування, надання права на спадкування у першій черзі та визнання частково недійсними договорів купівлі-продажу будинку та земельної ділянки задоволено частково.
Не погодившись з вказаним рішенням, 16 жовтня 2023 року адвокат Форманюк О.М. звернулась безпосередньо до Одеського апеляційного суду з апеляційною скаргою.
Враховуючи, що без матеріалів справи не можливо вирішити питання про відкриття апеляційного провадження, вважаю за необхідне витребувати матеріали цивільної справи з суду першої інстанції для вирішення питання відкриття апеляційного провадження.
Керуючись статтею 359 ЦПК України, суддя,-
ухвалив:
Витребувати з Біляївського районного суду Одеської області матеріали справи № 496/3553/21 за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 , ОСОБА_4 про встановлення факту, що має юридичне значення, зміну черговості одержання права на спадкування, надання права на спадкування у першій черзі та визнання частково недійсними договорів купівлі-продажу будинку та земельної ділянки.
Матеріали цивільної справи необхідно невідкладно направити на адресу Одеського апеляційного суду.
Копію ухвали направити до Біляївського районного суду Одеської області (E-mail: inbox@bl.od.court.gov.ua) для виконання.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя
Одеського апеляційного суду В.В.Кострицький
Суд | Одеський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 20.10.2023 |
Оприлюднено | 25.10.2023 |
Номер документу | 114355335 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них за законом. |
Цивільне
Одеський апеляційний суд
Кострицький В. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні