Справа №463/9257/22
Провадження №1-кс/463/7168/23
У Х В А Л А
26 жовтня 2023 року слідчий суддя Личаківського районного суду м. Львова ОСОБА_1 , з участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 , за участю адвоката ОСОБА_3 , детектива ОСОБА_4 , розглянувши клопотання адвоката в ОСОБА_5 інтересах ОСОБА_6 у кримінальному провадженні №72022140000000006 від 27.11.2022 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3ст.212 КК України про скасування арешту майна,-
в с т а н о в и в:
адвокат ОСОБА_5 інтересах ОСОБА_6 звернувся до слідчого судді Личаківського районного суду м. Львова з клопотанням про скасування арешту майна, арешт на яке накладено згідно ухвал слідчого судді Личаківського районного суду м. Львова від 03 січня 2023 року, у кримінальному провадженні №72022140000000006 від 27.11.2022 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3ст.212 КК України. Клопотання мотивує тим, що ОСОБА_6 є власником вказаного у клопотанні майна, яке в кримінальному провадженні визнано речовим доказом та ухвалою слідчого судді накладено арешт. Вважає, що арешт був накладений необґрунтовано та в подальшому відпала необхідність збереженні арешту майна, оскільки при проведеному обшуку будь яких доказів того, що вказаний товар є предметом кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.212 КК України здобуто не було, не встановлено також і будь яких слідів злочину на ньому. Крім того відсутні докази, що вилучене та арештоване майно було набуте протиправним шляхом та отримано внаслідок вчинення кримінального правопорушення (зокрема, не встановлено, що такий товар був переміщений через митний кордон без сплати відповідних митних платежів). Враховуючи наведене просить клопотання задовольнити.
У судовому засіданні адвокат ОСОБА_3 просив клопотання задовольнити з підстав наведених у ньому.
Детектив у судовому засіданні просив відмовити у задоволенні клопотання.
Матеріали кримінального провадження стороною обвинувачення на вимогу суду не були надані.
Заслухавши пояснення учасників судового розгляду, дослідивши матеріали клопотань про накладення арешту та про скасування такого, слідчий суддя виходить з наступного.
Як встановлено матеріалами клопотання Відділом детективів (на правах самостійного відділу) Територіального управління Бюро економічної безпеки у Львівській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 72022140000000006 від 27.11.2022 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.ч.1,3ст.212, ч.1 ст.358, ч.1 ст.366 КК України.
У ході досудового розслідування отримано оперативну інформацію про те, що для вказаної протиправної діяльності невстановленою групою осіб використовуватиметься вантажний транспортний засіб марки «IVECO», моделі «DAILY 70C17», д.н.з. НОМЕР_1 , із причепом марки «САНТЕЙ», моделі «3400», д.н.з. НОМЕР_2 , під керуванням громадянина України, який виїжджатиме на територію України через міжнародний пункту пропуску «Шегині» Львівської митниці Держмитслужби.
Під час здійснення досудового розслідування у даному кримінальному провадженні, з метою збереження майна (речових доказів) для отримання та перевірки доказів у вказаному кримінальному провадженні, у період часу з 02:56 год. до 17:23 год. 31.12.2022 детективами Відділу детективів (на правах самостійного відділу) ТУ БЕБ у Львівській області, у відповідності до ч. 3 ст. 233 КПК України, проведено невідкладний обшук вантажного транспортного засобу марки «IVECO», моделі «DAILY 60C15», д.н.з. НОМЕР_3 , та причепу марки «САНТЕЙ», д.н.з. НОМЕР_4 та вилучено вказані у клопотанні речі.
Окрім цього під час здійснення досудового розслідування у даному кримінальному провадженні, з метою збереження майна (речових доказів) для отримання та перевірки доказів у вказаному кримінальному провадженні, у період часу з 02:27 год. до 16:43 год. 31.12.2022 детективами Відділу детективів (на правах самостійного відділу) ТУ БЕБ у Львівській області, у відповідності до ч. 3 ст. 233 КПК України, проведено невідкладний обшук вантажного фургона тентованого марки «IVECO», моделі «DAILY 70C17», д.н.з. НОМЕР_1 , із причепом марки «САНТЕЙ», моделі «3400», д.н.з. НОМЕР_2 та вилучено вказані у клопотанні речі та документи.
Прокурор звернувся з клопотанням до слідчого судді про накладення арешту на вилучене майно. Розгляд клопотання відбувся за відсутності власника майна на підставі поданих стороною обвинувачення доказів. Так, прокурор у клопотанні наведено, що невстановлена група осіб, а також службові осіб СГД здійснюють переміщення товарів через митний кордон України без сплати відповідних митних платежів. Група осіб здійснює перевезення дороговартісної продукції через митний кордон України, без сплати відповідних митних платежів, шляхом недекларування товаро-матеріальних цінностей при їх завезені на митну територію України, з подальшою їх реалізацією.
Ухвалами слідчого судді Личаківського районного суду м. Львова від 03 січня 2023 року було задоволено клопотання прокурора відділу нагляду за додержанням законів органами БЕБ України Львівської обласної прокуратури ОСОБА_7 та накладено арешт на майно, яке було вилучено під час проведення обшуків.
При накладенні арешту, суд покликався на ч.1ст. 98 КПК України, п.1 ч.2 та ч.3 ст. 170 КПК України. Тобто, підставою для накладення арешту була необхідність збереження вказаного майна, як речового доказу.
Дана ухвала набрала законної сили.
Під час судового розгляду встановлено, що досудове розслідування у кримінальному провадженні триває майже 11 місяців, у вказаному кримінальному провадженні жодній особі про підозру не повідомлено, свідків події не допитано, не встановлено власників даного майна. Зі слів детектива на початку 2023 звернулися до Компетентних органів Республіки Польща про надання міжнародної правової допомоги щодо витребування відповідних документів на переміщення товару з Республіки Польща до України.
Варто зауважити, що обраний захід забезпечення кримінального провадження є тимчасовим, його межі у часі окреслені строками досудового розслідування.
Відповідно до ч.1 ст.7 КПК України зміст та форма кримінального провадження повинні відповідати загальним засадам кримінального провадження, до яких, зокрема, відноситься недоторканність права власності.
Згідно ст.16 КПК України позбавлення або обмеження права власності під час кримінального провадження здійснюється лише на підставі вмотивованого судового рішення, ухваленого в порядку, передбаченому цим Кодексом.
Відповідно до вимог ч.1, ч.2 та абз.1 ч.3 ст.170 КПК України арештом майна є тимчасове до скасування у встановленому цим Кодексом порядку, позбавлення за ухвалою слідчого судді або суду права на відчуження, розпорядження та/або користування майном, щодо якого існує сукупність підстав чи розумних підозр вважати, що воно є: 1) доказом кримінального правопорушення, 2) підлягає спеціальній конфіскації у підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, третіх осіб, 3) конфіскації у юридичної особи, для забезпечення цивільного позову, стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди, можливої конфіскації майна. Арешт майна скасовується у встановленому цим Кодексом порядку.
Завданням арешту майна є запобігання можливості його приховування, пошкодження, псування, знищення, перетворення, відчуження.
Арешт майна допускається з метою забезпечення: збереження речових доказів; спеціальної конфіскації; конфіскації майна як виду покарання або заходу кримінально-правового характеру щодо юридичної особи; відшкодування шкоди, завданої внаслідок кримінального правопорушення (цивільний позов), чи стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди.
У випадку, передбаченому пунктом 1 частини другої цієї статті, арешт накладається на майно будь-якої фізичної або юридичної особи за наявності достатніх підстав вважати, що воно відповідає критеріям, зазначеним у статті 98 цього Кодексу (ч.2 ст. 170 КПК України).
Водночас відповідно до ст.11 КПК України, заборона або обмеження користування, розпорядження майном можуть бути застосовані лише у разі, коли існують обставини, які підтверджують, що їх незастосування призведе до приховування, пошкодження, псування, зникнення, втрати, знищення, використання, перетворення, пересування, передачі майна.
Відповідно до вимог ч.1 ст.174 КПК України підозрюваний, обвинувачений, їх захисник, законний представник, інший власник або володілець майна, представник юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, які не були присутні при розгляді питання про арешт майна, мають право заявити клопотання про скасування арешту майна повністю або частково. Таке клопотання під час досудового розслідування розглядається слідчим суддею, а під час судового провадження - судом.
Заслуговують на увагу твердження й сторони обвинувачення, щодо повноважень, якими наділений слідчий суддя на стадії досудового розслідування, в частині того, що він не вправі вирішувати ті питання, які повинен вирішувати суд при розгляді кримінального провадження по суті.
Однак, арешт майна також може бути скасовано повністю чи частково ухвалою слідчого судді під час досудового розслідування чи суду під час судового провадження за клопотанням підозрюваного, обвинуваченого, їх захисника чи законного представника, іншого власника або володільця майна, якщо вони доведуть, що в подальшому застосуванні цього заходу відпала потреба або арешт накладено необґрунтовано.
Вказана норма пов`язує право слідчого судді на скасування арешту майна, із можливістю надання учасникам процесу, доказів та відомостей, які вказуватимуть, що арешт накладено необґрунтовано або в його застосуванні відпала потреба та доведеності перед слідчим суддею їх законності та переконливості.
Зокрема, при вирішенні питання про арешт майна для прийняття законного та обґрунтованого рішення, слідчий суддя, згідно вимог ст.94, ст.132, ст.173 КПК України, повинен врахувати: існування обґрунтованої підозри щодо вчинення злочину та достатніх доказів, що вказують на вчинення злочину; правову підставу для арешту майна; можливий розмір шкоди, завданої злочином; наслідки арешту для третіх осіб, а також розумність і співмірність обмеження права власності завданням кримінального провадження.
Так, метою арешту майна, є визначеною в п. 1 ч. 2ст. 170 КПК України, тобто з метою забезпечення збереження речового доказу у кримінальному провадженні.
Аналізуючи положення кримінально процесуального законодавства з приводу накладення арешту на майно особи, обов`язковою передумовою, яка обґрунтовує необхідність застосування такого заходу забезпечення кримінального провадження як арешт майна, є наявність достатніх доказів, що вказують на вчинення злочину, наявність обґрунтованої підозри, підставу для арешту майна; наслідки арешту для третіх осіб, а також розумність і співмірність обмеження права власності завданням кримінального провадження, що визначено положенням ч. 2ст. 173 КПК України.
Нормоюст. 41 Конституції Українивстановлюється непорушність права особи на володіння, користування і розпорядження своєю власністю.
Відповідно до положеньст. 98 КПК Україниречовими доказами є матеріальні об`єкти, які були знаряддям вчинення кримінального правопорушення, зберегли на собі його сліди або містять інші відомості, які можуть бути використані як доказ факту чи обставин, що встановлюються під час кримінального провадження, в тому числі предмети, що були об`єктом кримінально протиправних дій, гроші, цінності та інші речі, набуті кримінально протиправним шляхом або отримані юридичною особою внаслідок вчинення кримінального правопорушення.
Будь-яке втручання державного органу у право на мирне володіння майном повинно забезпечити «справедливий баланс» між загальним інтересом суспільства та вимогами захисту основоположних прав конкретної особи. Необхідність досягнення такого балансу відображена в цілому в структурі статті 1 Першого протоколу. Необхідного балансу не вдасться досягти, якщо на відповідну особу буде покладено індивідуальний та надмірний тягар.
Крім того, наявність доказів у кримінальному провадженні має давати впевненість у тому, що в даному кримінальному провадженні необхідно накласти вид обмеження з метою уникнення негативних наслідків.
Слідчому судді також не надано доказів та не доведено існування правових підстав для подальшого збереження арешту майна.
Під час судового розгляду встановлено, що досудове розслідування у кримінальному провадженні триває майже 11 місяців, у вказаному кримінальному провадженні жодній особі підозри не оголошено.
Слідчим суддею при розгляді даного клопотання враховується практика Європейського суду з прав людини, зокрема правова позиція ЄСПЛ у справі «AKSHIN GARAYEV v. AZERBAIJAN» від 02.02.2023, заява №30352/11. Власник приватної компанії скаржився на те, що постійне і тривале утримання майна, що належить його компанії, в якості речових доказів у кримінальному провадженні, порушувало його право на мирне володіння своїм майном. У цій справі ЄСПЛ зазначив, що оскільки утримання майна Заявника як доказу є заходом, який тимчасово обмежує користування та розпорядження майном, цей захід має бути передбачений національним законодавством, переслідувати законну мету та бути їй пропорційним. Водночас також повинно існувати розумне співвідношення пропорційності між засобами, що застосовуються, і метою, яку прагнуть досягти будь-які заходи, що застосовуються державою, в тому числі заходи, спрямовані на контроль за використанням майна приватної особи. Ця вимога виражається в понятті "справедливого балансу", який повинен бути досягнутий між вимогами загального інтересу суспільства та вимогами захисту основних прав особи. Для того, щоб визначити пропорційність відповідного заходу, необхідно враховувати його тривалість, а також його необхідність з огляду на хід кримінального провадження, наслідки його застосування для відповідної особи та рішення, прийняті органами влади у зв`язку з цим. У справі Заявника Суд взяв до уваги, що кримінальне провадження залишалося призупиненим без проведення активних слідчих дій та без можливості переоцінити подальшу необхідність збереження речових доказів. При цьому Суд врахував значну вартість цього майна. Як наслідок, ЄСПЛ констатував, що у цій справі не було досягнуто справедливого балансу між загальними інтересами суспільства та інтересами Заявника, оскільки він був зобов`язаний нести надмірний тягар внаслідок тривалого утримання його майна як доказу.
Беручи до уваги вищевикладене, слідчий суддя приходить до висновку про відсутність в кримінальному провадженні даних, які б виправдовували подальше втручання держави у право на мирне володіння власником належним йому майном, у застосуванні цього заходу відпала потреба, у зв`язку з чим вважає за доцільне скасувати арешт майна.
Керуючись вимогами ст. ст.170, 171, 173, 174, 309 КПК України, слідчий суддя
п о с т а н о в и в:
клопотання задовольнити
Скасувати арешт накладений ухвалами Личаківського районного суду м.Львова від 03.01.2023 у кримінальному провадженні № 72022140000000006 від 27.11.2022 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3ст.212 КК України у справі 463/9257/22 (провадження №1-кс/463/111/23 та №1-кс/463/113/23) на вилученні 31.12.2023 речі, а саме:
майно, вилучене в ході проведення обшуку в автомобілі марки «IVECO», моделі «DAILY 60C15», д.н.з. НОМЕР_3 та причепу марки «САНТЕЙ», д.н.з. НОМЕР_4 , а саме на наступні речі, предмети та документи:
- CMR б/н виписаний на автомобіль державний номерний знак НОМЕР_5 , державний номерний знак НОМЕР_4 від 28.12.2022 на 1 аркуші;
- Packing list №3830287833 від 28.12.2022 на 1 аркуші;
- Packing list №3830287833 від 28.12.2022 в 3-х примірниках на 3 аркушах;
- Invoce №3830287833 від 28.12.2022 від 28.12.2022 в 3-х примірниках на 6 аркушах;
- СМR б/н від 28.12.2022 Plomby/seals 570175 в 2-х примірниках на 2 аркушах;
- CMR б/н від 28.12.2022 з проставленою на ній печаткою «BRACH-POL» в 3-х примірниках на 3 аркушах;
- WSPOLNOTA EUROPESSKA MRN 22PL445010E3482193 на 2 арк;
- DOKUMENT WYDANIA -WZ 2830329167 від 28.12.2022 в 2-х примірниках на 4 аркушах;
- фрагмент аркушу паперу з написами виконаними ручкою синього кольору на 1 аркуші;
- карта міжнародного автомобільного страхування UA/015/18152698 на 1 аркуші;
- карта міжнародного автомобільного страхування UA/015/18152697 на 1 аркуші;
- печатка ТОВ «РЕНТЕЙ» код 44550327 1шт.;
- печатка ФОП « ОСОБА_6 », код НОМЕР_6 1 шт.;
- органайзер чорного кольору із чорновими записами 1шт.;
- сушильні шкафи фірми «ASKO» моделі DC 7784HP.W типу DC 7794 із серійними номерами: 1) 24530051, 2) 24530065, 3) НОМЕР_7 в кількості 3 шт.;
- сушильна машина фірми «ASKO» типу TD 85.2313 моделі Т611HX.W cерійний номер НОМЕР_8 в кількості 1шт.;
- сушильні машини фірми «ASKO» типу TD 75.2385 моделі Т608HX.S із cерійними номерами: 1) 24030065; 2) 24030082, 3) 24030023, 4) 24030071, 5)24030069, 6)24030022, 7)24030073, 8) 24030079 в кількості 8 шт.;
- сушильні машина фірми «ASKO» типу TD 75.1383 моделі Т408HD.T.P із cерійними номерами: 1) 24130074; 2)24130086; 3) 22630111; 4)24130085; 5)24130089; 6)24130090; 7) 24130087; 8) 24130088 в кількості 8 шт.;
- сушильні машина фірми «ASKO» типу TD 75B380 моделі Т208H.W із cерійними номерами: 1) 24330090; 2)24330057; 3) 24330101; 4)24331077; 5)24331099; 6)24330086; 7) 24331078; 8) 24330864; 9) 24331079; 10) 24330102; 11) 24330211; 12) 24330865; 13) 24330212; 14) 24330085; 15) 24330866; 16)24330092; 17) 24330091; 18) 24330092; 19) 24331098 в кількості 19 шт.;
- сушильні машина фірми «ASKO» типу TD 75.2385 моделі Т608HX.W із cерійними номерами: 1) 24030208; 2) 24030207; 3) 24030205; 4)24030067; 5)24030135; 6) 24030210; 7) 24030206; 8) 24030209; 9) 24030038; 10) 24030215; 11) НОМЕР_9 в кількості 11 шт.;
- сушильні машина фірми «ASKO» типу TD 75.1394 моделі Т409HS.W із cерійними номерами: 1) 24130112; 2) 24130118; 3)24130215; 4)24130199; 5)24130113; 6)24130184; 7)23730185; 8)24130152; 9) НОМЕР_10 в кількості 9 шт.;
- сушильні машина фірми «ASKO» типу TD 75.1383 моделі Т408HD.W із cерійними номерами: 1) 24130316; 2) 24130313; 3)24930103; 4)24930097; 5)24930096; 6)24130092; 7)24130315; 8)24930106; 9) 24930100; 10) 24630034 11) 24130094; 12)24930106; 13)24130321; 14) 24130319; 15) 24630033; 16)24630027; 17) 24130128; 18) 24130093; 19) 24130318; 20) НОМЕР_11 в кількості 20 шт.;
- транспортний засіб марки «IVECO», моделі «DAILY 60C15», д.н.з. НОМЕР_3 , власником якого є ОСОБА_8 , зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1 .
- причіп марки «САНТЕЙ» 2500, д.н.з. НОМЕР_4 , власником якого є ОСОБА_6 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_2 .
- свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу серії НОМЕР_12 на причіп марки «САНТЕЙ» д.н.з. НОМЕР_4 ;
- свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу серії НОМЕР_13 на марки «IVECO», моделі «DAILY 60C15», д.н.з. НОМЕР_3 .
Окрім цього на майно, вилучене 31.12.2022 в ході проведення обшуку вантажного фургона тентованого марки «IVECO», моделі «DAILY 70C17», д.н.з. НОМЕР_1 , який на праві власності належить ОСОБА_9 , та причепу марки «САНТЕЙ», моделі «3400», д.н.з. НОМЕР_2 , який на праві власності належить ОСОБА_10 , припаркованих у публічно доступному місці на з`їзді з проїжджої частини траси М-11 (Львів-Шегині) в напрямку м. Львова, яке має географічні координати НОМЕР_14 , НОМЕР_15 , неподалік АЗС «МАНГО» за адресою: Львівська область, Яворівський район, м. Мостиська, вул.Галицька, 64, із забороною відчуження, розпорядження, та/або користуванням такими (перетворення, передачі чи продажу іншім особам), а саме:
І. Спеціалізований вантажний фургон тентований марки «IVECO», моделі «DAILY 70C17», д.н.з. НОМЕР_1 , номер шасі(кузова,рами): НОМЕР_16 , чорного кольору, з ключима до нього та свідоцтвом про реєстрацію транспортного засобу серії НОМЕР_17 , виданого на прізвище ОСОБА_6 (не є власником), із виявленими та вилученими у ході його обшуку речами, предметами та документами:
1) лампочки «Kilnex» Reinforced Battery 2600 mAh в кількості 1160 штук;
2) інвектор «TECHFINE», модель H/512, серійний номер 202209280001;
3) інвектор «POWER SOLAR», модель VE1512PR, серійний номер 202204150002;
4) інвектор «POWER SOLAR», модель VE1512PR, серійний номер 202204150006;
5) інвектор «POWER SOLAR», модель VE1512PR, серійний номер 202204150003;
6) інвектор «POWER SOLAR», модель VE1512PR, серійний номер 202204150005;
7) інвектор «TECHFINE», модель H-512, серійний номер 1901230002AS;
8) інвектор «TECHFINE», модель H-512, серійний номер 1901230007AS;
9) інвектор «TECHFINE», модель H-512, серійний номер 1901230005AS;
10) інвектор «TECHFINE», модель H-512, серійний номер 1901230004AS;
11) інвектор «TECHFINE», модель H-512, серійний номер 1901230003AS;
12) ліхтар (ручний генератор) «Kilnex» Volt в кількості 800 штук;
13) навушники бездротові «InPODs 12» в кількості 100 штук;
14) кейс з трубкоподібним приладом з маркуванням f=100 в кількості 4 штуки;
15) блок живлення «MEEN WEVL S-600-48», серійний номер HB2022010223541;
16) блок живлення «MEEN WEVL S-600-48», серійний номер HB2022016223453;
17) блок живлення «MEEN WEVL S-600-48», серійний номер HB2022010223480;
18) блок живлення «MEEN WEVL S-600-48», серійний номер HB2022010223456;
19) об`єктив «0,45 X Phone Lens» в кількості 150 штук;
20) мотки дроту в кількості 59 штук;
21) плитконоска армійська камуфльована «YAKEDA» в кількості 50 штук;
22) тактичний армійський камуфльований ремінь «YAKEDA» у кількості 89 штук;
23) 10 поліетиленових пакетів із тканинами різних розмірів та кольорів (частина пароплану);
24) аварійний парашут (частина пароплану) OZONE;
25) обладнання без маркування у кількості 3 штук;
26) компресори моделі OL125A в кількості 10 штук;
27) педаль для ноги «FOOT SWITCH» в кількості 60 штук;
28) 2 плати зеленого кольору без маркування;
29) 6 плат з дротами та кулером без маркування;
30) 4 плати з дротами маркування;
31) електричний провід з пристроєм без маркування в кількості 4 штуки;
32) електричні насадки з маркуванням DS в кількості 70 штук;
33) газовий регулятор «PANAXIA RUILING» в кількості 20 штук;
34) лампи «LED LIGHTS» HY-7001 в кількості 2 штуки;
35) автомобільна розетка «BASEUS» в кількості 5 штук;
36) usb-кабель «BASEUS» в кількості 20 штук;
37) usb-перехідники «BASEUS» в кількості 19 штук;
38) сірий спортивний костюм;
39) лампа «MULTI FUNCTIONAL Camping Light» в кількості 8 штук;
40) ліхтар «OPERATION» в кількості 7 штук;
41) плати з дисплеєм (круглим) в кількості 2 штук;
42) електричні насадки з маркуванням DS в кількості 21 штуки;
43) штекери в кількості 20 штук;
44) включателі в кількості 14 штук;
45) хірургічні електроди стерильні, модель BQ70WS в кількості 25 штук;
46) хірургічні електроди стерильні, модель BD70 в кількості 50 штук;
47) хірургічні електроди стерильні, модель H15W8 в кількості 25 штук;
48) хірургічні електроди стерильні «MERUN» в кількості 25 штук;
49) комплект екранів до планшетів у кількості 25 штук;
50) корпуси до мобільних телефонів без маркування, різних кольорів в кількості 176 штук;
51) плати в кількості 150 штук з маркуванням K600 +XGD;
52) проводи (з`єднуючі кабелі) в кількості 160 штук;
53) плати чорного кольору в кількості 4 штуки;
54) комплектуючі в кількості 7 штук;
55) комплектуючі разом із пристроєм (лазерним);
56) комплектуючі до мобільних телефонів (екрани) в кількості 2463 штуки;
57) панелі електронні в кількості 5 штук;
58) комплектуючі різні (телефони, планшети) в кількості 170 штук;
59) скло захисне (до мобільного телефону) у кількості 986 штук;
60) usb-гірлянда в кількості 20 штук;
61) гірлянда;
62) комплектуючі до мобільних телефонів в кількості 170 штук;
63) плати в кількості 4 штуки;
64) комплектуючі до пристрою в кількості 5 штук;
65) документ Shipping Invoice на 1 аркуші;
66) документ Packing List на 1 аркуші;
67) документ WS Polnota Europejska на 1 аркуші;
68) мобільний телефон (смартфон) REALME з IMEI-1: НОМЕР_18 , IMEI-2: НОМЕР_19 , з СІМ-картками НОМЕР_20 та НОМЕР_21 .
ІІ. Причіп ПР-бортовий тентований марки «САНТЕЙ», моделі «3400», д.н.з. НОМЕР_2 , ідентифікаційний номер: НОМЕР_22 , сірого кольору, з ключима до нього та свідоцтвом про реєстрацію транспортного засобу серії НОМЕР_23 , виданого на прізвище ОСОБА_10 , із виявленими та вилученими у ході його обшуку речами, предметами та документами:
1) магнітний шинопровід «AZZARDO» (світильник);
2) індукційна варильна поверхня «GORENJE» із серійним номером ІТ64OWSC;
3) вбудована духова шафа марки «GORENJE» моделі «BOS6747A01X», артикул 738007/03, із серійним номером 2730005;
4) подрібнювач відходів «FRANKE TURBO ELITE FE-50»;
5) набір інструментів «MAKITA 212X E-06270»;
6) набір інструментів «STANLEY 142PCS PZAS»;
7) шуруповерт «STANLEY FATMAX», модель PL-37700, PL-DPD-1367-PRZ;
8) порохотяг «STANLEY», D/C: 2104, OF20023403 (51693);
9) лампи «ACKER 1303 Graphite E27 A55 60 LED» у кількості 13 штук;
10) повітряний компресор «STANLEY FATMAX Air Compressor»;
11) набір інструментів «DEWALT» DT71563-QZ;
12) вихлопні труби «AKRAPOVIC» з запчастинами до них в кількості 2 штук;
13) колісні камери до шин «LUCIOLI» в кількості 30 штук;
14) рівень будівельний «STANLEY FATMAX»;
15) лед-лампи «BRAYTRON LED Rechargeable Fixture» в кількості 350 штук;
16) пральна машина «BOSCH», тип WNAD63, серійний номер WNA14404PL;
17) пила торцювальна «STANLEY» FME720-QS;
18) магнітний шинопровід AQFORM;
19) лампи «AZZARDO» Izolda1 в кількості 3 штуки;
20) лампа «AZZARDO» Silvam 45 Rendant;
21) лампи «AZZARDO» Caro 25 BK в кількості 60 штук;
22) лампи «AZZARDO» Caro 25 SWH в кількості 450 штук;
23) лампи «AZZARDO» REMI в кількості 200 штук;
24) магнітний шинопровід «AZZARDO» AZ4738;
25) лампа «AZZARDO» Energy Efficiency 4;
26) лампа «AZZARDO» Monzar 50 BK Remote Control;
27) лампа «AZZARDO» Lumi Flex WH в кількості 2 штуки;
28) лампа «AZZARDO» Sovana Top 80 CCT White;
29) лампа «AZZARDO» Sovana Top 80 CCT Black;
30) лампа «AZZARDO» Davinchi 90 Matt Black;
31) лампи «AZZARDO» Galileo Track BK в кількості 7 штук;
32) лампи «AZZARDO» Locus L Pendant BK в кількості 2 штук;
33) лампа «AZZARDO» Verdi;
34) лампа «AZZARDO» Toronto 1 Spot BK;
35) лампа «AZZARDO» Bolla 38 Gold;
36) лампа «AZZARDO» Apulia S BK;
37) лампа «AZZARDO» Mane Gold;
38) лампа «AZZARDO» Siro 2 WH;
39) лампи «AZZARDO» Nova 2 WH/WH в кількості 10 штук;
40) лампа «AZZARDO» Adamo Ring;
41) лампа «AZZARDO» Ciamor BK;
42) лампа «AZZARDO» Malta R30 4000K WH;
43) лампа «AZZARDO» Sovana Top 45 CCT Black;
44) лампа «AZZARDO» Kirke Track;
45) лампи «AZZARDO» AZ4420 в кількості 5 штук;
46) витяжка вбудована «KERNAU» KBM;
47) посудомийна машина «BOSCH» SMV4HVX 31E, тип SL6PW1B;
48) фраграгранітова мийка сірого кольору;
49) документи Faktura nr F/009654/A22 на 1 аркуші.
Повний текст ухвали складено та підписано 27.10.2023.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя ОСОБА_1
Суд | Личаківський районний суд м.Львова |
Дата ухвалення рішення | 26.10.2023 |
Оприлюднено | 30.10.2023 |
Номер документу | 114468341 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про скасування арешту майна |
Кримінальне
Личаківський районний суд м.Львова
Рудаков Д. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні